TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn Mój do słońca będzie dziś pokazywał z 60, ale zawsze świrował xd
0
@TaKeSe Tak, weź np. pobierz ten plik i wyślij przez maila.
0
Ja myślę, że nawet ta pogoda to wina pisu
4
@KrychaFCB Taka kasjerka była hot?
5
Ale piękny dzień wiedząc, że pewien czarnoskóry nie jest już naszym piłkarzem
3
@Sensible Już za połowę lipca na zaś mam zrobione
0
@Majkel34 Tylko tam po lewej to ci czarni Francuzi powinni być
0
@Nazio87 Metr siedemdziesiąt sześć, 58 kg wg google
3
@FCBparasiempre Na kiepa przyszedł po prostu
16
@Deviler Sory jednak nie da się go zarejestrować, elo
2
Może i jakiś plus tych upałów jest, człowiek się przyzwyczai troszku i jak pojedzie na wakacje do Chorwacji czy jakiejś Grecji/Portugalii to już mu nie będzie tak ciężko to znosić :D
0
@Cule1234 Czego?
1
@Kgorecki2500 Jakąś dobrą pitcunie
6
Nie wierzę, że w redakcji tego portalu pracują tacy ludzie, którzy podają na stronie info typu: "Deco wyszedł z biura Alemanyego" xDD
1
@Gaucho W pewnym momencie był najlepszym ŚO na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
0
@Malibu No oczywiście, że można, mi chodziło o to że ludzie niżej ekscytują się jakby to spotkanie oznaczało oficjalkę :D
0
@Malibu Ale co im z tej relacji, jeśli ostatecznie Lewy nie trafi do Barcy? Dalej mogą sobie gadać i mieć relację, ale to nic nie zmienia w kontekście transferu :D
0
Nie do końca rozumiem tą ekscytację z powodu tego, że Lewy i Xavi są razem i sobie gadają. Przecież nie jest tajemnicą, że Lewy chce iść do Barcy, Barca chce Lewego, wiadomo że już od paru miesięcy Xavi rozmawiał z Lewym i go namawiał na transfer. Co z tego, że teraz sobie pogadają? Przecież to zarządy obu klubów mają ze sobą gadać a nie trener z piłkarzem, bo oni transferu nie przeprowadzą. XD
3
@Krystian1588 Już to widzę, jak 18 czy 19 letni maturzysta wypił 0,7 i 6 piw. Powiedział tak żeby zabłysnąć, a w rzeczywistości wypił pewnie 2 piwa i setkę.
4
@bartas97 Nie rzucaj tą butelką ty pało je*ana xD
7
@xAdrianx Romero strzelił kupazo
3
@agaFCB W El Clasico jak będzie jakiś Casemiro kozaczył to dostaje kombinację prawy-lewy-podbrudek
1
@Ziemny Co z tego, że mniej prawdopodobne, ale dalej stosunkowo większe niż w zabezpieczeniu. A chyba nie warto ryzykować zdrowia i życia dla dwóch czy trzech stówek. 99 razy się uda, a za 100 coś złapie i się lecz do końca życia
0
@Ziemny No to mi odpowiedz, jeśli jesteś taki doedukowany. Mam internet i swoje wyczytałem, teraz prosze o opinie experta
1
@GeneralXavi Odkrycie roku. Nobel dla tego pana
0
@jaras121 Pewnie jakąś tak, skoro proponują
0
@Irmscher10 Bo umiem czytać
0
@Nazio87 Nie, ja pytam, bo mnie to zastanawia
0
Jedno mnie zastanawia, dlaczego panie lekkich obyczajów proponują wersję miłości francuskiej bez zabezpieczenia, skoro tak samo można się zarazić HIVem i innymi syfami jak przy klasyku xD
0
@LS To jaka jest odpowiedź bo nie rozumiem?