TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeszcze tylko 2 dni i potem 4 dni wolne.
2
@Survier nie znam tego Bilvy
0
@tbas Ja tam się nie śmieje, ani nie popieram ani nic, zobaczyłem to udostępniłem, a już każdy we własnym zakresie może na ten temat mieć zdanie
2
NO JAKA KUR**A DEPRESJA?
https://x.com/rubinstagram/status/1584641654505738240
Piotrek Piechowiak ładnie wyjasnia, nie ma żadnej depresji u chłopów, tylko trzeba walić teścia
0
Nie no ale taka herbatka w szary, ciemny, jesienny wieczór z cytrynką i miodem oddaje
0
@koziar Dziwne masz przejścia z lekarzami
2
Przychodzi baba do lekarza a lekarza nie ma
3
Gracias madame, na jedną noc, a później spadam
2
Alba poszedł jajca mu wymasować
0
Fajnie, że te samoloty ruskie się same rozbijają
3
@bartas97 Na galach typu FameMMa takie otwarte drzwiczki oktagonu to powinno być normalne, dodałoby kolorytu tym walkom patusów xd
4
Real wygrał, kacap pas zdobył, gamer przegrał, można isc spac zakonczyc ten żałosny dzien
3
Niestety ale Gamer z taką stójką nie ma szans na pas. W stójce dużo przyjmuje samemu nie bijąc dużo i celnie, a gdy ktoś wyłączy jego zapasy tak jak to zrobił genialnie Dariush to niestety Matiego nie ma.
0
No 30-27 to przesada ale Dariush win i tak
0
Czy ja dobrze widzę? Sędzia Bosacki, który sędziując w KSW popełnia szkolne błędy sędziuje walkę w UFC? :O
6
@tommyVERceti Bo Polacy mają kompleks osób, które osiągnęły wiele, przemawia przez nich zazdrość.
0
O której orientacyjnie walka Mamrota?
0
Już za chwilę wielki pojedynek wielkich zawodników
Jóźwiak vs Najman
0
I tak #XaviOut, dawać Tuchela
6
Jazda na dupie Gaviego jest piękna xd
0
@Dynak On by do niej nie dobiegł
0
@La Pulgaa Powinienem
3
Xavi to kolejny trenerski półśrodek. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym (trener potężnego Al-Sadd i żadnej innej drużyny). Może za kilka/kilkanaście lat. Czekamy na trenera fachurę, z topu.
6
@tristan87 Stachu z tą wyrzutnią rakiet rozje*ał (czy jak sie to tam zwie)
0
@lucas/catalan Tylko coli
0
@Chaoss No chyba lepiej byłoby napisać od razu po dostaniu zapro do znajomych, a nie po 2 latach xd
0
@Cvzx Tak jak pisałem, to że widuję ją nie oznacza możliwości pogadania.
0
Czy napisanie do dziewczyny, z którą nigdy w życiu nie rozmawiałem ma sens? Mam ją w znajomych na fb od prawie 2 lat, sama mnie dodała, ale ja głupi wtedy nie skorzystałem z okazji. Dziewczynę od dobrych 3 lat widuję, czasami regularniej np. co tydzień, a czasami rzadziej np. raz na miesiąc - dwa. (niestety okazji do zagadania przez charakter miejsca nie było).
0
@Mathoue No to co napisałeś to chyba pasuje :d
0
@Mathoue Wstaję codziennie około 6:00, do pracy/na studia.