- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
0
Od 2019 r cały czas coś rozpierdziela świat. Wpierw Covid, później wojna, na bank w 2023 coś nowego będzie. Nie wiem UFO, kosmici?
7
@tbas oni już byli, myślisz, że kto wybudował piramidy?
2
@tbas UFO i kosmici xD Zawsze mnie to bawi jak ludzie wierzą w takie bajki, dziwnym faktem nigdy w kosmosie żadnych obiektów, czy istot pozaziemskich nie sfotografowano, czy sfilmowano xD
2
@tbas Maja Staśko sie rozmnoży, wyda na świat córke
1
@tbas Oby nic bo mam dość
9
@Medium śmieszne jest wierzenie, ze jesteśmy sami
0
@TR3YWAY Nie no aż tak to nie
3
@Medium my się nie mamy czego bać. Oni w filmach zawsze ładują w juesej
0
@tbas Jeżeli już,to tak co dwa lata.2020-Covid 19,2022 Putin i Ukraina.
0
@tbas Mówi Ci coś Agenda2030?
0
@Salchent Nawet jeśli nie jesteśmy i coś żyje x miliony lat świetlnych od nas, to i tak nie ma żadnego znaczenia. Czemu miałoby coś nie żyć jeśli byłyby do tego warunki zbliżone do tych na ziemi?
Ale co to ma wspólnego z ufo, czy kosmitami
0
@Medium To jest właśnie odwracanie uwagi głupiego społeczeństwa
1
@Medium a jeszcze jedno. Jak by znowu fajnie w polityce było. Prawica, nie ma kosmitów to podstawione lewaki, PIS chować się w domach i brać szczepionki.
@Cataloniec94 wujek Google pisze o jakiś rezolucjach ONZ. Ale nie chce mi się czytać. Jakbyś streszczenie krótkie dał, będę wdzięczny
0
@tbas To jest szerszy plan wielkich tego świata zredukować populację na świecie.To tak bardzo dużym skrócie.To co się teraz dzieje jest już dawno zaplanowane.Może się to skończyć różnie.Ludzie muszą zmądrzec.Ten kto się da ponieść propagandzie skończy marnie
1
@Cataloniec94 yhy i robią to wszystkie kraju, wszyscy politycy? :) lekarze, wszyscy w to zamieszani :) to ja już wolę ufo
0
@tbas Nie wszystkie,gdzie ja napisałem,że wszystkie.Najgorzej jest w Europie,bo jesteśmy wasalami USA.Depopulacja nie ogranicza się tylko do Epidemii.Wojna,drożyzna,syfiaste korporacyjne żarcie,coraz większą bieda powodująca samobójstwa,ale jak ktoś myśli,że to Politycy sami sobie rządzą,to pozdro.Cała gra jest po to,aby odciąć Europę od korzystnych cen surowców ze wschodu i zubożenie.
0
@Cataloniec94 i to wszystko spisek? Co za bzdurne argumenty.. To nie jest żadna gra, a na pewno nie USA. To życie, zawsze były wojny, była bieda, byli bogatsi, biedniejsi, choroby itd. Od starożytności po teraz. Pozdro
0
@tbas Piszesz,że od zawsze były wojny,głód,bieda,a w sugestii napisałeś,że od 2019 coś rozwala świat.Doinformuj się,potem dyskutuj.USA niewinne? Zobacz kto najwięcej korzysta,zarabia na wojnach.
0
@Cataloniec94 hehe i to USA rozpętało wojnę w UA :) czerpią korzyści z niej teraz tyle. Druga strona postaw Rosję od UA po estonie na granicy zobaczysz dopiero co to zimna wojna z NATO.
0
@tbas Nie bezpośrednio,ale tak.Myslisz,że aktor Załęski po co tam jest,to marionetka Wall Street.Nie zmierzają ku pokojowi,tylko wincy broni i cały czas jątrzą.Polecam obejrzeć film Sługa Narodu.
0
@Cataloniec94 dobra skończmy żyjemy w innym świecie. Ty mocno spiskowi prawicowym jak widzę, a ja centralnym.
0
@tbas Pożyjemy,zobaczymy,ale to Ty masz wyprany łeb,nawet o tym nie wiesz ;d Tak działa socjotechnika i media na sznurku korporacji.Niema czegoś takiego,jak prawica,czy lewica.
0
@Cataloniec94 a moim zdaniem ty.