54

Przez ostatnie 6 lat kibicowania Barcelonie postarzałem się 16 lat

0

@Seledynowy No zwykle w ostatnich latach przegrywaliśmy sezon w miesiąc, nic nowego

0

Się wjeżdża się wjeżdża

Zajarana małolata

Piszczy opętana

Że jej tata ma sie za mojego teścia

Się wjeżdża

1

@Zip Za 20 lat to myślę, że już z 5-10 razy zmienię pracę :)

4

Dostałem w robocie po trzech miesiącach umowy próbnej umowę na czas nieokreślony. Szkoda, że pieniądze te same, ale wszystko przede mną. Będzie awansik, będzie i podwyżka.

0

@TR3YWAY Widzę samych znawców futbolu nad sobą

2

Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym w końcu zobaczyć jakiegoś trenera BEZ DNA BARCY, po prostu trenera z dużym nazwiskiem. Wiem, samo nazwisko nie trenuje, ale trzeba spróbować. Klopp, Tuchel, Pochettino, Conte, Allegri itp. Dać kontrakt na 1-2 sezony i zobaczyć. (Nie zwalniam Xaviego, po ew. odejściu/zwolnieniu).

0

@Sau_Ron A koń?

1

@HarveySpecter Koło mojej pracy, na stacji BP. Jedna z najtańszych stacji w małopolsce

4

Bak do pełna zalany, 37,5 litra, 257 zł, 6,82 zł / l, a dopiero co tankowałem za 6,18 z 3-4 tygodnie temu xd

0

Jestem sędzią na poziomie B klasy.
Nie ma karnego

5

@fart Dobra dupa
Dziewczyny tez niezle

1

@qbuteq Dzięki, jutro zatankuje

0

Jak myślicie, z Dembele, Torresa jeszcze coś będzie czy kolejne Coutinha ?

0

@Arnold1234 Dzień, w którym odejdzie z Barcy będzie jednym z najlepszych dni mojego życia jako kibica Barcy

0

Dembele niech już odchodzi, nawet za darmo

0

@Kgorecki2500 Wiele osób robi i sobie chwalą

0

Laserowa korekcja oczu, ktoś robił ? Polecacie? Myślę, czy by nie uzbierać i za kilka miesięcy sobie zrobić

10

@Bartula Studia to wakacje

0

Czy jak nie trenuje MMA to mogę sobie kupić ciuch/gadżet marki pitbull, czy ta marka jest zarezerwowana tylko dla bijących sie sebixów?

0

Witam, poszukuję jakiegoś fajnego plecaczka, takiego żeby i do pracy był i na uczelnię na zajęcia, taki nie za duży nie za mały, ino w sam raz (powiedzmy taki, żeby teczka o formacie A4 wchodziła bez problemu na wysokość). Cena - nie jakiś szajs, ale też nie za nie wiadomo ile, w końcu to tylko plecak a nie telefon. Ktoś coś poleca?

0

@lukas992 Kolego pierwszy semestr w ten sposób, ogólnie to semestr 9-ty.

8

Najbliższe kilka miesięcy ciężkie przede mną, od poniedziałku do piątku praca pełny etat, a w weekendy studia tak średnio od 8 rano do 18. Trzymajcie kciuki, żebym nie trzasnął kopytami :D

1

Nie wiedziałem, że Viktor Orban gra w obronie w reprezentacji Węgier

0

@Essos W tym roku, czyli 23, idę również na 5-ty rok studiów.
Nie liczę pracy po maturze przez 2 miesiące i praktyki zawodowej na studiach.

0

@Joe_Pesci Przecież ona się sama wywaliła xd

0

@bartekvisca Nie, w sobotę nie miałem czasu, a jak miałem czas to mi się nie chciało

1

Ale bym sobie tak wsiadł w samochód teraz i pojechał do sklepu na zakupy spożywcze na kilka najbliższych dni, szkoda że to niemożliwe.

5

Klimatyzator z funkcją chłodzenia i grzania jest gigakoks, w lecie się fajnie idzie schłodzić, a teraz gdy troszkę w domu chłodno, a grzania takiego jak w zimie jeszcze nie ma to elegancko klimatyzator na 22 stopnie na grzanie i jest lux

1

@masq Inna sprawa, że jechanie 50 km/h w niektórych miejscach jest można powiedzieć trudne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?