0

Może ewentualnie powrót legendy Douglasa ...

1

de Bruyne stawiam dom

6

Idę do mycia, jak wrócę to pewnie sie okaże, że sprzedamy jeszcze Pedriego a dojdą Silva Mbappe i Messi

1

Alba najlepsze ma już za sobą, pożegnać

0

Pytanko do osób posiadających canal+sport w telewizji: Macie na ten moment kanały Viaplay? Bo pojawiły się jakis czas temu (nie pamiętam z 2 tyg temu?) po zresetowaniu dekodera ale u mnie teraz ich już nie ma, orientuje się ktoś jak sprawa z tym wygląda?

1

@bartas97 Hajs, sam se cos kupi

0

@Essos To tak jakbyś spytał czy piersi czy tyłek

0

Są jeszcze bilety na Bayern - Barca w Monachium?

0

Witam, kupię jeszcze gdzieś 3 bilety na mecz Bayern Barca w Monachium?

2

@Klaudix Kradnę

6

W końcu jakaś przyzwoita godzina w niedzielę na mecz, można na spokojnie oglądnąć bez pośpiechu, ogarnąć się i pójść spać, żeby wstać do roboty.

18

Dest po prostu podpadł Xaviemu za to, że przyszedł na pożegnanie Messiego ubrany jak na plażę.

0

@Criss18Barca Życie nigdy nie było sprawiedliwe

3

@kiper09 Ja bym zrobił od wykształcenia wyższego

0

Jaki jest rekord PL w wyniku?

1

Pan ten Hag jest debeściak i jego mafia też

39

@Sulimo A co ma straż miejska do jakiegoś kota? Nie widzę, powodu dla którego by się mieli zajmować czyimś kotem zamiast właściciel

1

@Jaski1899 No tak normalnie autobusem jedziesz

0

@matirix20 Brokuły coś trenowały chyba

1

@MesQueUnClub_87 I na końcu nauczyć się jeździć

0

@Medium Opiekane lub w formie frytek tak, takie zwykle obiadowe tłuczone to 2 dni max

3

@Croocers de Jong go zjada dzis, taka prawda

2

Ręcznik jak ter Stegen

0

@Kredon Jasne, nic sie nie dzieje, kilka tych artykułow tez widzialem

0

@Kredon Tak jest, Jacek /edit, mozesz podać na priv linka, jestem ciekaw artykulu, zweryfikuje czy prawda napisana

43

Mojemu koledze z klasy zdiagnozowano 4 miesiące temu aplazję szpiku, od ostatniego czwartku chłopaka już nie ma z nami na tym świecie. 23 lata. Życie nie jest sprawiedliwe.

0

@P33ck Dzięki, oglądne

2

@Deviler Byłem u barbera włosy + broda 1h 20 min, żaden problem wysiedzieć

0

@wroclawskifan Wziąłem jakieś lacosty z przeceny, ale na przyszlość bede wiedział jak bede zamawiał :)

0

Polecicie jakiś zestaw majtów na zalando, powiedzmy 3-5 pak w spoko cenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?