TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dwóch Barceloniarzy, teraz madrytczyk, Hiszpania prowadzi Francje w PSG
1
@Fenelon Sam se zrób
0
@Luciano99 Dawaj
3
Ale Wy macie kompleks Ronaldo i ból dupska jednocześnie, chłop nie gra już w Realu, nie mamy z nim jako Barca żadnych powiązań, a Wy dalej płaczecie i jeździcie po nim, chyba Was boli, że jednak nam coś strzelił z El Clasico i z Realem wygrał parę trofeów. Dajcie spokój kidoski.
0
Kiedy wybuchnie III wojna światowa, jak sądzicie?
0
@Criss18Barca Balantajs
8
@Pawel13sz Douglas ma i tak więcej trofeów
1
@mateusz1989VeB Maszyna w pierwszym
2
Jak nie guwniara z paletkom to jakieś wyścigowce na la bambli, dejcie spokój kto to widział
2
@Bocheno1 Ja być może pójdę w swojej diecezji, ale na 2-3 dni bo robota w tygodniu, druga połowa sierpnia :D
1
@Bocheno1 Ale masz różne pielgrzymki z różnych miejsc, ktoś może iść ale nie z tego miejsca co Ty :)
0
Gdzie mecz jermanów?
0
@lukkobe Ale dziś jest sobota
0
O jakim meczu tu piszecie, na meczykach nie ma żadnego Arsenalu teraz :D
4
@VamosRakieta Może zaczekaj, aż zagra chociaż 1 mecz.
0
@Lionel_Messi10 Dla Alemanego nie ma rzeczy trudnych, przyjdzie.
2
@Przemek2323 Musieli się umówić, nie ma takiej opcji żeby każdy nie zdał
0
@Janas11224 Moim rodzicom lekarka powiedziała, że jedyny zdrowy tego typu produkt masłopodobny to Finu.
0
@MSN30 Jest ale na tym polega jego fenomen wg mnie xD Jak dla mnie do freak fightu nadaje się idealnie
3
Siergiej Nitro górski zniszczony przez Jacę Murańskiego
0
@bartekvisca W punkt.
11
@Pawel13sz Tak i będziemy ich w Barcelonie B rejestrować bo braknie numerów w La Lidze
0
@BialutkiFCB O 18 gdzie? bede po robocie to obejrze
3
@Luciano99 Gluta to w nosie masz
42
Nie no to już jest za mocne XDD
piękna kara za wymuszenie pierwszeństwa
2
@Rust_Cohle A umiesz czytać? Napisał jak byk OFICJALNY SKLEP
3
@Emhyr Moze stad
https://x.com/sernique_/status/1550487777355120640
xD
0
@Emhyr U mnie są: ekipasezon4, murzyn, ronaldo, laporta, f-16, anna moskwa, na ukrainie i covid-19
3
@kolomen2 Na ile przepustke z pierdla dostales?
2
@Danny Gaucho daj pan spokój, wolne to wolne więcej mi nie trzeba mówić