0

@Bartek22 No w sumie nie dopisałem - zwycięstwo, potem zwycięstwo z Levante i pozostanie Koemana do końca sezonu :)

0

Czysto teoretycznie, co byście wybrali: dzisiaj porażka z Cadizem i od razu po meczu zwolnienie Koemana czy zwycięstwo i pozostanie rudego?

0

Jupp Heynckes zostaw już te krzaki i wracaj na ławkę trenerską, na 1-2 sezony by się nadał jak nikt

0

Mam wrażenie, że Dest gra to samo co Semedo, praktycznie zero pojedynków 1 na 1, tylko podania do tylu do najbliższego zawodnika

3

Włączyłem mecz Realu i 2 bramki w pare minut
sorry

5

@Yosemite Macie te kolke jeszcze?

1

@msmsms Wszyscy się teraz popatrzymy, no i co? Gówno

0

Ciekawe czy duet de Jong Braitłejt strzeli więcej goli niż Messi Suarez, myślę że na luzie

0

@AllBundy Dla de Jonga 22 po Emersonie, szkoda taki ładny numer dawać takiemu komuś

1

Fati z dychą, to kto z 7 ?

0

@macio_944 Każda pomoc? To ja się zgłaszam, będe miał pensje mniejszą niż Pique, mogę trenować i wchodzić z ławki.

1

@14 Wole Tosta, znaczy Desta.

0

@Kamyk37 powiat brzeski, mieszkam pomiędzy Krakowem a Tarnowem na wsi :D

0

Sprawdziłem sobie w Internecie, ale zapytam bo może ktoś był i napisze jak to było w praktyce. Był ktoś z Was na wakacjach w Chorwacji we wrześniu, pierwsza połowa? Jak pogoda, ilość turystów itp.? Byłem już raz, ale w 2015 roku i to w sierpniu, kawał czasu temu. No i teraz mamy jeszcze czasy "Covidowe".

0

@kkbarca Coś jak Semedo

0

@Bobo25 O proszę, czyli jednak nie w całej Polsce leje :)

0

@TR3YWAY U mnie w Małopolsce wczoraj lało od nocy/rana do popołudnia, dziś jak na razie też leje cały dzień.

0

Ale leje deszczyk.

0

depaj, dipej czy dipaj? Jak prawidłowo powinno się czytać?

0

@IronSanHybrid A gdzie te cycki?

0

@chavez Bo potrzebujemy hajsu, nawet jesli Olmo to wzmocnienie

0

Nie polecam przedtreningówki od Parisa Platynova NOS, nie dość że nie daje kopa, to jeszcze paskudna w smaku i aż niedobrze po niej. Jakby ktoś się zastanawiał - nie warto.

8

@AntekGriezmann Riczi puć pewnie był u Shakiry :)

1

@DonMatteo901 Jego przykład może pokazać innym młodym zawodnikom, że cierpliwość może popłacić.

4

@Tuc Pewnie Messi im nie pozwalał, teraz o nie ma to mogą

1

@Alcazar Dzięki :)

0

@chudinhomc Właśnie muszę pomyśleć nad spodenkami z wkładką, albo taką poduchą na siodło, widziałem że są takie w Decathlonie, dzięki :D

0

@IronSanHybrid A to on w pace nie miał siedzieć? xD

7

Pewnie jeszcze la Rambla żyje meczem, za to ja żyje dalej moim weekendowym wyjazdem. Jeżdżę 3-4 w tyg. po około 50 km na rowerze i w końcu zebrałem się na dłuższą traskę. Sobota: moja mała miejscowość (dom) --> Leżajsk 160 km, niedziela dziś z powrotem 160 km, łącznie 320 w 2 dni. Jechałem razem z kumplem, niestety odnowiła mu się kontuzja, wczoraj dojechał, dziś setkę jeszcze zrobił, ale ostatnie 60 km wysiadł całkowicie, więc wracałem sam "końcówkę". Powiem tak: nogi obolałe (myślałem że będzie gorzej), twarz, ręce, kark, nogi spalone od słońca, pośladki całe zdarte, prawie do krwi, barki od plecaka otarte, ale za to satysfakcja jest przeogromna. Warto tworzyć sobie jakieś cele czy marzenia i dążyć do ich realizacji. Polecam :)

1

Nie no szczerze to już wolałem ciągle o Messim na la bambli czytać jak o tej polityce ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?