TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Przez ostatnie 6 lat kibicowania Barcelonie postarzałem się 16 lat
0
@Seledynowy No zwykle w ostatnich latach przegrywaliśmy sezon w miesiąc, nic nowego
0
Się wjeżdża się wjeżdża
Zajarana małolata
Piszczy opętana
Że jej tata ma sie za mojego teścia
Się wjeżdża
1
@Zip Za 20 lat to myślę, że już z 5-10 razy zmienię pracę :)
4
Dostałem w robocie po trzech miesiącach umowy próbnej umowę na czas nieokreślony. Szkoda, że pieniądze te same, ale wszystko przede mną. Będzie awansik, będzie i podwyżka.
0
@TR3YWAY Widzę samych znawców futbolu nad sobą
2
Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym w końcu zobaczyć jakiegoś trenera BEZ DNA BARCY, po prostu trenera z dużym nazwiskiem. Wiem, samo nazwisko nie trenuje, ale trzeba spróbować. Klopp, Tuchel, Pochettino, Conte, Allegri itp. Dać kontrakt na 1-2 sezony i zobaczyć. (Nie zwalniam Xaviego, po ew. odejściu/zwolnieniu).
0
@Sau_Ron A koń?
1
@HarveySpecter Koło mojej pracy, na stacji BP. Jedna z najtańszych stacji w małopolsce
4
Bak do pełna zalany, 37,5 litra, 257 zł, 6,82 zł / l, a dopiero co tankowałem za 6,18 z 3-4 tygodnie temu xd
0
Jestem sędzią na poziomie B klasy.
Nie ma karnego
5
@fart Dobra dupa
Dziewczyny tez niezle
1
@qbuteq Dzięki, jutro zatankuje
0
Jak myślicie, z Dembele, Torresa jeszcze coś będzie czy kolejne Coutinha ?
0
@Arnold1234 Dzień, w którym odejdzie z Barcy będzie jednym z najlepszych dni mojego życia jako kibica Barcy
0
Dembele niech już odchodzi, nawet za darmo
0
@Kgorecki2500 Wiele osób robi i sobie chwalą
0
Laserowa korekcja oczu, ktoś robił ? Polecacie? Myślę, czy by nie uzbierać i za kilka miesięcy sobie zrobić
10
@Bartula Studia to wakacje
0
Czy jak nie trenuje MMA to mogę sobie kupić ciuch/gadżet marki pitbull, czy ta marka jest zarezerwowana tylko dla bijących sie sebixów?
0
Witam, poszukuję jakiegoś fajnego plecaczka, takiego żeby i do pracy był i na uczelnię na zajęcia, taki nie za duży nie za mały, ino w sam raz (powiedzmy taki, żeby teczka o formacie A4 wchodziła bez problemu na wysokość). Cena - nie jakiś szajs, ale też nie za nie wiadomo ile, w końcu to tylko plecak a nie telefon. Ktoś coś poleca?
0
@lukas992 Kolego pierwszy semestr w ten sposób, ogólnie to semestr 9-ty.
8
Najbliższe kilka miesięcy ciężkie przede mną, od poniedziałku do piątku praca pełny etat, a w weekendy studia tak średnio od 8 rano do 18. Trzymajcie kciuki, żebym nie trzasnął kopytami :D
1
Nie wiedziałem, że Viktor Orban gra w obronie w reprezentacji Węgier
0
@Essos W tym roku, czyli 23, idę również na 5-ty rok studiów.
Nie liczę pracy po maturze przez 2 miesiące i praktyki zawodowej na studiach.
0
@Joe_Pesci Przecież ona się sama wywaliła xd
0
@bartekvisca Nie, w sobotę nie miałem czasu, a jak miałem czas to mi się nie chciało
1
Ale bym sobie tak wsiadł w samochód teraz i pojechał do sklepu na zakupy spożywcze na kilka najbliższych dni, szkoda że to niemożliwe.
5
Klimatyzator z funkcją chłodzenia i grzania jest gigakoks, w lecie się fajnie idzie schłodzić, a teraz gdy troszkę w domu chłodno, a grzania takiego jak w zimie jeszcze nie ma to elegancko klimatyzator na 22 stopnie na grzanie i jest lux
1
@masq Inna sprawa, że jechanie 50 km/h w niektórych miejscach jest można powiedzieć trudne xd