0

@KarwanLaMasia Choćby za darmo oddać, przynajmniej na pensji oszczędzimy xD

0

@pacior95 Josep Maria Bartomeu
mówi Ci to coś?

8

@Marcelinho99 Zapłacenie za niego tyle jest samo w sobie niewypałem

0

@Foro Tyle to nie, ale dobre liczby plus świetna gra

0

@Hubsao Dokładnie tak

0

@Lionel_Messi10 Żeby za taką sumę okazał się wypałem, to musiałby strzelić z 20 bramek i dołożył drugie tyle asyst, chcesz się założyć że takich liczb miał nie będzie?

0

Przypominam, że jutro Lewy się stawia na treningu Bayernu, już to widzę jak koledzy z drużyny na niego patrzą i trenerzy, wiedząc że nie chce tu być i dalej z nimi grać/trenować hehe

2

@Culer_1906 Jakąś wymówkę musieli znaleźć, w rzeczywistości grał w Fortnajta do późna i śpi jeszcze

0

@Lionel_Messi10 No czyli dołączył ostatniego sezonu, a tak jest napisane po angielsku, czyż nie?

1

@leomessi1710 Chodziło mi o to, że nasi kopacze nie są w stanie zagwarantować poziomu finalistów MŚ (jakby jakimś cudem sie tam dostali to chyba tylko przez farta i błędy przeciwników), finał MŚ to ma być uczta dla oka a nie kopanina, dlatego zarówno w finale wymarzonym jak i realnym bym ich nie widział

0

@Kondziubarca Auba ?

0

@adi7adi8 Jeśli chciałbyś naszych kopaczy zobaczyć w finale MŚ to współczuje xd

3

Wymarzony finał Mundialu 2022? (tylko nie żartujcie z Polską pls)

Argentyna - Hiszpania bym zobaczył

7

"Madryt, La Manga, dziś Hiszpania wczoraj Praga" x10 ~ Josef Bratan
"Mówi, że jest słodki jak ananas, bierze go do buzi jak banana" ~ Alberto

Nie no ci dwaj to prawdziwi mistrzowie pióra, poeci naszych czasów, wielkie persony

0

@Cotutajsiedzieje A w jakim wieku jesteś? Bo jeśli do 26 roku bodajże to możesz założyć konto dla młodych, ja mam konto w PKO BP

0

@Cotutajsiedzieje Nic nie płacę

0

@Essos Żuberka to z kolegami ze studiów na miasteczku studenckim chamskiego jak najbardziej, w domu jakieś sikacze stoją, bo siostra kupiła czy ktoś to można na wieczór do netflixa spróbować te siki weroniki

0

Piję se somersby Strawberry & kiwi, ostatnio próbowałem mango & lime i mam wrażenie że smaki nie różnią się praktycznie niczym xD nie wiem jak oni to robia

2

@bartas97 Myślę, że tak, dużo murzynków mają więc dadzą rade

3

@Xonar Jest Pique Araujo Garcia i Christensen, bez Kounde przeżyjemy

2

Dobra to niech biorą Kunde a Silve nam oddają

0

@Deviler Ja już byłem

4

Czy dziś coś się dzieje?

1

@Rust_Cohle Graty, jednak nie doceniłem głupoty Stiflera, chłop się zapuścił na wymianę z Bombardierem, zwyczajnie go złapał wywalił i zlał

0

@DIPENNN Nie no six packa nie ma ale jakas forma tam jest w końcu się cwiczy regularnie, no i moje BMI w normie a nie 165 cm wzrostu i 70kg jak ona

0

No i gruba przegrała, co za zaskoczenie

1

@Roni/VEB A TSWKRK to nie były zawodnik UFC i KSW więc masz rację, że to nienajlepsze porównanie xd

1

@Transu96 Po walce majteczki powącha

0

@Emhyr A co Ty, nie wiesz że gruba jestes?

0

Ej gruba, pijesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?