TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz https://sport.tvp.pl/59573276/robert-lewandowski-porozumial-sie-z-barcelona-bayern-wie-o-planach-polaka
0
Prawda to że Lewy się porozumiał z Barcą czy fejk?
0
@DonMatteo901 Jak cała Ekstraklapa, dlatego nie oglądam tego syfu już od dobrych 10 lat
1
Obiektywnie - karny powinien być
7
@grubiorz Jakby było to ciche działanie to byśmy o tym nie wiedzieli teraz xd
0
@robimen12345 Bo to głównie dzieci
2
Traore by się nadał w wolnym czasie
1
Gdzie śledzicie na żywo i na bieżąco co się dzieje na Ukrainie? Ja od wczoraj śledzę relację na żywo na Onecie, ale zgaduję że nie jest to topowe źródło informacji, polecicie coś lepszego?
0
@FC1899Barca Za niedlugo możemy sami znać to uczucie
0
@Sysia11 Chciał uciec z kraju, ale mu się nie udało xd
0
Był ktoś z Was na masażu nuru/tantra? Jak tak to jak wrażenia, czy polecacie itp
21
Dziekujemy za tę wypowiedź trenerze Condomie.
1
@HighestInTheRoom Czyli jak się zaszczepiłem 2 razy z 3 to jestem w tej sekcie? Fajnie nie wiedziałem, dajcie namiary gdzie mam się zgłosić
0
@Naturopata Adama i Auba w pierwszym wydaje mi się, że mało prawdopodobne by wyszli
0
Jaki skład na Atletico widzicie
28
Dania wycofuje wszystkie obostrzenia i obowiązek noszenia maseczek
0
Jaki numer wolny został dla Auby?
0
Jest numerek jaki dostanie?
7
@Kwiatek67 Dembele chciałbym zobaczyć ale na trybunach do końca sezonu
1
@PodkarpackiKibic Przyjdź za pół roku zobaczyć co wypisuje
1
@AllBundy Nie ten sam piłkarz? A co zmienili mu pesel, nr dowodu, czy co?
8
Szczerze powiedziawszy nie wierzę, że jeszcze nie dawno jakby Auba przychodził to każdy by miał kisiel w majtach i by się cieszył jakbyśmy sprowadzali gracza z top 5 świata, a dziś ludzie wyszydzają i śmieją się że taki ogór. Pragnę przypomnieć że to ciągle ten sam piłkarz, nawet jeśli w słabszej formie aktualnie, ciągle może nam dać wiele i strzelić sporo goli.
0
@taris Morata niestety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KmN Ranczo top 1 i nic więcej
5
Komentarz usunięty
2
@Coutinho007 W ten sposób nie myślałem. Jak Busquets będzie miał 40 cm w bicu za rok to jestem na tak z tym transferem.
2
Po co nam ten Traore?
0
@KacperVEB A City/Real?
1
@HighestInTheRoom Urwał się :