TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bedzie ten Bernardo Gundogan i Kimmich czy nie
0
Iphone 11 w 2023, warto, jest jeszcze sens kupować? 2200zł na x-kom, zastanawiam się nad przesiadką z androida na ios wypróbować, dlatego chciałem jakiś nie najdroższy jak 14ka pro żeby przetestować appla, ale żeby też nie było jakieś dziadostwo
2
@Sau_Ron district
0
Siemka, orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja: powiedzmy że mam 20 dni urlopu na cały rok czyli średnio 1,67 dnia na miesiąc. No i powiedzmy że wziąłem już kilka dni w tym roku plus pójdę na 2 tyg urlopu (10 dni) np. w lipcu, więc będę miał zużyte np. z tych 20 dni 16 dni. Po powrocie z tego urlopu decyduję się odejść z roboty. Czy są jakieś konsekwencje wykorzystania urlopu, który można powiedzieć że został wykorzystany z wyprzedzeniem? potrącają za ten urlop, czy w nowej pracy nie przysługuje wtedy? Jak to wygląda Panie i Panowie
0
Ja cie krynce wyszedłem na chwile na leżak na pole to tak tną komary, jak ja nie nawidze tych małych je*ak leśnych
7
@bari_94 Chyba po to, żeby wystąpił razem z Dembele w kolejnym sezonie w serialu "Szpital"
0
@SteuerFreiMoney jutro nie jest wolne mordo
chyba że macie urlop
4
@marcin62 Panie to nie dla mnie czy dla członków rodziny, to dla pszczółek, dziadek ma pasiekę
1
Kupiłem wczoraj 110 kg cukru w biedrze na promce, dzisiaj też chciałem kolejne 100 to kurła zamknięte. Te niedziele handlowe/niehandlowe to głupota
0
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że kibice Barcelony w ostatnich około 5 latach mają więcej emocji podczas przerwy wakacyjnej i przy okienku transferowym niż w trakcie sezonu. W Europie co roku wpier*ol, w Lidze niezbyt wiele emocji, a sezon ogórkowy zawsze dostarcza emocji xd
0
@dominikeh Balantajs z promki w biedrze
0
Nie no powiedzcie, że Roberto jako pierwszy kapitan to jakiś żart xd
2
Dobra kuponik za dyszke postawiony na fame może akurat coś siądzie, warto dać szansę szczęsciu, do wygrania prawie 4 stówki
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Jak Dembele schodził z boiska
2
Jutro do roboty. Pierwszy raz w życiu w sobotę. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz
1
@koziar Jeszcze uraz móżdżku
13
@thorin Za dzieciaka dużo grałem w Eurobusiness
dawaj
0
Gala Denisa Gita Załęckiego za darmo to jest to czego mi było trzeba
0
@JaroCoach Przy tej ilości walk i promocji to grubo po północy
0
@draxidox Drugiego w robocie byłem, dziś i jutro wolne :)
2
Jak ten Fati zostanie to trzeba mu dychę odebrać. Nieważne czy Messi wróci czy nie. Dzieciak nie jest godzien nosić tego numeru
0
@clyde Mam taką.
Niestety są dwa duże minusy tego rozwiązania:
1. Plecy się pocą i się telefon moczy od potu
2. Slucham muzyki podczas jazdy (tak tak wiem niezbyt to bezpieczne xD) i bluetooth mi przerywa między telefonem a słuchawkami bezprzewodowymi
Dlatego musze mieć telefon z przodu
0
Pytanko do rowerowych świrów, gdzie trzymacie swój telefon w trakcie jazdy? Jakiś uchwyt, mały bagażnik czy np w ubraniu kitracie? Co polecacie, mam problem odkąd gravela kupiłem, muszę jakiś dobry spot na tel wykminic
0
@Herato Ale żeby opuszczać słoneczną Barcelonę na mokrą Anglie? kto to widziol
3
Kidosy z La Bambli widze że znowu idą tokiem rozumowania: wszystkich sprzedać, wszystkich kupić, a potem się dziwić że znowu dostajemy baty w Europie od junajtedów czy Eintrachtu xD
Najlepszego Raphinhe sprzedać a zostawić Szklankele co poł sezonu spędzi w szpitalu
8
@revolution33 To drewno jest naszym najlepszym zawodnikiem ofensywnym
5
Newcastle zaoferowało 80 mln za Raphinhe.
Odrzucić, za 120 można pomyśleć
0
@agaFCB O tym że Roberto powinien odejść pisałem już jakieś 2-3 lata temu
3
Chcemy zacząć w końcu coś wygrywać w Europie
Jednocześnie chcemy podpisywać kolejne umowy z Dembele
xD
8
"po tym meczu juz nie mam watpliwosci, ze miedzy klubami kraza jakies przelewy odnosnie bramek. girona z barcelona? jak kopnonc pilke bo ja nie umim. girona z nami? 4 bramki jakiegos noname o ktorym slysze pierwszy raz w zyciu. negreira chyba ciagle zywy skoro fixuja spotkania w 2023 roku, ale jak oni to mowili? "nie ma dowodow" ;)"
xDDDDDDDDDD