TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos W tym roku, czyli 23, idę również na 5-ty rok studiów.
Nie liczę pracy po maturze przez 2 miesiące i praktyki zawodowej na studiach.
0
@Joe_Pesci Przecież ona się sama wywaliła xd
0
@bartekvisca Nie, w sobotę nie miałem czasu, a jak miałem czas to mi się nie chciało
1
Ale bym sobie tak wsiadł w samochód teraz i pojechał do sklepu na zakupy spożywcze na kilka najbliższych dni, szkoda że to niemożliwe.
5
Klimatyzator z funkcją chłodzenia i grzania jest gigakoks, w lecie się fajnie idzie schłodzić, a teraz gdy troszkę w domu chłodno, a grzania takiego jak w zimie jeszcze nie ma to elegancko klimatyzator na 22 stopnie na grzanie i jest lux
1
@masq Inna sprawa, że jechanie 50 km/h w niektórych miejscach jest można powiedzieć trudne xd
4
Jadę na rano do roboty, zabudowany ale czyściutka droga, nie ma nikogo, 69 na liczniku i bach pani z suszarką, 200 zł i 3 pkt, szczęście w nieszczęściu, byłoby 2 km/h więcej i już 300, pierwszy mandat w życiu :
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czy jakiś Ukrainiec wyrządził Ci krzywdę? Tak to wygląda, bo tak na nich usiadłeś
2
@okiemtypera_lucaxx95 "Najbardziej frustrujący w kontekście tej całej pomocy Polski dla Ukrainy jest fakt, że chyba nikt nie wierzy w to, że taka pomoc działałaby w drugą stronę, gdyby to Polska ofiarą agresji ze strony jakiegoś państwa"
Tu się grubo mylisz, ja na przykład nie tyle bym wierzył, co wiem że taka pomoc ze strony Ukraińców by była, mój wujek mieszka na Ukrainie 20 lat, wielu jego znajomych stamtąd poznałem od początku wojny i to są dobrzy ludzie i wiem że w drugą stronę też by pomogli, czy to mojemu wujkowi czy innym Polakom
0
@VeB10Ronnie Rosja
0
Zna ktoś i poleci jakąś apkę na siłkę, w której można wpisywać ćwiczenie + ilość serii + ilość powtórzeń + ciężar?
3
@Pawel13sz Ale łyda siedzi
1
@kulek22 Minęło sporo czasu od początku wojny, więc pomaganie Ukrainie się polaczkom znudziło
7
@bartas97 A zara śnigu napado, bedzie sie to ino nosić, dejta spokuj
1
@Janas11224 Ale te papierosy to niepotrzebne.
0
@masq Dajcie jakiegoś insta musze to zbadać
0
Komentarz usunięty
5
@LS Za paczke fajek to też bym owalił
0
@Malibu Akurat ze wsi jestem, ale u mnie kuchenki gazowej butlą się nigdy nie zasilało :D
1
Kurła mżawka piździ jak nie wiem, troche za wcześnie jeszcze, mogłoby być cieplej
0
@Malibu @Bobo25 Jak nie ma dostawy prądu to i zwykle gazu też nie, no chyba że mówimy o butli ale to już rzadkość
0
@LS Na tej strzałce zatrzymujemy się przed pasami, by przepuścić ewentualnie przechodniów, jak nic nie idziemy to podjeżdżamy dalej, przepuszczamy samochody i skręcamy
0
@Bobo25 A kuchenka gazowa bez prądu będzie działać?
3
@masq A ja zdecydowanie jeśli miałbym wybrać Mundial czy Ligę Mistrzów to wybieram to pierwsze.
0
Nie no nie mogę, rosyjscy żołnierze nie potrafią nawet używać czajników elektrycznych, tylko stawiali je na kuchence gazowej i podgrzewali. Serio oni wysyłają z głębokiego wschodu najbiedniejszych, najgłupszych ludzi jacy są w tym kraju, którzy nie mają nic wspólnego z wojskiem i wojną.
0
@Medium Rośnie nam pokolenie
3
@mateusz1989VeB No faktycznie, powiedział prawdę
Zachód i USA są najlepszymi przykadami
0
@JordiElNino Wejdź na twittera
2
Komentarz usunięty
5
@FireBarca1899 Wieczysta Kraków