0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@KmN Ranczo top 1 i nic więcej

5

Komentarz usunięty

2

@Coutinho007 W ten sposób nie myślałem. Jak Busquets będzie miał 40 cm w bicu za rok to jestem na tak z tym transferem.

2

Po co nam ten Traore?

0

@KacperVEB A City/Real?

1

@HighestInTheRoom Urwał się :

3

Pisałem tydzień temu, że mam urodzinki i za tydzień się bronię, dzięki wszystkim za życzenia. Dziś już oficjalnie: inżynier TR3YWAY :D

0

@10SzymonBarca10 Strzelilił gola na pusta zza lini, do Barcy go

1

@DaPidejpi Jeszcze Mati Bór

1

@IronSanHybrid Ale rozmiar portfela tak?

5

@martin3131 Że mu styki w mózgu nie tego i prąd płynie

23

@El dominatore Lekarze go nienawidzą znalazł jeden prosty sposób *ZOBACZ JAK*

0

@macio_944 Julka aka queenoftheblack czy jakoś tak

1

Co sądzicie o tej Julce co wczoraj na instagramie sobie gardło i ręce pocięła?

0

@gumaz Na La rambli mamy ekspertów w każdej dziedzinie, więc prosta sprawa, la rambla rozwija

34

Dziś są moje 23. urodziny, za tydzień mam obronę pracy inżynierskiej. Jest jak jest La ramblo, wypijcie za mnie zdrówko i za powodzenie, po łyczku choć.

1

W końcu gbur Narkun przegrał i oddaje pas
pięknie

4

@DLFCB Karm trolla dalej

0

Komentarz usunięty

2

@ranger3120 Nie za stary jesteś na takie zabawy kolego?

0

@WaFenPrG Zrobiłbym to co somsiad

1

@Momals11 Pora na piątą

0

Może teraz Ferran przejąć '11' czy już za późno i dopiero po sezonie?

0

Szkoda, że nie 11.

0

@CZaras Wiesz czemu tak się dzieje? Bo ludzie odchodzą od Kościoła, od wartości tradycyjnych, nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.

0

@DonMatteo901 A ja chodzę, ale nikogo nie zmuszam i mnie nie dziwi.

1

@kkbarca To Romero dopiero co był tier 3 a już jest 1?

1

Może ktoś się interesuje i ogarnia, grało coś już pod wodzą siwego bajeranta? Jesli tak to jak mu idzie

2

O widzę że kolega niżej o samochodach to też spytam o opinię, jak sądzicie jest sens/da się kupić jakis sensowny wóz w przedziale 10-15k w AUTOMACIE? Jeśli tak to co propnujecie. Jeszcze nic nie kupuję, nawet kasy nie mam tak tylko teoretycznie na razie kminie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?