TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ewentualnie powrót legendy Douglasa ...
1
de Bruyne stawiam dom
6
Idę do mycia, jak wrócę to pewnie sie okaże, że sprzedamy jeszcze Pedriego a dojdą Silva Mbappe i Messi
1
Alba najlepsze ma już za sobą, pożegnać
0
Pytanko do osób posiadających canal+sport w telewizji: Macie na ten moment kanały Viaplay? Bo pojawiły się jakis czas temu (nie pamiętam z 2 tyg temu?) po zresetowaniu dekodera ale u mnie teraz ich już nie ma, orientuje się ktoś jak sprawa z tym wygląda?
1
@bartas97 Hajs, sam se cos kupi
0
@Essos To tak jakbyś spytał czy piersi czy tyłek
0
Są jeszcze bilety na Bayern - Barca w Monachium?
0
Witam, kupię jeszcze gdzieś 3 bilety na mecz Bayern Barca w Monachium?
2
@Klaudix Kradnę
6
W końcu jakaś przyzwoita godzina w niedzielę na mecz, można na spokojnie oglądnąć bez pośpiechu, ogarnąć się i pójść spać, żeby wstać do roboty.
18
Dest po prostu podpadł Xaviemu za to, że przyszedł na pożegnanie Messiego ubrany jak na plażę.
0
@Criss18Barca Życie nigdy nie było sprawiedliwe
3
@kiper09 Ja bym zrobił od wykształcenia wyższego
0
Jaki jest rekord PL w wyniku?
1
Pan ten Hag jest debeściak i jego mafia też
39
@Sulimo A co ma straż miejska do jakiegoś kota? Nie widzę, powodu dla którego by się mieli zajmować czyimś kotem zamiast właściciel
1
@Jaski1899 No tak normalnie autobusem jedziesz
0
@matirix20 Brokuły coś trenowały chyba
1
@MesQueUnClub_87 I na końcu nauczyć się jeździć
0
@Medium Opiekane lub w formie frytek tak, takie zwykle obiadowe tłuczone to 2 dni max
3
@Croocers de Jong go zjada dzis, taka prawda
2
Ręcznik jak ter Stegen
0
@Kredon Jasne, nic sie nie dzieje, kilka tych artykułow tez widzialem
0
@Kredon Tak jest, Jacek /edit, mozesz podać na priv linka, jestem ciekaw artykulu, zweryfikuje czy prawda napisana
43
Mojemu koledze z klasy zdiagnozowano 4 miesiące temu aplazję szpiku, od ostatniego czwartku chłopaka już nie ma z nami na tym świecie. 23 lata. Życie nie jest sprawiedliwe.
0
@P33ck Dzięki, oglądne
2
@Deviler Byłem u barbera włosy + broda 1h 20 min, żaden problem wysiedzieć
0
@wroclawskifan Wziąłem jakieś lacosty z przeceny, ale na przyszlość bede wiedział jak bede zamawiał :)
0
Polecicie jakiś zestaw majtów na zalando, powiedzmy 3-5 pak w spoko cenie?