TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeGiZ Remis z nami z pierwszego meczu to nie przypadek
9
Ocena "0" dla Torre to zbyt surowa ocena redakcjo
0
@Brashearr Akurat siatki nie lubię, nie oglądam i się nie interesuje :D
0
Kurde dziś mecz Barcy, KSW ale mam spotkanie integracyjne z roboty i pasuje iść :(
0
Powiedział trener z dorobkiem punktowym swojej drużyny - 0 punktów.
0
@Eto'o9 R10 Nie znam tego Christiansena
0
Czemu nie ma na ławie hektora i markosa
0
@MesQueUnClub_87 Moja siostra tam ma plus narzeczona brata, która mnie wkurza to niezbyt lubię to imie xd
0
@Witekk10 Smuda
78
@333tricampeones333 Miałeś podać imie damskie a nie swojego starego
4
Jakie jest wasze ulubione damskie imię, najpiękniejsze?
U mnie Julia
3
@Tuc dobra próba stulejo
0
Ciekawe czy znajdzie się naiwniak, który uwierzy że Dembele chciał od początku zostać xD
1
@Sulimo I jeszcze kobiety
0
@VegetaPolska Mimo wszystko, szansa że zginiesz w wypadku samolotowym jest o wiele mniejsza niż zginiesz w wypadku drogowym
0
@PatrychoO Samolot se wpadł do Bałtyku
1
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/samolot-od-dluzszego-czasu-nie-reagowal-na-komunikaty-niedaleko-lotwy-urwal-sie-jego/b7tew40,79cfc278
Nowy odcinek na katastrofy w przestworzach będzie
0
@MesQueUnClub08 Nie.
1
Torres i Fati dziś tak żałośni, że masakra
3
Torres to nieudacznik piłkarski
1
Powiedźcie mi proszę czy na mecz w Pilźnie ruszyła już sprzedaż biletów czy może już była czy jak to wygląda
0
@Tarins inna nazwa teraz
0
Jest rok 2025. Wskaż trzech zawodników, którzy przywdziewają w Barcelonie numery odpowiednio '9' '10' i '11'.
0
@Rust_Cohle zalando.pl
0
@Rust_Cohle 200 iq by rust
0
To co, dziś Real remisuje z Betisem, my wygrywamy i lidera mamy
0
@Rust_Cohle Uczciwą miałem na myśli nie że jakąś wysoką czy coś tylko powiedzmy legalnie, a nie na czarno :D
0
Na co wydaliście pierwszą uczciwą, zarobioną wypłatę?
2
@RomanHoffer To po co pracujesz w takiej firmie, gdzie to normalne?
0
Jakie numery mają Balleron i Alonso?