0

JESUS JEZUS ALE BRAMA

10

@MrPGG Laporta jak prawdziwy polak - za darmo to uczciwa cena, teraz już wiem dlaczego po polsku na prezentacji robercika gadał

1

@Emhyr
Piłka nożna: Messi
Siatkówka: Kurek
Koszykówka: Kobe
Piłka ręczna: Hansen
Skoki narciarskie: Małysz
Golf: Woods
Snooker: nie znam
F1: Kubica
Kolarstwo: Armstrong
Pływanie: Phelps
Biegi narciarskie: Kolwaczyk
Biathlon: nie wiem

5

Stawiam dziś na skromne 5:0

1

@taris On nie jest nominalnym prawy obrońcą, w ogóle nie jest obrońcą a pomocnikiem.

0

@Katalonbar A ja Douglasa, legendę futbolu

0

@Rewolucja123 Frenkie może jeszcze odejść, Xavi go nie wystawi w pierwszym.

1

@HighestInTheRoom Roberto na PO to sabotaż. W ogóle Roberto w pierwszym składzie to sabotaż.

2

Ja to dziś widzę tak:
Mats
Araujo-Eric-Christensen-Alba
Gavi-Busquets-Pedri
Dembele-Lewandowski-Raphinha

Jedyne znaki zapytania bym mógł postawić przy Busim i Dembele, bo może Xavi zaskoczy i postawi na Kessie czy Fatiego, ale myślę że wejdą z ławki.

3

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni: nie mogliśmy się doczekać, aby poprzedni sezon skończył się jak najszybciej, a przez wakacje nie mogliśmy się doczekać, by ten sezon rozpoczął się jak najszybciej. To już dziś, miejmy nadzieję, że sezon pełen sukcesów, super meczów i trofeów. Visca el Barca!

1

@dziaraka Mogą być drudzy, zaraz za nami

17

Mój gruby kolega nie lubił chodzić na siłownię, bo się wszyscy na niego gapili z obrzydzeniem i palcami wytykali, ale mówił, że problem znikną jak przestał się tam masturbować

1

@barteq To wejdz na strone Barcy i se zamów

1

Jeszcze jutro panowie i 3-dniowy weekend

0

@kiper09 Tak, najlepiej sobie przelewać na bieżąco środki ze złotówek na daną walutę (tylko nie w weekendy bo jest gorszy przelicznik).

0

@kiper09 Ja mam standardową, jedynie płacisz za kartę żeby Ci przysłali czyli jakieś 34 zł bodajże

2

@kiper09 Revolut zawsze najlepszy za granicą, troche gotówki tez zawsze wato miec

0

@Yoshi94 68 kg to tak dużo by nie pluskało

10

@GadulkiGembulki_FCB Myślałem że to będzie jakaś kobieta plus size

0

Siema to ja i moje nowe profilowe, Depaj rok na avku to juz za dlugo

0

Mam nadzieję, że Valencia nie ma możliwości wykupu Nico. Coś było o tym?

0

@IronSanHybrid A co mają się odnosić do sparingów?

0

@forest nt Font

1

@Witekk10 Miesiąc trzeźwości.

Ja jeszcze w tym miesiącu ani grama alkoholu nie wypiłem, ale zwyczajnie przez brak okazji (sam nie chleje). Jak będzie okazja to pewnie wypiję.

17

Wrzućcie jeszcze że Kessi i Dunczyk mogą odejsc bo nie bylo dzis

0

@GeFcIo Mi też nie działa, lipa....

1

Komentarz usunięty

3

Nawet jak rozbiję bank dalej będę nosił dres

0

Fati do sprzedania póki coś warty i nie kontuzjowany

1

Jaki numer Dipaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?