TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KmN Ranczo top 1 i nic więcej
5
Komentarz usunięty
2
@Coutinho007 W ten sposób nie myślałem. Jak Busquets będzie miał 40 cm w bicu za rok to jestem na tak z tym transferem.
2
Po co nam ten Traore?
0
@KacperVEB A City/Real?
1
@HighestInTheRoom Urwał się :
3
Pisałem tydzień temu, że mam urodzinki i za tydzień się bronię, dzięki wszystkim za życzenia. Dziś już oficjalnie: inżynier TR3YWAY :D
0
@10SzymonBarca10 Strzelilił gola na pusta zza lini, do Barcy go
1
@DaPidejpi Jeszcze Mati Bór
1
@IronSanHybrid Ale rozmiar portfela tak?
5
@martin3131 Że mu styki w mózgu nie tego i prąd płynie
23
@El dominatore Lekarze go nienawidzą znalazł jeden prosty sposób *ZOBACZ JAK*
0
@macio_944 Julka aka queenoftheblack czy jakoś tak
1
Co sądzicie o tej Julce co wczoraj na instagramie sobie gardło i ręce pocięła?
0
@gumaz Na La rambli mamy ekspertów w każdej dziedzinie, więc prosta sprawa, la rambla rozwija
34
Dziś są moje 23. urodziny, za tydzień mam obronę pracy inżynierskiej. Jest jak jest La ramblo, wypijcie za mnie zdrówko i za powodzenie, po łyczku choć.
1
W końcu gbur Narkun przegrał i oddaje pas
pięknie
4
@DLFCB Karm trolla dalej
0
Komentarz usunięty
2
@ranger3120 Nie za stary jesteś na takie zabawy kolego?
0
@WaFenPrG Zrobiłbym to co somsiad
1
@Momals11 Pora na piątą
0
Może teraz Ferran przejąć '11' czy już za późno i dopiero po sezonie?
0
Szkoda, że nie 11.
0
@CZaras Wiesz czemu tak się dzieje? Bo ludzie odchodzą od Kościoła, od wartości tradycyjnych, nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.
0
@DonMatteo901 A ja chodzę, ale nikogo nie zmuszam i mnie nie dziwi.
1
@kkbarca To Romero dopiero co był tier 3 a już jest 1?
1
Może ktoś się interesuje i ogarnia, grało coś już pod wodzą siwego bajeranta? Jesli tak to jak mu idzie
2
O widzę że kolega niżej o samochodach to też spytam o opinię, jak sądzicie jest sens/da się kupić jakis sensowny wóz w przedziale 10-15k w AUTOMACIE? Jeśli tak to co propnujecie. Jeszcze nic nie kupuję, nawet kasy nie mam tak tylko teoretycznie na razie kminie :D