TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moja ósma sesja w życiu, ale tak ciężko jeszcze nie było, upał, brak motywacji i wgl, na razie na 5 zaliczeń/egzaminów zdałem całe 0. xD Uczyć się nie chce, skupić się nie da, żeby przeczytać 2 linijki tekstu. Najwyżej nie zostanę magistrem i zostanie sam inżynier :DD
0
@LionelM95 Pół trzeźwy jest po tym piwie jednym
0
@LionelM95 Lekcje zakończone, koniec roku szkolnego to trzeba się wyluzować, masz prawo
1
@xAdrianx Ale tylko plażowa
0
@Emhyr A kim ty jesteś, pracujesz w Bayernie?
11
@Kgorecki2500 W wielu krajach na całym świecie miliony Chrześcijan jest mordowanych za to, że są Chrześcijanami. Jak tak dalej pójdzie, a nasz kraj będzie się "rozwijał" w lewackim kierunku to za X lat do mordów będzie dochodziło też w Polsce. A ta akcja z tym zbieraniem podpisów to jakiś pic na wodę i nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, żeby miało w jakikolwiek sposób to pomóc. Tu trzeba inaczej przeciwdziałać.
9
@Sulimo To zdjęcie robiłeś tym piekarnikiem w którym to piekłeś?
3
@MrPGG To przez kolor skóry, Niemce mają to w genach
8
Coraz bardziej zaczynam się bać, że Dembele zostanie w Barcelonie. Już tyle czasu minęło, a on dalej tu jest. Niech już odejdzie pazerniak na kase i szklanka i będzie spokój.
1
@AmigoBlancos Gra hajto? edit/ a dobra mial wtedy 6 lat, pewnie juz cwiczyl przejezdzanie bab na pasach ale na rowerze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AlbertBenaiges Wg mnie 5-6 na spokojnie, 10 już troche sporo. Zależy też ile Ty masz i ile ona ma jak zaczynacie. Jeśli ty masz 24 a ona 17 to będzie to się z początku wydawało dziwne, ale miną ze 2-3 lata i minie. Jesli zaś Ty masz z 28 a ona np 22 to już wygląda na zupełnie normalne. Taka moja opinia/obserwacja
8
@Deviler Czesiu boi się trudnych tematów z przeszłości? Hmm
0
@Roni/VEB Nie ma czegos takiego, że powinien. Cały czas był z góry, kontrolował, Tybori nie miał co zrobić. W KSW de Fries też ma taką taktykę, że się kładzie i kontroluje i wygrywał od wielu lat i ma pas i nikt nie ma szansy mu go odebrać. To jest MMA.
3
@Roni/VEB Problemy miał? Oglądnij walkę raz jeszcze, pełna kontrola od początku do końca
0
@Survier Akurat Arab trenuje parter z 10 lat więc Denisa by rozłożył w nim w 1 min
3
@krajana Trzeba podziękować Deniskowi, w końcu on sobie wybrał MMA, w K1 w drugiej rundzie by było po walce, Diego by wygrał przez TKO
6
Dowódna to że to powinno być tylko i wyłacznie w K1
0
Prokurator szeliga w narożniku jedynie xD
2
@urbipl Bardzo dobrze się stało za te słowa o Ukrainie
1
@Kondziubarca Oni są wszystkiego pewni tylko brakuje finalizacji tych pewnych transferów
0
Kolejne reklamy i kolejna część studia... co za barany
0
@pt9 Dobrze, że odszedł z fame, teraz czekać aż go z high wywalą i pójdzie do mma vip
4
@Janiama O a dopiero co miał z 12 lat xD Pływał u mnie w mieście na basenie, nwm czy dalej tu pływa bo nie chodzę na basen już :DD
2
@Zoker Obstawiam, że obie te drużyny by każdą drużynę ekstraklapy rozjechały
0
@FCB24 No dla mnie kiwi nr 1, mango nr 2 całkiem ok jak dla mnie a ostatni ten czerwony, mi nie podszedł zupełnie
2
@mateusz1989VeB Jeszcze nie, 30 czerwca będzie w Lidlu
0
Nie no kurła siedzi mi ten nowy energetyk od WK zielony fest, trzeba będzie na lato zakupić więcej
0
@Gaucho Nie musiał sędzia był blisko i czuwał
1
@Pawci023x Zasłużenie ale 48-47 punktowanie 2 sędziów ok, jeden poleciał 49-46 xD Wyrównana walka