TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZAJUN_119 W faktycznym przebiegu walki, w całym pojedynku na zasadach bokserskich wygrał Kasjusz
2
@CZAJUN_119 Kasjo wygrał z Wrzoskiem. Sprawdź sobie wynik walki
0
Soldić to, Gamrot tamto, ale czy mieliby jakiekolwiek szanse w boksie z Don Kasjo KRÓLEM?!
3
Gamer kolanem gościa połamał
0
@JonSnow 50% albo tak albo nie
3
Dawać tego Soldicia z Don Kasjo w boksie w rękawicach dwudziestkach, Król go zniszczy
xD
1
@tbas Proste, że tak, gdybyśmy ustawili grę pod niego jak to było w Live to na spokojnie byśmy mieli nowego Messiego
0
Jeszcze jedna i mamrot?
2
No nic, chyba trzeba zacząć aktywnie wspierać Coutinho, bo już mam serdecznie dość tych bredni wypisywanych w jego kierunku.
0
Pierwsza walka na KSW widzę że poziomem nielepsza niż typowa walka na famemma
0
Ruszyła maszyna
1
@Kinginiesta Nie da się wykupić nigdzie indziej, możesz na restreamie za darmo oglądac :D
0
@LuisSuarez09 Bo wywodzi się z RELIGII, która tak bardzo im przeszkadza.
0
@LuisSuarez09 Nigdzie nie napisałem, że wywodzi się z chrześcijaństwa.
0
@ClassicRock Nie mówię, że nie mogą, absolutnie tak nie uważam. Bardziej mam na myśli częściową hipokryzję pewnej części ateistów, którzy chcą zwalczać Kościół, twierdzą że każda wiara jest zła, nie ma nic po śmierci itp., a jednocześnie obchodzą jednak to święto, które wywodzi się wiary.
0
Dlaczego ludzie niewierzący obchodzą Boże Narodzenie? Jak sama nazwa mówi: BOŻE NARODZENIE. Czyli świętują narodzenie kogoś, w kogo nie wierzą, kogoś kogo wg nich nie ma, nie było i nie będzie. Ciekawe
0
@Ghotti Już się nie mogę doczekać
0
@Vebrol Jako typowo konstruktor materiałów czy jakichś składów chemicznych itp. z pewnością nie, ale na pewno branża techniczna, może jakaś kontrola jakości lub planista z zakładzie przemysłowym. Zobaczymy co przyniesie przyszłość :D
4
@Mns21 Zimną
Najlepsza
2
@fart Dzięki mordo
@Vebrol Jestem na inż. materiałowej, piszę o obróbce powierzchniowej, a mianowicie jak proces kulowania mechanicznego wpływa na powierzchnię stali konstrukcyjnej, stosowanej na części maszyn, czy w przemyśle zbrojeniowym (głównie na lufy do karabinów).
9
Ostatni egzamin w semestrze i jednocześnie na studiach zdany, teraz pozostało tylko i aż napisać, a właściwie kontynuować pisanie bo już mam całe 7 stron (XD) pracy inżynierskiej, obronić się i w sumie to dalej nic. No i do roboty w końcu się wziąć.
1
A czego wy wymagacie? Że profesjonalny piłkarz wytrzyma dwa mecze z rzędu po 90 minut? No bez przesady, widzieliście kiedyś taki przypadek?
10
Raka oczu, kibicom
0
@Ptasior A tam, nieważne, chodzi o sens :D
Dynamo musisz :D
5
Dzisiaj cały piłkarski świat, wszystkie oczy skierowane na jednego, polskiego, genialnego zawodnika... Kędziora musisz
9
@Kitek1640 PKO BP
5
@MesQueUnClub_87 U mnie tak jest w domu. Cały rok może nie być kłótni, ale na dwa-trzy dni przed świętami czy nawet w Wigilię zawsze musi być jakieś spięcie, kłótnia odnośnie przygotowań itp. Paradoks
1
To jest prawdziwa sztuka nowoczesna, psychologowie go nienawidzą
1
Typowanko odnośnie dzisiejszego meczu
Jeśli Dembele wyjdzie w pierwszym składzie w dzisiejszym meczu, w której minucie opuści boisko w wyniku kontuzji?
Ja stawiam 25-30 minuta
4
@Kgorecki2500 Ja już dwa razy byłem i trzeci raz zamiaru nie mam na ten moment