0

@doc Noo niech Araby sypią siano i wypad Langlet

1

@Slot Żadnych skrzynek nie opłaca się kupować i otwierać

2

No to Lewy na ławe

1

@fcbarcafan19 Pod koniec października, a praca musi być zatwierdzona do końca września, z czego 17-25 jestem poza domem, a we wrześniu chciałbym wrócić do roboty :D

1

@tristan87 A inżyniera już tak? Bo posiadam

1

Dobra, wziąłem się w końcu za pisanie magisterki, napisałem dziś 1,5 strony, chyba na dziś starczy nie?

2

@TheNekro94 Ja końcem lipca się zwolniłem i jestem bezrobotny, a Ty po urlopie do roboty, nawet mi Cię nie żal

8

Nie wiem, czy tylko mi się wydaje że po transferze Dembele dalej bedzie za mało na Bernardo, a ci piszą o Bernardo+Cancelo+Fresneda czy jak mu tam

1

@BlaseR9 A w rzeczywistości będzie powrót do szpitala na stół operacyjny.

1

Mam nadzieję, że skoro Fati podbiegł do Kessiego i Dembele to się z nimi utożsamia i też odchodzi/chce odejść tak? Szklaneczka do pary z Dembele

0

@DLFCB Stać nas, na biednych nie trafiło

xD

18

@Peciak no tak Gundogan nie da ani trochę magii. Weź nie pierdziel już

9

@damianex10 CO TO KUR*A JEST SWIERZOP

2

Duet Bernardo & Gundo mógłby dać nam znów pomarzyć o zwycięstwie LM.

1

Spotykasz na ulicy Dembele sam na sam

co robisz?

4

@Kidd To będzie po prostu oznaczało, że nasz sztab medyczny nie potrafił się nim zająć

2

Lluis Miguelsanz i David Bernabéu (Sport): Jak tylko Dembélé obudzi się w Dallas, poinformuje Barcelonę, że chce odejść, ale postara się aby doszło do negocjacji między klubami, aby uniknąć wpłaty klauzuli. Nie chce, aby jego odejście było dotkliwe. PSG jest otwarte na negocjacje. Barça na razie nie chce negocjować, ale są pośrednicy, według których Dembélé musiałby się zrzec z części z należnych mu pieniędzy. Barcelona mogłaby wtedy zarobić ok. 40 milionów euro. Część klubu ma dość Dembélé i jego otoczenia.

Bombelek się musi tylko obudzić, a że robił nockę w fortnajta to jeszcze pośpi

0

@Saviola88 @alone49 @Medium ja w 2017 roku uzbierałem od wszystkich 3000 zł, uważam że było to sporo

3

@Nefir Bo nie może kontuzji doznać bo go za Mbappe wymieniamy

6

@DaPidejpi Nie pij tego gówna

0

Nie zapominajmy, że mamy naszego wielkiego kapitana - Sergiego Roberto, który może zagrać na każdej pozycji na boisku, co to dla niego prawe skrzydło, kapitan na boisku, pozycja obsadzona, same plusy.

0

@MarcepanowyKsiaze No dawać kolejnego dziadka za 26-latka

1

Ciekawe czy Bombele powiedział chociaż żonie że odchodzi do PSG i żeby pakowała kiecki, czy grał całą noc w fortnajta a ona dalej nie wie

1

@Hajny Tak to jest z babami

3

Aż mi się przypomniało, jak byłem na wakacjach w Hiszpanii, a Barca grała towarzyski z Lechią w Polsce, co Neymar debiutował. Paradoks hehe

1

Gundogan z "7" i kupuję

1

Bernardo Silva Welcome to Barcelona DANZA KUDURO REMIX BEST SKILLS GOALS AND ASSISTS

3

@Irmscher10 A to on nie ma swojego mózgu, że za niego ma ktoś inny decydować?

A no tak, nie ma

9

@gumaz To ktoś kupił jego koszulkę ? XD

1

Już pomijam chęć/niechęć do Dembele (chce osobiście żeby już wydupiał)
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego gość co kosztował 140 mln miał klauzule 50 mln z czego połowa idzie do niego? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?