47

Pomyliła się kupując go

1

@kamilos1214 A ja ostatni raz byłem w kinie przed covidem i żyje.

0

@zenoowity 60 km od Krakowa na wschód, więc kawałeczek :D

0

O proszę już 03.01 godzina 16:39 a u mnie dalej fajerki puszczają, może dobrze pieski trochę potrenują do następnego nowego roku

2

@tbas Maja Staśko sie rozmnoży, wyda na świat córke

0

@jeyx77x A gdzie kolega służy

1

@Medium No niestety, lekko nie będzie

2

Jedynym plusem tego tygodnia jest fakt, że piątek wolny, wiec byle do czwartkowego popołudnia.

2

@Rewolucja123 Juz z nim gadałem i tym

0

Skoda Octavia 1.4 TSI 2009, ta skrzynia ma opinię wadliwej, kumpel siedzący w motoryzacji również to potwierdza, a co La ramblowe moto świry sądzą na ten temat, warto by brać czy nie?

1

A wjedzie dziś jagerek. Dawno już dostałem, trzeba w końcu obalić.

0

@Sulimo Też niezła :d

0

@Volk Ronaldo musi wygrać mundial

1

@Sulimo Blondynka gościu, Kelly Rohrbach czyli C.J. Parker z filmu

1

Co jak co ale trzeba przyznać, że ta blondi z Baywatch Słoneczny Patrol TOP.

2

No i jutro znowu do roboty po paru dniach wolnego :(

3

Oby dzbanek

0

@mr Barca Bo tak się czuję, jak będę się czuł szczęśliwym człowiekiem to dam znać :)

0

@mr Barca 1. 7
2. 1

4

@urbipl Amator, mój dziadek za dzieciaka chodził do szkoły 50 km dziennie

0

Wczoraj pojedzone, to dzis zaraz na siłkę coś się poruszać pasuje, jakieś siady, ława, łapki

1

@ranger3120 In-postem? To nie, jeśli by została wysłana wczoraj do godz. 13 to tak, jeśli dziś to zapewne nie

5

Barcelona z Dembele w składzie nigdy nie wygra LM. Change my mind.

0

Matczak do ateistów: Wasze święta to samooszukiwanie się

Mądry chłop

0

Jak tam idziecie jutro na pasterkę?

0

@gumaz Tyle co zawsze, czyli 6.

1

@dAvi_2 Darude-sandstorm

3

Od jutra 6 dni wolnego. Lepszy rydz niż nic. Pierwsza taka ilość dni wolnych od początku lipca. Tak to zwykle 7 dni zajęte: 5 pracy + 2 studiów. Miłego odpoczynku

0

@Faro No właśnie to mam na mysli ...

4

No nie, już niedługo znowu powrót do tej nudnej piłki klubowej. I oglądanie meczu Barca - drużyna X z ligi hiszpańskiej po raz 10. To jest jednak ten plus repki - Afryka, Azja, Ameryka Południowa, Europa cały świat, wszystkie nacje, każdy może zagrać na każdego. A w hiszpańskiej ciągle te same drużyny, w Lidzie Mistrzów też praktycznie jedni i ci sami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?