4

@Deviler Nigdy, za duże mam karabiny i nie jestem w stanie dosięgnąć całych pleców, szczególnie środka

3

@kondzix2115 Gavi to średniak, w wieku 17 lat tak stwierdzasz
OK, weź teraz je*nij barana w ściane

1

Odkopałem swój komentarz sprzed 3 lat o Roberto:

"Nie rozumiem też fenomenu Sergiego Roberto. Koleś nie jest żadnym prawym obrońcą, nie ma do tej pozycji predyspozycji i się po prostu nie nadaje na prawą flankę. W środku też nie pogra, mamy przesyt, jest Busi, Rakieta (mam nadzieję, że odejdzie, jak nie w tym to przyszłym sezonie), Vidal, de Jong, Alena, Puig. Większość cules jest zaślepiona golem na 6-1 z PSG i rajdem z el Clasico dzięki któremu Messi trafił na 3-2, ale nie oszukujmy się, Roberto to średniak i jest trzymany tylko dlatego, że jest wychowaniem. Mam nadzieję, że jego też sprzedamy w ciągu najbliższych 2-3 lat."

Jakże wtedy zostałem zjechany, przecież on może zagrać na prawie wszystkich pozycjach, świetny zmiennik, ma ciąg na bramke itp xD
Trochę się narracja ludzi na stronie zmieniła co do niego, miałem rację że nic z niego nie będzie.

0

@jeyx77x Ale on ma zostać jutro zaprezentowany

1

@IronSanHybrid Jedziesz z kur*ą MURAN jedziesz

4

@tbas Hipokryzja ludzi nie zna granic. Lewy ma rok kontraktu z Bayernem - ale jak to, przecież chce odejść, to szwaby nie mają prawa mu zabronić, z niewolnika nie ma pracownika itp., Frenkie ma kontrakt z Barcą, którą kocha jako klub i chce dalej dla niej grać - za dużo kasy dostaje, za słabo gra, sprzedać itp. Jedno wielkie XD. Mam nadzieję, że Frenkie zostanie, zagra świetny sezon, będzie naszym najlepszym pomocnikiem i zamknie japę hejterkom.

1

@Pawel13sz Jak Barca info tak mówi to tak musi być

0

Po drugiej dźwigni FDJ dostanie kasę, którą Barca jest mu winna a następnie odejdzie do United.

0

To co, Robercik albo jutro albo wcale?

1

@bartekvisca na TVP1 tuż po wiadomościach

1

@zenoowity Torres bez S jak jarosław psikutas bez s

0

@Kamiloza91 To był żart, co nie zmienia faktu że się okaże - jak z kontuzjami Fatiego i Dembele i formą Torresa i Raphinhi

2

@Kamiloza91 2 szklanki i 2 średniaków - mają rozmach

0

Juli już na lotnisku w Monachium czeka?

3

@Emhyr Zwykły średniak a 7 najdroższy w historii klubu, świat oszalał

0

To co, 7ka dla Raphinhi a dla Bombele jakaś 15 po Lenglecie co najwyżej

0

@Arkadio90 A gdzie ja jestem? Może mi w takim razie wytłumaczysz skoro tyle wiesz?

0

@tbas Dobra tebas

2

Testy medyczne - ok.
Chciałbym zobaczyć czy Dembele przejdzie testy gimnazjalne - jakieś dodawanie odejmowanie, umiejętność czytania ze zrozumieniem, myślę że tu byłby większy problem.

0

Lewy przeszedł badania do pracy i ja też przed chwilą wróciłem z robienia badań do medycyny pracy, cóż za przypadek

4

@Kgorecki2500 Co racja to racja

0

Co to za samolot na streamie Romero śledzi? xD

2

58 to dalej za dużo

3

@Firestone legancko, też bym tak zrobił

0

O 10 Bayern miał trening, Lewy trenował?

0

Co się stało z Kurzawą, że jest na wylocie w PSG? Gość w prime był mega kozakiem na LO, może by tak jego zamiast Alonso

4

@QuaReL Kpiną będzie 72 mln za Brazola, 50 mln za Lewego to będzie lekkie przepłacenie

1

@Cule1234 Ok to czekam, bo miałem iść spać zaraz

1

@Robert1603 Lewy więcej goli strzela.

1

@fcbarcafan19 Dupcia Lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?