TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Pomyliła się kupując go
1
@kamilos1214 A ja ostatni raz byłem w kinie przed covidem i żyje.
0
@zenoowity 60 km od Krakowa na wschód, więc kawałeczek :D
0
O proszę już 03.01 godzina 16:39 a u mnie dalej fajerki puszczają, może dobrze pieski trochę potrenują do następnego nowego roku
2
@tbas Maja Staśko sie rozmnoży, wyda na świat córke
0
@jeyx77x A gdzie kolega służy
1
@Medium No niestety, lekko nie będzie
2
Jedynym plusem tego tygodnia jest fakt, że piątek wolny, wiec byle do czwartkowego popołudnia.
2
@Rewolucja123 Juz z nim gadałem i tym
0
Skoda Octavia 1.4 TSI 2009, ta skrzynia ma opinię wadliwej, kumpel siedzący w motoryzacji również to potwierdza, a co La ramblowe moto świry sądzą na ten temat, warto by brać czy nie?
1
A wjedzie dziś jagerek. Dawno już dostałem, trzeba w końcu obalić.
0
@Sulimo Też niezła :d
0
@Volk Ronaldo musi wygrać mundial
1
@Sulimo Blondynka gościu, Kelly Rohrbach czyli C.J. Parker z filmu
1
Co jak co ale trzeba przyznać, że ta blondi z Baywatch Słoneczny Patrol TOP.
2
No i jutro znowu do roboty po paru dniach wolnego :(
3
Oby dzbanek
0
@mr Barca Bo tak się czuję, jak będę się czuł szczęśliwym człowiekiem to dam znać :)
0
@mr Barca 1. 7
2. 1
4
@urbipl Amator, mój dziadek za dzieciaka chodził do szkoły 50 km dziennie
0
Wczoraj pojedzone, to dzis zaraz na siłkę coś się poruszać pasuje, jakieś siady, ława, łapki
1
@ranger3120 In-postem? To nie, jeśli by została wysłana wczoraj do godz. 13 to tak, jeśli dziś to zapewne nie
5
Barcelona z Dembele w składzie nigdy nie wygra LM. Change my mind.
0
Matczak do ateistów: Wasze święta to samooszukiwanie się
Mądry chłop
0
Jak tam idziecie jutro na pasterkę?
0
@gumaz Tyle co zawsze, czyli 6.
1
@dAvi_2 Darude-sandstorm
3
Od jutra 6 dni wolnego. Lepszy rydz niż nic. Pierwsza taka ilość dni wolnych od początku lipca. Tak to zwykle 7 dni zajęte: 5 pracy + 2 studiów. Miłego odpoczynku
0
@Faro No właśnie to mam na mysli ...
4
No nie, już niedługo znowu powrót do tej nudnej piłki klubowej. I oglądanie meczu Barca - drużyna X z ligi hiszpańskiej po raz 10. To jest jednak ten plus repki - Afryka, Azja, Ameryka Południowa, Europa cały świat, wszystkie nacje, każdy może zagrać na każdego. A w hiszpańskiej ciągle te same drużyny, w Lidzie Mistrzów też praktycznie jedni i ci sami.