5

@Kgorecki2500 Bezdomni na ulicach w podobnych chodzą

0

Ktoś mi wyjaśni co robi w kadrze taki placek jak Jóźwiak? Jakieś taśmy na Souse ma czy co

1

Mój stary miał nową kobietę i mówił mi, że jest w porządku

2

@GeneralXavi Mateusz Gotówka > Ronaldo

0

@tadzik447 Oj popsuty żebys wiedział

0

@Kondziubarca No właśnie sęk w tym, że nic nie piłem

1

Ja pierdziele coś mi się w głowie powaliło, byłem przekonany że dziś jest sobota i za godzinę gramy mecz na Espanyol, wchodzę na stronę i szukam składów a tu nie ma i jeszcze mecz dopiero za tydzień xDD

2

@VeB 1899 Chyba, że jest mundial

1

Kasz już top3 gracz w tej reprezentacji

0

@Emhyr Obawiam się, że dalej może nam nie starczyć

0

@Szklaner HAHAA wiedziałem
Jedyne argumenty ZA Roberto:
Gol z PSG i rajd w El Clasico
Poza tym NIC A NIC

2

@JohnnyBarca Wszędzie był cienki jak barszcz*

1

@jeyx77x Jak oni większości mieszkają z 10 min drogi samochodem od stadionu to po co tak wcześnie

3

@Songo91 Po co to wrzucasz jak jest cały artykuł na stronie o tym?

0

@Danny Gaucho Ja bym dał 2 na szynach nawet

1

@tristan87 Chłop z siedemnastolatka stał się 30 latkiem w rok

2

@RonnieVEB "wegierczykow"
xXDD dzieki zrobiles mi dzien

8

@oskar_wojak Dobra dupa.
Antonela też git

1

@robsons23 Nie KUMAN>?

29

Puć jedynie co ma z Messiego to wzrost

16

bajhułan sam beke cisnie ze Busi strzelil xd

11

Ćwiąkała już wrzucił materiał Xavi trenerem Barcelony a tu jeszcze nie ma potwierdzenia :D

0

@Mixtape Status konia?

2

@Comentateiro Zostać i rób atmosfere, tzw Atmosferić

0

@HighestInTheRoom gosc juz w inną gre pyka, przepadl

2

No w sumie Xavi mógłby zostać grającym trenerem, u nas w okręgu w B-klasie to standard, to czemu by nie miało to wypalić w lidze hiszpańskiej, czy lidzie mistrzów (jak się zakwalifikujemy xd)

2

Nie wierzę, że są jeszcze osoby które wierzą/wierzyły ostatnimi czasy w Dembele. Powinniśmy się go pozbyć już w lecie, albo i wcześniej. Sprzedać i zapomnieć.

0

Ciężko się to ogląda, jak zwykle ostatnio

63

Mam sąsiadów, dwóch chłopaków jeden 23 drugi 18 lat, ojciec zginął rok temu w wypadku, wczoraj zmarła matka, podobnież na covid. Masakra jakie życie jest przewrotne i w ciągu roku może zmienić się o 180 stopni. Żal tych chłopaków, mam nadzieję, że otrzymają właściwe wsparcie i poradzą sobie w życiu dalej.

1

#NNN trzymajcie się tam chłopaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?