TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 Bezdomni na ulicach w podobnych chodzą
0
Ktoś mi wyjaśni co robi w kadrze taki placek jak Jóźwiak? Jakieś taśmy na Souse ma czy co
1
Mój stary miał nową kobietę i mówił mi, że jest w porządku
2
@GeneralXavi Mateusz Gotówka > Ronaldo
0
@tadzik447 Oj popsuty żebys wiedział
0
@Kondziubarca No właśnie sęk w tym, że nic nie piłem
1
Ja pierdziele coś mi się w głowie powaliło, byłem przekonany że dziś jest sobota i za godzinę gramy mecz na Espanyol, wchodzę na stronę i szukam składów a tu nie ma i jeszcze mecz dopiero za tydzień xDD
2
@VeB 1899 Chyba, że jest mundial
1
Kasz już top3 gracz w tej reprezentacji
0
@Emhyr Obawiam się, że dalej może nam nie starczyć
0
@Szklaner HAHAA wiedziałem
Jedyne argumenty ZA Roberto:
Gol z PSG i rajd w El Clasico
Poza tym NIC A NIC
2
@JohnnyBarca Wszędzie był cienki jak barszcz*
1
@jeyx77x Jak oni większości mieszkają z 10 min drogi samochodem od stadionu to po co tak wcześnie
3
@Songo91 Po co to wrzucasz jak jest cały artykuł na stronie o tym?
0
@Danny Gaucho Ja bym dał 2 na szynach nawet
1
@tristan87 Chłop z siedemnastolatka stał się 30 latkiem w rok
2
@RonnieVEB "wegierczykow"
xXDD dzieki zrobiles mi dzien
8
@oskar_wojak Dobra dupa.
Antonela też git
1
@robsons23 Nie KUMAN>?
29
Puć jedynie co ma z Messiego to wzrost
16
bajhułan sam beke cisnie ze Busi strzelil xd
11
Ćwiąkała już wrzucił materiał Xavi trenerem Barcelony a tu jeszcze nie ma potwierdzenia :D
0
@Mixtape Status konia?
2
@Comentateiro Zostać i rób atmosfere, tzw Atmosferić
0
@HighestInTheRoom gosc juz w inną gre pyka, przepadl
2
No w sumie Xavi mógłby zostać grającym trenerem, u nas w okręgu w B-klasie to standard, to czemu by nie miało to wypalić w lidze hiszpańskiej, czy lidzie mistrzów (jak się zakwalifikujemy xd)
2
Nie wierzę, że są jeszcze osoby które wierzą/wierzyły ostatnimi czasy w Dembele. Powinniśmy się go pozbyć już w lecie, albo i wcześniej. Sprzedać i zapomnieć.
0
Ciężko się to ogląda, jak zwykle ostatnio
63
Mam sąsiadów, dwóch chłopaków jeden 23 drugi 18 lat, ojciec zginął rok temu w wypadku, wczoraj zmarła matka, podobnież na covid. Masakra jakie życie jest przewrotne i w ciągu roku może zmienić się o 180 stopni. Żal tych chłopaków, mam nadzieję, że otrzymają właściwe wsparcie i poradzą sobie w życiu dalej.
1
#NNN trzymajcie się tam chłopaki.