0

Bedzie ten Bernardo Gundogan i Kimmich czy nie

0

Iphone 11 w 2023, warto, jest jeszcze sens kupować? 2200zł na x-kom, zastanawiam się nad przesiadką z androida na ios wypróbować, dlatego chciałem jakiś nie najdroższy jak 14ka pro żeby przetestować appla, ale żeby też nie było jakieś dziadostwo

2

@Sau_Ron district

0

Siemka, orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja: powiedzmy że mam 20 dni urlopu na cały rok czyli średnio 1,67 dnia na miesiąc. No i powiedzmy że wziąłem już kilka dni w tym roku plus pójdę na 2 tyg urlopu (10 dni) np. w lipcu, więc będę miał zużyte np. z tych 20 dni 16 dni. Po powrocie z tego urlopu decyduję się odejść z roboty. Czy są jakieś konsekwencje wykorzystania urlopu, który można powiedzieć że został wykorzystany z wyprzedzeniem? potrącają za ten urlop, czy w nowej pracy nie przysługuje wtedy? Jak to wygląda Panie i Panowie

0

Ja cie krynce wyszedłem na chwile na leżak na pole to tak tną komary, jak ja nie nawidze tych małych je*ak leśnych

7

@bari_94 Chyba po to, żeby wystąpił razem z Dembele w kolejnym sezonie w serialu "Szpital"

0

@SteuerFreiMoney jutro nie jest wolne mordo
chyba że macie urlop

4

@marcin62 Panie to nie dla mnie czy dla członków rodziny, to dla pszczółek, dziadek ma pasiekę

1

Kupiłem wczoraj 110 kg cukru w biedrze na promce, dzisiaj też chciałem kolejne 100 to kurła zamknięte. Te niedziele handlowe/niehandlowe to głupota

0

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że kibice Barcelony w ostatnich około 5 latach mają więcej emocji podczas przerwy wakacyjnej i przy okienku transferowym niż w trakcie sezonu. W Europie co roku wpier*ol, w Lidze niezbyt wiele emocji, a sezon ogórkowy zawsze dostarcza emocji xd

0

@dominikeh Balantajs z promki w biedrze

0

Nie no powiedzcie, że Roberto jako pierwszy kapitan to jakiś żart xd

2

Dobra kuponik za dyszke postawiony na fame może akurat coś siądzie, warto dać szansę szczęsciu, do wygrania prawie 4 stówki

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Jak Dembele schodził z boiska

2

Jutro do roboty. Pierwszy raz w życiu w sobotę. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

1

@koziar Jeszcze uraz móżdżku

13

@thorin Za dzieciaka dużo grałem w Eurobusiness
dawaj

0

Gala Denisa Gita Załęckiego za darmo to jest to czego mi było trzeba

0

@JaroCoach Przy tej ilości walk i promocji to grubo po północy

0

@draxidox Drugiego w robocie byłem, dziś i jutro wolne :)

2

Jak ten Fati zostanie to trzeba mu dychę odebrać. Nieważne czy Messi wróci czy nie. Dzieciak nie jest godzien nosić tego numeru

0

@clyde Mam taką.
Niestety są dwa duże minusy tego rozwiązania:
1. Plecy się pocą i się telefon moczy od potu
2. Slucham muzyki podczas jazdy (tak tak wiem niezbyt to bezpieczne xD) i bluetooth mi przerywa między telefonem a słuchawkami bezprzewodowymi

Dlatego musze mieć telefon z przodu

0

Pytanko do rowerowych świrów, gdzie trzymacie swój telefon w trakcie jazdy? Jakiś uchwyt, mały bagażnik czy np w ubraniu kitracie? Co polecacie, mam problem odkąd gravela kupiłem, muszę jakiś dobry spot na tel wykminic

0

@Herato Ale żeby opuszczać słoneczną Barcelonę na mokrą Anglie? kto to widziol

3

Kidosy z La Bambli widze że znowu idą tokiem rozumowania: wszystkich sprzedać, wszystkich kupić, a potem się dziwić że znowu dostajemy baty w Europie od junajtedów czy Eintrachtu xD

Najlepszego Raphinhe sprzedać a zostawić Szklankele co poł sezonu spędzi w szpitalu

8

@revolution33 To drewno jest naszym najlepszym zawodnikiem ofensywnym

5

Newcastle zaoferowało 80 mln za Raphinhe.

Odrzucić, za 120 można pomyśleć


0

@agaFCB O tym że Roberto powinien odejść pisałem już jakieś 2-3 lata temu

3

Chcemy zacząć w końcu coś wygrywać w Europie

Jednocześnie chcemy podpisywać kolejne umowy z Dembele

xD

8

"po tym meczu juz nie mam watpliwosci, ze miedzy klubami kraza jakies przelewy odnosnie bramek. girona z barcelona? jak kopnonc pilke bo ja nie umim. girona z nami? 4 bramki jakiegos noname o ktorym slysze pierwszy raz w zyciu. negreira chyba ciagle zywy skoro fixuja spotkania w 2023 roku, ale jak oni to mowili? "nie ma dowodow" ;)"

xDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?