0

No jeszcze tylko 2 dni i potem 4 dni wolne.

2

@Survier nie znam tego Bilvy

0

@tbas Ja tam się nie śmieje, ani nie popieram ani nic, zobaczyłem to udostępniłem, a już każdy we własnym zakresie może na ten temat mieć zdanie

2

NO JAKA KUR**A DEPRESJA?
https://x.com/rubinstagram/status/1584641654505738240

Piotrek Piechowiak ładnie wyjasnia, nie ma żadnej depresji u chłopów, tylko trzeba walić teścia

0

Nie no ale taka herbatka w szary, ciemny, jesienny wieczór z cytrynką i miodem oddaje

0

@koziar Dziwne masz przejścia z lekarzami

2

Przychodzi baba do lekarza a lekarza nie ma

3

Gracias madame, na jedną noc, a później spadam

2

Alba poszedł jajca mu wymasować

0

Fajnie, że te samoloty ruskie się same rozbijają

3

@bartas97 Na galach typu FameMMa takie otwarte drzwiczki oktagonu to powinno być normalne, dodałoby kolorytu tym walkom patusów xd

4

Real wygrał, kacap pas zdobył, gamer przegrał, można isc spac zakonczyc ten żałosny dzien

3

Niestety ale Gamer z taką stójką nie ma szans na pas. W stójce dużo przyjmuje samemu nie bijąc dużo i celnie, a gdy ktoś wyłączy jego zapasy tak jak to zrobił genialnie Dariush to niestety Matiego nie ma.

0

No 30-27 to przesada ale Dariush win i tak

0

Czy ja dobrze widzę? Sędzia Bosacki, który sędziując w KSW popełnia szkolne błędy sędziuje walkę w UFC? :O

6

@tommyVERceti Bo Polacy mają kompleks osób, które osiągnęły wiele, przemawia przez nich zazdrość.

0

O której orientacyjnie walka Mamrota?

0

Już za chwilę wielki pojedynek wielkich zawodników
Jóźwiak vs Najman

0

I tak #XaviOut, dawać Tuchela

6

Jazda na dupie Gaviego jest piękna xd

0

@Dynak On by do niej nie dobiegł

0

@La Pulgaa Powinienem

3

Xavi to kolejny trenerski półśrodek. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym (trener potężnego Al-Sadd i żadnej innej drużyny). Może za kilka/kilkanaście lat. Czekamy na trenera fachurę, z topu.

6

@tristan87 Stachu z tą wyrzutnią rakiet rozje*ał (czy jak sie to tam zwie)

0

@lucas/catalan Tylko coli

0

@Chaoss No chyba lepiej byłoby napisać od razu po dostaniu zapro do znajomych, a nie po 2 latach xd

0

@Cvzx Tak jak pisałem, to że widuję ją nie oznacza możliwości pogadania.

0

Czy napisanie do dziewczyny, z którą nigdy w życiu nie rozmawiałem ma sens? Mam ją w znajomych na fb od prawie 2 lat, sama mnie dodała, ale ja głupi wtedy nie skorzystałem z okazji. Dziewczynę od dobrych 3 lat widuję, czasami regularniej np. co tydzień, a czasami rzadziej np. raz na miesiąc - dwa. (niestety okazji do zagadania przez charakter miejsca nie było).

0

@Mathoue No to co napisałeś to chyba pasuje :d

0

@Mathoue Wstaję codziennie około 6:00, do pracy/na studia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?