TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KarwanLaMasia Choćby za darmo oddać, przynajmniej na pensji oszczędzimy xD
0
@pacior95 Josep Maria Bartomeu
mówi Ci to coś?
8
@Marcelinho99 Zapłacenie za niego tyle jest samo w sobie niewypałem
0
@Foro Tyle to nie, ale dobre liczby plus świetna gra
0
@Hubsao Dokładnie tak
0
@Lionel_Messi10 Żeby za taką sumę okazał się wypałem, to musiałby strzelić z 20 bramek i dołożył drugie tyle asyst, chcesz się założyć że takich liczb miał nie będzie?
0
Przypominam, że jutro Lewy się stawia na treningu Bayernu, już to widzę jak koledzy z drużyny na niego patrzą i trenerzy, wiedząc że nie chce tu być i dalej z nimi grać/trenować hehe
2
@Culer_1906 Jakąś wymówkę musieli znaleźć, w rzeczywistości grał w Fortnajta do późna i śpi jeszcze
0
@Lionel_Messi10 No czyli dołączył ostatniego sezonu, a tak jest napisane po angielsku, czyż nie?
1
@leomessi1710 Chodziło mi o to, że nasi kopacze nie są w stanie zagwarantować poziomu finalistów MŚ (jakby jakimś cudem sie tam dostali to chyba tylko przez farta i błędy przeciwników), finał MŚ to ma być uczta dla oka a nie kopanina, dlatego zarówno w finale wymarzonym jak i realnym bym ich nie widział
0
@Kondziubarca Auba ?
0
@adi7adi8 Jeśli chciałbyś naszych kopaczy zobaczyć w finale MŚ to współczuje xd
3
Wymarzony finał Mundialu 2022? (tylko nie żartujcie z Polską pls)
Argentyna - Hiszpania bym zobaczył
7
"Madryt, La Manga, dziś Hiszpania wczoraj Praga" x10 ~ Josef Bratan
"Mówi, że jest słodki jak ananas, bierze go do buzi jak banana" ~ Alberto
Nie no ci dwaj to prawdziwi mistrzowie pióra, poeci naszych czasów, wielkie persony
0
@Cotutajsiedzieje A w jakim wieku jesteś? Bo jeśli do 26 roku bodajże to możesz założyć konto dla młodych, ja mam konto w PKO BP
0
@Cotutajsiedzieje Nic nie płacę
0
@Essos Żuberka to z kolegami ze studiów na miasteczku studenckim chamskiego jak najbardziej, w domu jakieś sikacze stoją, bo siostra kupiła czy ktoś to można na wieczór do netflixa spróbować te siki weroniki
0
Piję se somersby Strawberry & kiwi, ostatnio próbowałem mango & lime i mam wrażenie że smaki nie różnią się praktycznie niczym xD nie wiem jak oni to robia
2
@bartas97 Myślę, że tak, dużo murzynków mają więc dadzą rade
3
@Xonar Jest Pique Araujo Garcia i Christensen, bez Kounde przeżyjemy
2
Dobra to niech biorą Kunde a Silve nam oddają
0
@Deviler Ja już byłem
4
Czy dziś coś się dzieje?
1
@Rust_Cohle Graty, jednak nie doceniłem głupoty Stiflera, chłop się zapuścił na wymianę z Bombardierem, zwyczajnie go złapał wywalił i zlał
0
@DIPENNN Nie no six packa nie ma ale jakas forma tam jest w końcu się cwiczy regularnie, no i moje BMI w normie a nie 165 cm wzrostu i 70kg jak ona
0
No i gruba przegrała, co za zaskoczenie
1
@Roni/VEB A TSWKRK to nie były zawodnik UFC i KSW więc masz rację, że to nienajlepsze porównanie xd
1
@Transu96 Po walce majteczki powącha
0
@Emhyr A co Ty, nie wiesz że gruba jestes?
0
Ej gruba, pijesz?