0

@Gwyn Mój do słońca będzie dziś pokazywał z 60, ale zawsze świrował xd

0

@TaKeSe Tak, weź np. pobierz ten plik i wyślij przez maila.

0

Ja myślę, że nawet ta pogoda to wina pisu

4

@KrychaFCB Taka kasjerka była hot?

5

Ale piękny dzień wiedząc, że pewien czarnoskóry nie jest już naszym piłkarzem

3

@Sensible Już za połowę lipca na zaś mam zrobione

0

@Majkel34 Tylko tam po lewej to ci czarni Francuzi powinni być

0

@Nazio87 Metr siedemdziesiąt sześć, 58 kg wg google

3

@FCBparasiempre Na kiepa przyszedł po prostu

16

@Deviler Sory jednak nie da się go zarejestrować, elo

2

Może i jakiś plus tych upałów jest, człowiek się przyzwyczai troszku i jak pojedzie na wakacje do Chorwacji czy jakiejś Grecji/Portugalii to już mu nie będzie tak ciężko to znosić :D

0

@Cule1234 Czego?

1

@Kgorecki2500 Jakąś dobrą pitcunie

6

Nie wierzę, że w redakcji tego portalu pracują tacy ludzie, którzy podają na stronie info typu: "Deco wyszedł z biura Alemanyego" xDD

1

@Gaucho W pewnym momencie był najlepszym ŚO na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

0

@Malibu No oczywiście, że można, mi chodziło o to że ludzie niżej ekscytują się jakby to spotkanie oznaczało oficjalkę :D

0

@Malibu Ale co im z tej relacji, jeśli ostatecznie Lewy nie trafi do Barcy? Dalej mogą sobie gadać i mieć relację, ale to nic nie zmienia w kontekście transferu :D

0

Nie do końca rozumiem tą ekscytację z powodu tego, że Lewy i Xavi są razem i sobie gadają. Przecież nie jest tajemnicą, że Lewy chce iść do Barcy, Barca chce Lewego, wiadomo że już od paru miesięcy Xavi rozmawiał z Lewym i go namawiał na transfer. Co z tego, że teraz sobie pogadają? Przecież to zarządy obu klubów mają ze sobą gadać a nie trener z piłkarzem, bo oni transferu nie przeprowadzą. XD

3

@Krystian1588 Już to widzę, jak 18 czy 19 letni maturzysta wypił 0,7 i 6 piw. Powiedział tak żeby zabłysnąć, a w rzeczywistości wypił pewnie 2 piwa i setkę.

4

@bartas97 Nie rzucaj tą butelką ty pało je*ana xD

7

@xAdrianx Romero strzelił kupazo

3

@agaFCB W El Clasico jak będzie jakiś Casemiro kozaczył to dostaje kombinację prawy-lewy-podbrudek

1

@Ziemny Co z tego, że mniej prawdopodobne, ale dalej stosunkowo większe niż w zabezpieczeniu. A chyba nie warto ryzykować zdrowia i życia dla dwóch czy trzech stówek. 99 razy się uda, a za 100 coś złapie i się lecz do końca życia

0

@Ziemny No to mi odpowiedz, jeśli jesteś taki doedukowany. Mam internet i swoje wyczytałem, teraz prosze o opinie experta

1

@GeneralXavi Odkrycie roku. Nobel dla tego pana

0

@jaras121 Pewnie jakąś tak, skoro proponują

0

@Irmscher10 Bo umiem czytać

0

@Nazio87 Nie, ja pytam, bo mnie to zastanawia

0

Jedno mnie zastanawia, dlaczego panie lekkich obyczajów proponują wersję miłości francuskiej bez zabezpieczenia, skoro tak samo można się zarazić HIVem i innymi syfami jak przy klasyku xD

0

@LS To jaka jest odpowiedź bo nie rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?