0

Moja ósma sesja w życiu, ale tak ciężko jeszcze nie było, upał, brak motywacji i wgl, na razie na 5 zaliczeń/egzaminów zdałem całe 0. xD Uczyć się nie chce, skupić się nie da, żeby przeczytać 2 linijki tekstu. Najwyżej nie zostanę magistrem i zostanie sam inżynier :DD

0

@LionelM95 Pół trzeźwy jest po tym piwie jednym

0

@LionelM95 Lekcje zakończone, koniec roku szkolnego to trzeba się wyluzować, masz prawo

1

@xAdrianx Ale tylko plażowa

0

@Emhyr A kim ty jesteś, pracujesz w Bayernie?

11

@Kgorecki2500 W wielu krajach na całym świecie miliony Chrześcijan jest mordowanych za to, że są Chrześcijanami. Jak tak dalej pójdzie, a nasz kraj będzie się "rozwijał" w lewackim kierunku to za X lat do mordów będzie dochodziło też w Polsce. A ta akcja z tym zbieraniem podpisów to jakiś pic na wodę i nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, żeby miało w jakikolwiek sposób to pomóc. Tu trzeba inaczej przeciwdziałać.

9

@Sulimo To zdjęcie robiłeś tym piekarnikiem w którym to piekłeś?

3

@MrPGG To przez kolor skóry, Niemce mają to w genach

8

Coraz bardziej zaczynam się bać, że Dembele zostanie w Barcelonie. Już tyle czasu minęło, a on dalej tu jest. Niech już odejdzie pazerniak na kase i szklanka i będzie spokój.

1

@AmigoBlancos Gra hajto? edit/ a dobra mial wtedy 6 lat, pewnie juz cwiczyl przejezdzanie bab na pasach ale na rowerze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AlbertBenaiges Wg mnie 5-6 na spokojnie, 10 już troche sporo. Zależy też ile Ty masz i ile ona ma jak zaczynacie. Jeśli ty masz 24 a ona 17 to będzie to się z początku wydawało dziwne, ale miną ze 2-3 lata i minie. Jesli zaś Ty masz z 28 a ona np 22 to już wygląda na zupełnie normalne. Taka moja opinia/obserwacja

8

@Deviler Czesiu boi się trudnych tematów z przeszłości? Hmm

0

@Roni/VEB Nie ma czegos takiego, że powinien. Cały czas był z góry, kontrolował, Tybori nie miał co zrobić. W KSW de Fries też ma taką taktykę, że się kładzie i kontroluje i wygrywał od wielu lat i ma pas i nikt nie ma szansy mu go odebrać. To jest MMA.

3

@Roni/VEB Problemy miał? Oglądnij walkę raz jeszcze, pełna kontrola od początku do końca

0

@Survier Akurat Arab trenuje parter z 10 lat więc Denisa by rozłożył w nim w 1 min

3

@krajana Trzeba podziękować Deniskowi, w końcu on sobie wybrał MMA, w K1 w drugiej rundzie by było po walce, Diego by wygrał przez TKO

6

Dowódna to że to powinno być tylko i wyłacznie w K1

0

Prokurator szeliga w narożniku jedynie xD

2

@urbipl Bardzo dobrze się stało za te słowa o Ukrainie

1

@Kondziubarca Oni są wszystkiego pewni tylko brakuje finalizacji tych pewnych transferów

0

Kolejne reklamy i kolejna część studia... co za barany

0

@pt9 Dobrze, że odszedł z fame, teraz czekać aż go z high wywalą i pójdzie do mma vip

4

@Janiama O a dopiero co miał z 12 lat xD Pływał u mnie w mieście na basenie, nwm czy dalej tu pływa bo nie chodzę na basen już :DD

2

@Zoker Obstawiam, że obie te drużyny by każdą drużynę ekstraklapy rozjechały

0

@FCB24 No dla mnie kiwi nr 1, mango nr 2 całkiem ok jak dla mnie a ostatni ten czerwony, mi nie podszedł zupełnie

2

@mateusz1989VeB Jeszcze nie, 30 czerwca będzie w Lidlu

0

Nie no kurła siedzi mi ten nowy energetyk od WK zielony fest, trzeba będzie na lato zakupić więcej

0

@Gaucho Nie musiał sędzia był blisko i czuwał

1

@Pawci023x Zasłużenie ale 48-47 punktowanie 2 sędziów ok, jeden poleciał 49-46 xD Wyrównana walka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?