TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JESUS JEZUS ALE BRAMA
10
@MrPGG Laporta jak prawdziwy polak - za darmo to uczciwa cena, teraz już wiem dlaczego po polsku na prezentacji robercika gadał
1
@Emhyr
Piłka nożna: Messi
Siatkówka: Kurek
Koszykówka: Kobe
Piłka ręczna: Hansen
Skoki narciarskie: Małysz
Golf: Woods
Snooker: nie znam
F1: Kubica
Kolarstwo: Armstrong
Pływanie: Phelps
Biegi narciarskie: Kolwaczyk
Biathlon: nie wiem
5
Stawiam dziś na skromne 5:0
1
@taris On nie jest nominalnym prawy obrońcą, w ogóle nie jest obrońcą a pomocnikiem.
0
@Katalonbar A ja Douglasa, legendę futbolu
0
@Rewolucja123 Frenkie może jeszcze odejść, Xavi go nie wystawi w pierwszym.
1
@HighestInTheRoom Roberto na PO to sabotaż. W ogóle Roberto w pierwszym składzie to sabotaż.
2
Ja to dziś widzę tak:
Mats
Araujo-Eric-Christensen-Alba
Gavi-Busquets-Pedri
Dembele-Lewandowski-Raphinha
Jedyne znaki zapytania bym mógł postawić przy Busim i Dembele, bo może Xavi zaskoczy i postawi na Kessie czy Fatiego, ale myślę że wejdą z ławki.
3
Chyba wszyscy jesteśmy zgodni: nie mogliśmy się doczekać, aby poprzedni sezon skończył się jak najszybciej, a przez wakacje nie mogliśmy się doczekać, by ten sezon rozpoczął się jak najszybciej. To już dziś, miejmy nadzieję, że sezon pełen sukcesów, super meczów i trofeów. Visca el Barca!
1
@dziaraka Mogą być drudzy, zaraz za nami
17
Mój gruby kolega nie lubił chodzić na siłownię, bo się wszyscy na niego gapili z obrzydzeniem i palcami wytykali, ale mówił, że problem znikną jak przestał się tam masturbować
1
@barteq To wejdz na strone Barcy i se zamów
1
Jeszcze jutro panowie i 3-dniowy weekend
0
@kiper09 Tak, najlepiej sobie przelewać na bieżąco środki ze złotówek na daną walutę (tylko nie w weekendy bo jest gorszy przelicznik).
0
@kiper09 Ja mam standardową, jedynie płacisz za kartę żeby Ci przysłali czyli jakieś 34 zł bodajże
2
@kiper09 Revolut zawsze najlepszy za granicą, troche gotówki tez zawsze wato miec
0
@Yoshi94 68 kg to tak dużo by nie pluskało
10
@GadulkiGembulki_FCB Myślałem że to będzie jakaś kobieta plus size
0
Siema to ja i moje nowe profilowe, Depaj rok na avku to juz za dlugo
0
Mam nadzieję, że Valencia nie ma możliwości wykupu Nico. Coś było o tym?
0
@IronSanHybrid A co mają się odnosić do sparingów?
0
@forest nt Font
1
@Witekk10 Miesiąc trzeźwości.
Ja jeszcze w tym miesiącu ani grama alkoholu nie wypiłem, ale zwyczajnie przez brak okazji (sam nie chleje). Jak będzie okazja to pewnie wypiję.
17
Wrzućcie jeszcze że Kessi i Dunczyk mogą odejsc bo nie bylo dzis
0
@GeFcIo Mi też nie działa, lipa....
1
Komentarz usunięty
3
Nawet jak rozbiję bank dalej będę nosił dres
0
Fati do sprzedania póki coś warty i nie kontuzjowany
1
Jaki numer Dipaj?