TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr u mnie nic się nie zmieniło po transferze Lewego. Nadal będę kibicował Niemcom
0
@rragon @kamilop żebyście się nie zdziwili chłopaki
2
Niepopularna opinia
Naszym największym wzmocnieniem będzie Cesar Azpilicueta (jak przyjdzie)
11
@Deviler Pewnie obok będzie Peszko siedział lecący na wakacje
0
@Sergio_Devils widze wlasnie
0
Lewy na fb napisał posta
Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla FC Bayern Monachium. Jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim dziękuję jednak kibicom, bo to wy tworzycie ten Klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu.
12
Kowal jak leci, nikt mu przerwać nie może xd
3
Brat kupił wódkę na wesele, Nemiroffa żeby wesprzeć Ukrainę. Trzeba było przetestować.
Wódka jak wódka - smakuje jednakowo, czyli wspaniale.
0
Dlaczego polaka rodaka jeszcze nie ma na fcbarca.com w zakładce Barcelona-pierwszy zespół? Redakcja się opieprza
2
@sevs nie, coś cicha jest na razie
3
@KrychaFCB Zjada obu na śniadanie
2
Julia miała być za dziesięć minut i jakoś jej nie ma xD
2
Byłem na kiblu, dajcie reakcje Romero na witaj Romero pls xd
1
Teraz została rzecz najtrudniejsza, czyli zarejestrowanie Lewego i reszty transferów xd
3
Umowa na 4 lata? Jak za 2 lata to się nie będzie dało dziadka wypchać z klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Oficjalnie to za 5 minut będzie sobota
0
@Vebrol Peszko po litrze to nawet mandaryński zna, co mu tam hiszpański
0
@tristan87 Oficjalke przez Barce poprosze i ide spac
1
@MesQueUnClub96 Syreny u niego dziś to już z 4 razy słyszałem a oglądałem łącznie z poł godziny xd
0
Jakiś samolocik u Romero leci do Barcelony na El Prat, ciekawe kto na pokładzie ? :D
0
@kondzix2115 Gdzie ja się napinam ?
0
@HarveySpecter Ale są tylko 54 minuty xd
1
Jak myślicie ile bramek strzeli Lewy w meczu z Rayo? Ja stawiam 2
4
@HarveySpecter Dla mnie chyba finał LM na United 3-1, dopiero zaczynałem być takim świadomym kibicem no i to był taki mecz który pamiętam i mi się podobał, później 6-1.
1
@Zip Sławek Mentzen czy to ty?
2
Młody Muran na Tańculę w oktagonie 3x3 min. w MMA, a potem jeśli będzie zdolny to na starego Murana w klatce rzymskiej z łokciami, no i to jest freak fight, będzie ciekawie xD
0
@kacperekjjdd Tak o 23:30 się zaczyna, dziś trenujemy po ciemku i z zawiązanymi oczami
12
@BarcaKings965212 To smutne masz życie jak masz takie hobby
0
@Emhyr Nie mów hop xd
0
@Joe_Pesci A no racja bo tam jest max 10 liter, no to trzeba czekać na oficjalke i az trafi koszulka na sklep