La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

4

Lepiej mieć L. De Jonga w garści, niż nikogo na dachu. Czy jakoś tak...

Barcelona jest w takim miejscu, że na parę godzin przed zakończeniem okna transferowego raczej nie ma szans na ściągnięcie kogoś lepszego. A na przestrzeni całego sezonu tak naprawdę każda pomoc do składu się przyda.

0

@macio_944 Każda pomoc? To ja się zgłaszam, będe miał pensje mniejszą niż Pique, mogę trenować i wchodzić z ławki.

0

@TR3YWAY Gadaj z @Laporta

0

@macio_944 Hey przecież to miałaby być wymiana za Pjanica tak? mam na myśli to.. że gdyby Griezmanna pogonić to można go kimś zastąpić.. i to by była osobna operacja nie związana z De Jongiem.. tylko wiadomo czas ;)

2

@NaFazieHitman Jasne, czas tutaj odgrywa kluczową rolę. Dlatego też dla mnie jest to zastanawiające, że wszystko jest na ostatnią chwilę. Ale może inaczej się nie dało... nie wiem, nie znamy wielu szczegółów. Również nie jest to dla mnie idealne nazwisko, ba, jest daleko od idealnego. Ale jeśli już mamy kogoś ściągnąć, to może być ten L. De Jong, z pewnością z kontuzjogennym Aguero i znikającym w meczach Griezmannem, niepewnym Fatim etc. może to być cenna wartość w składzie.

1

@macio_944 *podatnym na kontuzje ;)

0

@macio_944 ale to po co sprowadzili Aguero jak kolejna 9tke chcą??
To się kupy nie trzyma. Tu jest jakiś plan? Czy oni tak sobie przy herbatce postanawiają a może ten...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?