2

A Lewy jutro będzie?

0

@Kondziubarca Raphinia na prawej stronie na boisku a Dembele na prawej flance (prawej sali w szpitalu)

0

Są tu jacyś brodacze? Jeśli tak to podeślijcie swoje trymery jakich używacie, jeśli nie macie czasu/hajsu/chęci lecieć do barbera i sami w domu się przycinacie. Sam wczoraj kupiłem już drugą maszynkę, pierwsza nie do końca się sprawdzała plus miała możliwość cięcia na max 5 mm co było dla mnie za mało.

0

@Uukasz_93 W Kijowie też tak jest, właśnie nie wiem czemu

0

@Hubsao A skąd wiesz co będzie za rok? Może w tym sezonie będzie grał jak z nut i za rok będzie warty 120 mln ale nikomu nie przejdzie przez głowę go sprzedawać? Widzę, że przyszłość przewidujesz i wiesz co będzie

0

Komentarz usunięty

0

@Jon_Snow No u mnie jest podobnie, dlatego nie narzekam :D

4

@PatrychoO Żyję na wsi całe swoje życie czyt. 23 lata i jakoś mi tu dobrze, mieszkałem w Krakowie przez 1,5 roku przy okazji studiów, ale jakoś mnie nie ciągnie z powrotem (1,5 roku bo potem nadeszła pandemia, a potem jak wróciłem na uczelnię to zacząłem dojeżdżać do Krakowa na zajęcia)

17

Wiochę obok dostali nowy wóz strażacki i zrobili z tej okazji jakiś festyn, teraz przy otwartym oknie słucham sobie ale ale aleksandra i inne tego typu hity
Piękne życie

0

@Kondziubarca Szkoda, kolejny rok będzie mnie musiał wkurzać na każdym kroku

2

Kiedy jakieś OJO bo już nudno jest, tylko mi nie mówcie o Kessim i Christensenie, OJO ma być z Lewym czy Raphinhą, albo najlepiej z Bernardo.

5

@FC1899Barca To se zamów kto Ci broni, bierzesz personalizację numer wybierasz i napis

0

@Emhyr Teoretycznie

0

@Emhyr Jak można przedłużyć kontrakt skoro go nie ma?

1

Jakieś OJO? Bo mi się stronka ładowała z 5 sekund :DD

0

@Kondziubarca Ja mogę Cię wyjaśnić a nie zdementować

2

A co tam u naszego przyjaciela "Balague zdementował" ? Przerzucił się z futbolu na jakąś inną dziedzinę czy co? Brakuje mi tych dementacji

3

@masq Ja bym chciał, lekko Dembele faulujesz i już schodzi z kontuzją

0

@tristan87 No gdyby w Polsce takie metody stosowano to szybko by się okazało, że żadnych osób LGBT tu nie ma

8

@Medium Jedyna akcja za co mogę ich szanować

0

@jacobFCB Na podstawie tego, że jest burakiem spóźniającym się na treningi, grającym w fortnajta do późna, nie potrafiącym dbać o siebie, dalej wymieniać?

0

@szkutnik91 Nie znam hiszpańskiego

2

@Mns21 Żeby Alba miał zmiennika, nadaje się też na wahadło, umie strzelić bramkę.
Mam nadzieję, że pomogłem

8

@Messibestplayerintheworld Ciekawie będzie jak Pique będzie z Shakirą na koszulce latał xd

2

@szkutnik91 Oby fejk i został

17

@Xxxbarca4ever To był sarkazm mistrzu ...

0

@Kondziubarca Oho, już mu palma odbija, plaża, imprezy dupeczki, typowy Brazol, pewnie z Neymarem i Arthurem Melo będą lecieć w melo co tydzień ...

1

No powiem wam, że pogoda oporna. Wsiadłem na rower, zrobiłem jedynie 36 km, zwykle poniżej 50 nie schodzę, ale i tak ciężej jak przy 22 stopniach większą trase. Ale i tak cieszy, lepiej tyle niż na dupie cały dzień siedzieć. Cały zlany jestem, ale satysfakcja jest.

0

@PatrykBarca Jakbym miał to bym postawił

1

Nie będzie Lewandowskiego

Jak sie sprawdzi to będe gadał, że mam lepsze info niż Romero i Romano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?