TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Lewy jutro będzie?
0
@Kondziubarca Raphinia na prawej stronie na boisku a Dembele na prawej flance (prawej sali w szpitalu)
0
Są tu jacyś brodacze? Jeśli tak to podeślijcie swoje trymery jakich używacie, jeśli nie macie czasu/hajsu/chęci lecieć do barbera i sami w domu się przycinacie. Sam wczoraj kupiłem już drugą maszynkę, pierwsza nie do końca się sprawdzała plus miała możliwość cięcia na max 5 mm co było dla mnie za mało.
0
@Uukasz_93 W Kijowie też tak jest, właśnie nie wiem czemu
0
@Hubsao A skąd wiesz co będzie za rok? Może w tym sezonie będzie grał jak z nut i za rok będzie warty 120 mln ale nikomu nie przejdzie przez głowę go sprzedawać? Widzę, że przyszłość przewidujesz i wiesz co będzie
0
Komentarz usunięty
0
@Jon_Snow No u mnie jest podobnie, dlatego nie narzekam :D
4
@PatrychoO Żyję na wsi całe swoje życie czyt. 23 lata i jakoś mi tu dobrze, mieszkałem w Krakowie przez 1,5 roku przy okazji studiów, ale jakoś mnie nie ciągnie z powrotem (1,5 roku bo potem nadeszła pandemia, a potem jak wróciłem na uczelnię to zacząłem dojeżdżać do Krakowa na zajęcia)
17
Wiochę obok dostali nowy wóz strażacki i zrobili z tej okazji jakiś festyn, teraz przy otwartym oknie słucham sobie ale ale aleksandra i inne tego typu hity
Piękne życie
0
@Kondziubarca Szkoda, kolejny rok będzie mnie musiał wkurzać na każdym kroku
2
Kiedy jakieś OJO bo już nudno jest, tylko mi nie mówcie o Kessim i Christensenie, OJO ma być z Lewym czy Raphinhą, albo najlepiej z Bernardo.
5
@FC1899Barca To se zamów kto Ci broni, bierzesz personalizację numer wybierasz i napis
0
@Emhyr Teoretycznie
0
@Emhyr Jak można przedłużyć kontrakt skoro go nie ma?
1
Jakieś OJO? Bo mi się stronka ładowała z 5 sekund :DD
0
@Kondziubarca Ja mogę Cię wyjaśnić a nie zdementować
2
A co tam u naszego przyjaciela "Balague zdementował" ? Przerzucił się z futbolu na jakąś inną dziedzinę czy co? Brakuje mi tych dementacji
3
@masq Ja bym chciał, lekko Dembele faulujesz i już schodzi z kontuzją
0
@tristan87 No gdyby w Polsce takie metody stosowano to szybko by się okazało, że żadnych osób LGBT tu nie ma
8
@Medium Jedyna akcja za co mogę ich szanować
0
@jacobFCB Na podstawie tego, że jest burakiem spóźniającym się na treningi, grającym w fortnajta do późna, nie potrafiącym dbać o siebie, dalej wymieniać?
0
@szkutnik91 Nie znam hiszpańskiego
2
@Mns21 Żeby Alba miał zmiennika, nadaje się też na wahadło, umie strzelić bramkę.
Mam nadzieję, że pomogłem
8
@Messibestplayerintheworld Ciekawie będzie jak Pique będzie z Shakirą na koszulce latał xd
2
@szkutnik91 Oby fejk i został
17
@Xxxbarca4ever To był sarkazm mistrzu ...
0
@Kondziubarca Oho, już mu palma odbija, plaża, imprezy dupeczki, typowy Brazol, pewnie z Neymarem i Arthurem Melo będą lecieć w melo co tydzień ...
1
No powiem wam, że pogoda oporna. Wsiadłem na rower, zrobiłem jedynie 36 km, zwykle poniżej 50 nie schodzę, ale i tak ciężej jak przy 22 stopniach większą trase. Ale i tak cieszy, lepiej tyle niż na dupie cały dzień siedzieć. Cały zlany jestem, ale satysfakcja jest.
0
@PatrykBarca Jakbym miał to bym postawił
1
Nie będzie Lewandowskiego
Jak sie sprawdzi to będe gadał, że mam lepsze info niż Romero i Romano