TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama O a dopiero co miał z 12 lat xD Pływał u mnie w mieście na basenie, nwm czy dalej tu pływa bo nie chodzę na basen już :DD
2
@Zoker Obstawiam, że obie te drużyny by każdą drużynę ekstraklapy rozjechały
0
@FCB24 No dla mnie kiwi nr 1, mango nr 2 całkiem ok jak dla mnie a ostatni ten czerwony, mi nie podszedł zupełnie
2
@mateusz1989VeB Jeszcze nie, 30 czerwca będzie w Lidlu
0
Nie no kurła siedzi mi ten nowy energetyk od WK zielony fest, trzeba będzie na lato zakupić więcej
0
@Gaucho Nie musiał sędzia był blisko i czuwał
1
@Pawci023x Zasłużenie ale 48-47 punktowanie 2 sędziów ok, jeden poleciał 49-46 xD Wyrównana walka
2
@Gaucho Prawie umarł w klatce ale go oko bolało
0
49-46 nie no ten sędzia chyba nie ogladal tej walki xd
1
Prawie umarł w ringu
1
@ranger3120 Stoi, dziś w TV Kaczor i Mati Morawiecki otwierali most w Ostrowie i ten pomnik xD
0
@marcin62 Spoko, mam do Tarnowa 30 min drogi, w poniedziałek tego pomnika już nie będzie
2
@Deviler No chyba nie, to już większe kontrowersje mozna by powiedziec na 29-28
0
@Goh Deski były w 3 rundzie dopiero chyba nie?
0
Torres wygrana wg mnie
0
10-9 chyba Torres znowu, ale ciężka runda do wytypowania
0
10-9 Torres w 1 rundzie
0
@cchesterr43 Takich debili powinno się zamykac
1
@Kusco15 Ała mooje oko
3
@AdamaTraore Borysa youtubera mankowskiego na torresa, ale nie tego z Barcelony
1
@TR3YWAY Jednak w MMA będzie, szkoda
2
Sarara i Wrzosek, czekamy na ich pojedynek w K1
1
@Gaz Wiadome, 10 kg w MMA to jest przepaść
3
Świetnie Ajtuj, to teraz z Pudzianem i zobaczymy jaki jesteś mocny
2
No to teraz czas na Ajtuja Szminke, oby dostał solidny wpierdziel
3
@Comentateiro Znajdź mi chłopie chętnych, którzy w takiej Europejskiej Armii będą walczyc
7
@Kgorecki2500 To lewaki pisały więc co się dziwisz
4
Dobra to kto przejmuje "10" ? Przecież nie będzie tego numeru przywłaszczał gość który pewnie przez najbliższe 5 lat zagra 1 mecz
1
@Bamek94 Jak na taką sylwetkę i 25 lat to i tak nieźle chłop się bije
3
Polska na KSW dziś 0-3 jak dotąd