TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore @Mario96w Chodziło że nie przyjdzie, a nie że będzie grał piach xd
0
Jak Lewy nie wypali to kto? Czy może jednak Aubie zaufać? Jak sądzicie
19
@Kgorecki2500 Najpierw dzieci potem ślub? Nieładnie
0
@VirtuoZ Balantajs
0
Chyba se trzeba iśc dupnąć rowerek
1
@masq Tak, to po czym poznajesz że to 100% on?
3
@masq Chłopie tu nawet nie widać, czy to faktycznie ter Stegen, więc zluzuj majty
1
@jeyx77x Pasuje mi, idę
1
@VegetaPolska Ale ma bimbały, napisałem że tatuś pewnie dumny musi być
4
Ej a ten covid-19 to jeszcze istnieje? Bo od kilku miesięcy o nim nie słyszałem, ani żeby ktoś chorował z mojego otoczenia ani żeby ktoś umarł, nic a nic, co jest z nim, zniknął?
0
@esem91 Dwóch PO wystarczy, Dest i Azpilicueta którego uda się miejmy nadzieje ściągnąć, nie ma miejsca dla Alvesa
1
@VegetaPolska Kolega prosi o linka
0
@esem91 Żaden, co nie zmienia faktu że Alves to dziadek i też już u nas grać nie powinien
0
@tristan87 No to ósemeczka dla Pedriego danza kuduro remix
3
@RomanHoffer Też mieszkam na wsi. Rano idę na Mszę a potem koło południa/po południu idę na rower. Nigdy nie miałem z tym żadnych problemów ani nikt do mnie też z tym nie miał. Może twoja wiocha jest nie tego coś
0
@Medium Kogo oni tam na policjantów biorą? Niepełnosprawnych umysłowo i fizycznie?
20
@Kgorecki2500 Chłopie ja pracujesz w zoo to nic dziwnego że zwierzęta spotykasz
0
@Rust_Cohle Na ich stronie wkdzik.pl lub na allegro https://allegro.pl/uzytkownik/wkdzik/sklep
1
@Medium Papieża Polaka?
3
@Tomix_83 Dzięki za info już się przestraszyłem, że Majorka nas uprzedzi i nici z transferu do nas, dziękuje
1
@Emhyr Polecam spróbować jak się pojawi/ lub zamówić. Dla mnie lepszy niż mango
1
Pił ktoś energole od WK? Piłem dziś tego nowego zielonego, wg mnie całkiem spoko, stawiam go na miejscu 1, 2gi mango a ostatni czerwony, dużo słabszy niż 2 pierwsze. Ogólnie nie przepadam za napojami zero kalorii i 0 cukru ale ten zielony całkiem fajnie smakuje.
10
Lewy jest na Majorce, transfer do Majorki kwestią czasu
0
@Vebrol "już więcej nie pije"
0
Nie rozumiem, dlaczego są narzekania że przed mundialem już tylko jedno zgrupowanie, kilka meczów, kilkanaście treningów itp. przecież nikt nie broni kadrowiczom w lipcu czy sierpniu w czasie wolnym, czy tam kiedy rozjeżdżają się na wakacje spotkać się wspólnie i trenować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Klich jest fatalny
0
Klich Żurkowski świetne podania
2
@Kgorecki2500 Już myślałem że zdjęcie z Peszkinem a nie jakiś sierściuch
0
Jakbyście mogli zabrać teraz jednego zawodnika Realu do Barcy to kto by to był?
0
@Wojtah Dokładnie tak, za to że ktoś popełnił błąd. Rozumiem fakt, że błędy się zdarzają dlatego nie skreślam ich firmy, ani nic i doceniam fakt szybkiej naprawy błędu. Ale świadomość zostaje, ryska powstała. Do tego właśnie każda firma dąży - aby błędów nie popełniać.