3

Jest tu jakiś student AGHu ? Co tam się dzieje w C3, ktoś z 5 piętra wyskoczył?

1

@lionelmessigoat fryteczki

1

Omielańczuk jeszcze walka z Denisem we freakach i może kończyć karierę

0

Mega średnia ta karta walk dzisiejszego KSW, no ale lepszy rydz niż nic, można oglądnąć

0

@barcelonaLM A co miał powiedzieć, co miało wnieść?

1

@DonMatteo901 Jeździłbym tym na tirówki

0

Fati to taka niedojda

0

Ferran tyś jest cienki

1

Oglądając mecz od początku zastanawiało mnie co jest nie tak z naszą grą/drużyną. Uświadomiłem sobie, że w pierwszym składzie w środku biega Sergi Roberto

1

Nie wiedziałem, że Mingueza został lekarzem w Barcelonie

0

W sumie to najlepszy aspekt tego, że Lewandowski gra w Barcy jest fakt że nie muszę już od starego pilota brać bo i tak jak tylko jest możliwość to i tak leci mecz Barcy, bo polak rodak. Wcześniej był Bayern, a jeszcze wcześniej Borussia.

0

@FCB24 Mi zielony siedział najbardziej ale brzoskwiniowy teraz przebił

0

@tristan87 Rzadko pije, raz na miesiąc sie w dino zatrzymam to wezme 2 puszki

0

Kurła od kiedy Felix w Chelsea gra xd myslalem ze z Atletico dalej

0

Kurde co kolejny nowy energetyk od WK to lepszy
Moj ranking:
1. brzoskwinia
2. zielony tropik
3. mango
4. czerwony bezsmakowy

0

@Kidd Spoko wyjaśnione, ale w sumie dalej nie wiem czy mi się on należy czy nie, jak zapytałem bab z HR to nawet nie wiedziały że taki urlop szkoleniowy istnieje xD No i ten fakt, że musi być z inicjatywy bądź za zgodną pracodawcy, też nie wiem jak to interpretować, nikt z pracy mnie na studia nie wysyłał, ale jak wspominałem przyjmując się do pracy studiowałem i nadal studiuję.

0

Witam, może ktoś ogarnia temat z prawnej strony, chodzi mi i art 103 KP
Przez podnoszenie kwalifikacji zawodowych rozumie się zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności przez pracownika, z inicjatywy pracodawcy albo za jego zgodą.

§ 2.

Pracownikowi podnoszącemu kwalifikacje zawodowe przysługują:

1)

urlop szkoleniowy;

2)

zwolnienie z całości lub części dnia pracy, na czas niezbędny, by punktualnie przybyć na obowiązkowe zajęcia oraz na czas ich trwania.

§ 3.

Za czas urlopu szkoleniowego oraz za czas zwolnienia z całości lub części dnia pracy pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia.
Urlop szkoleniowy, o którym mowa w art. 1031 uprawnienia pracownika podnoszącego kwalifikacje zawodowe § 2 pkt 1, przysługuje w wymiarze:

1)

6 dni – dla pracownika przystępującego do egzaminów eksternistycznych;

2)

6 dni – dla pracownika przystępującego do egzaminu maturalnego;

3)

6 dni – dla pracownika przystępującego do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie lub egzaminu zawodowego;

4)

21 dni w ostatnim roku studiów – na przygotowanie pracy dyplomowej oraz przygotowanie się i przystąpienie do egzaminu dyplomowego.

§ 2.

Urlopu szkoleniowego udziela się w dni, które są dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy.

Chodzi mi o te 21 dni na ostatnim roku studiów, czy pracodawca może mi takiego urlopu odmówić? Przyjmując się do pracy studiowałem, więc rozumiem że wyraził zgodę na moje studiowanie (studiuję zaocznie). Ktoś ma wiedzę jak to wygląda?

0

wóz do 20k, czekam na propozycje

5

Porażka farmazeusza to miód na moje oczy, jeszcze niech gruby baleron dostanie w łeb i super, dzionek udany

1

@Blantozaur Bo ogląda sie to fajnie ale placic za to 35 zl to przesada

1

@draxidox No wlasnie nie i nie ma gdzie ogladac teraz

0

@Kitek1640 Moja dziewczyna.
Niedoszła.
Ja chciałem, ona nie.

6

@Darkin Ja bym chciał, liczby to nie wszystko

0

@against_modern_football Jeśli miałby zawalczyć w famemma to w jakichś powalonych zasadach, żeby nie było nudy np 1 v 2 albo sam na 10 karłów

1

Borys youtuber już śpi, niech on zostanie na youtubie, Mamrot sam w szoku jak to widział

0

Mamy zawodników w coraz lepszych klubach, a gra niekoniecznie jest lepsza. Oby się to zmieniło.

1

Adios cieniasie

0

Wyczytałem na tt że Gundogana podpisalismy, to fake ?Xd

6

@bartekvisca Tak. Kiedyś dajmy na to taki żołnierz był wielkim bohaterem, teraz w Internecie spotkasz się z opinią, że to jest idiota, samolub, nieudacznik życiowy itp.

5

Lekcja na przyszłość: jak macie mieć za kierownika babę to nie bierzcie roboty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?