1

@Emhyr u mnie nic się nie zmieniło po transferze Lewego. Nadal będę kibicował Niemcom

0

@rragon @kamilop żebyście się nie zdziwili chłopaki

2

Niepopularna opinia
Naszym największym wzmocnieniem będzie Cesar Azpilicueta (jak przyjdzie)

11

@Deviler Pewnie obok będzie Peszko siedział lecący na wakacje

0

@Sergio_Devils widze wlasnie

0

Lewy na fb napisał posta

Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla FC Bayern Monachium. Jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim dziękuję jednak kibicom, bo to wy tworzycie ten Klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu.

12

Kowal jak leci, nikt mu przerwać nie może xd

3

Brat kupił wódkę na wesele, Nemiroffa żeby wesprzeć Ukrainę. Trzeba było przetestować.
Wódka jak wódka - smakuje jednakowo, czyli wspaniale.

0

Dlaczego polaka rodaka jeszcze nie ma na fcbarca.com w zakładce Barcelona-pierwszy zespół? Redakcja się opieprza

2

@sevs nie, coś cicha jest na razie

3

@KrychaFCB Zjada obu na śniadanie

2

Julia miała być za dziesięć minut i jakoś jej nie ma xD

2

Byłem na kiblu, dajcie reakcje Romero na witaj Romero pls xd

1

Teraz została rzecz najtrudniejsza, czyli zarejestrowanie Lewego i reszty transferów xd

3

Umowa na 4 lata? Jak za 2 lata to się nie będzie dało dziadka wypchać z klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Oficjalnie to za 5 minut będzie sobota

0

@Vebrol Peszko po litrze to nawet mandaryński zna, co mu tam hiszpański

0

@tristan87 Oficjalke przez Barce poprosze i ide spac

1

@MesQueUnClub96 Syreny u niego dziś to już z 4 razy słyszałem a oglądałem łącznie z poł godziny xd

0

Jakiś samolocik u Romero leci do Barcelony na El Prat, ciekawe kto na pokładzie ? :D

0

@kondzix2115 Gdzie ja się napinam ?

0

@HarveySpecter Ale są tylko 54 minuty xd

1

Jak myślicie ile bramek strzeli Lewy w meczu z Rayo? Ja stawiam 2

4

@HarveySpecter Dla mnie chyba finał LM na United 3-1, dopiero zaczynałem być takim świadomym kibicem no i to był taki mecz który pamiętam i mi się podobał, później 6-1.

1

@Zip Sławek Mentzen czy to ty?

2

Młody Muran na Tańculę w oktagonie 3x3 min. w MMA, a potem jeśli będzie zdolny to na starego Murana w klatce rzymskiej z łokciami, no i to jest freak fight, będzie ciekawie xD

0

@kacperekjjdd Tak o 23:30 się zaczyna, dziś trenujemy po ciemku i z zawiązanymi oczami

12

@BarcaKings965212 To smutne masz życie jak masz takie hobby

0

@Emhyr Nie mów hop xd

0

@Joe_Pesci A no racja bo tam jest max 10 liter, no to trzeba czekać na oficjalke i az trafi koszulka na sklep

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?