TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 A dej pan spokój... wszystko razy dwa praktycznie
0
@kaamil1910 Zwykłe suple, białko, kreatyna, witaminy, przed treningiem cytrulina+kofeina. Nic zakazanego, jestem naturalem jak to się mówi. Nigdy żadnych sterydów nie brałem i brać nie zamierzam.
1
@GeneralXavi A mógłbym coś zjeść bo jestem na masie, ale nie ma co już się najadłem :D
0
@kaamil1910 3000 kcal, trenuje na siłce, oczywiście siłowo na ciężarach
0
Powrót do dietki od dziś zaliczony, pierwszy dzień cel kalorii wyrobiony i trening również, zobaczymy jak długo pociągnę :D
1
co to za pierdoła wchodzi xD
0
@damianex10 Pikej, teraz nie ma ale w przezłosci wkładal
0
@Murazor Dawaj czelendżyk razem ze mną :D
1
Zacząłem sobie z nowym rokiem zimne prysznice, czytałem że mają sporo plusów, ktoś tutaj praktykuje ? Jak wrażenia po jakimś dłuższym czasie
1
@MesQueUnClub96 No to spadek do 2 ligi
9
@Azacca nie
0
Mam nadzieję, że jeśli ten Morata przyjdzie to już w pierwszym meczu na Camp Nou zostanie solidnie wygwizdany
2
@DonAndrzejos Ja mam nadzieję, że to prawda i tego darmozjada już u nas nie zobaczymy. Ba, marzę o tym
1
@taris Vini jest 3 lata młodszy, dołączył do Realu rok później niż Dembele do Barcy, łapie dużo mniej kontuzji i ma dużo bardziej poukładane w głowie.
Słabe porównanie.
20
Każdy kto myśli bądź łudzi się, że Dembele "odpali" i będzie wiodącą postacią naszej Barcelony w przyszłych latach ma ujemne IQ. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
0
Jak widzicie nasze trio ofensywne mając dostępnych wszystkich zdrowych zawodników? Nie oglądałem Ferrana w City, na jakiej pozycji go Józek głownie wystawiał? Transfermarkt podaje, że jego główną pozycją jest prawy napad, jeśli tak, ja bym widział Ansu-Memphis-Torres. Na dumbele nie liczę bo i tak jest cienki i się połamie za 2 tyg.
2
@matirix20 Z Kasjo w 1 rundzie przez KO by przegrał
4
@Encore ta na pewno nie wierze Ci
a w dodatku to byly 2 slowa
0
Czy sprowadzenie Torresa wyklucza sprowadzenie Hohlanda? tak czy nie jednym slowem
1
@YeonWOW W dzisiejszych czasach nawet to już nic nie daje
0
@Worny Oglądają się, ale nie dlatego że są przystojni tylko dlatego że mają miliony na kontach i setki tysięcy na instagramach
3
@PawkoFCB Dziękuję, piękna sprawa
1
Wczoraj przy świątecznym stole dowiedziałem się, że pocałunek Posejdona to kiedy kupsko chlupnie wodą w dupsko, oraz że cygańskie koraliki to pozlepiane kałem włosy wyrastające z przerwy między pośladkami. Sam nie pozostałem dłużny i podzieliłem się wiedzą, że stolec królewski jest wtedy, gdy już przy pierwszym podtarciu papier toaletowy jest czysty. Kocham moją rodzinke
1
@PodkarpackiKibic Piję ze 2-3 dziennie w okresie jesienno-zimowym
0
Jakiś sposób na bolące gardło? Takie wiecie, wstajecie rano, wysuszone, każdy przełyk śliny to ból itp. Tylko mi nie piszcie, że strepsils albo "przestać przełykać śline" xD Jakiś syropek czy inne metody
5
@vangoor A po co wykupywać tego placka?
7
@TheMazixX Fajnie by w szpitalu obok Dembele leżał
0
@Comfortable_ Świetnie, przez 20 minut czasu akcje przechodziły przez niego i nic z tego nie wynikało, a tak to straty bezsensowne kiwki, dobrze jak na 120 milionów nie?
0
@kamiVeB Słaby jak barszcz, straty, przyjęcie piłki na 10 metrów, gość kosztował 120 milionów...
0
Dembele weź już odejdź w tej Barcelony i przestań sie ośmieszać