2

Jednym słowem żaden.

1

Przypomnicie mi nazwisko tego dziada z Polski, który nazwał Messiego leśnym dziadkiem i że się skończył?

0

Najlepszy mecz mundialu nie licząc finału?

1

Ile czasu przepracowaliście w swojej pierwszej pracy? Nie mówimy o jakiejś dorywczej we wakacje tylko pierwsza prawdziwa praca po studiach/szkole

0

Bramka pana ze zdjęcia top 1

0

W sobotę zajęcia na uczelni do 18:45, w niedzielę do 16:15, ale zanim wrócę do domu to będzie 18. Fajnie :]

1

@wasacz A w sensie nauszne, to ma też a i tak rzadko używa, bardziej douszne

0

@wasacz No właśnie raczej z takich rzeczy wszystko ma. Ale coś pasuje kupić bo się losujemy w domu taka tradycja i jakiś niedrogi prezent trzeba zrobic

0

@wasacz Ma te airpodsy do iphone czy jak sie to tam zwie

0

@wasacz Nie ma konsoli, nie gra w żadne gry już ani na PC ani nigdzie

0

@tobiasson92 Dziadzia to już niech idzie na emeryturę bo ciężko go się słucha jak komentuje

0

@UmtitiGOAT No właśnie nie wystarczy bo zapomniałem dodac, że chłop jest abstynentem, takim całkowitym, od zawsze xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@qbuteq Po co mu ta lornetka

0

Potrzebuje pomysłu na prezent dla brata, powiedzmy 2 - 3 stóweczki.
Brat informatyk, DevOps, zainteresowania nowinki techniczne elektroniczne, trochę kalistenika. Pracujący od początku pandemii zdalnie, niczego poza pracą i narzeczoną nie widzi.

0

Jorge Salcedo to gigachad

5

@Rl9k1nG Zapytaj mojej dziewczyny

Tylko jak ją będę miał

0

@Elosek Zamiast 25 min, 40 min jazdy. Niektórzy niestety jadąc 20 km/h stwarzają większe zagrożenie niż jadąc 40-50.

0

Nie wiem po co te dogrywki, dawać karne od razu ale po 10 a nie 5.

0

Ile jest tych blondynek w Brazylii?

0

Chorwacja wygra po dogrywce/karnych. Mark my words

0

To niezły pakieta

3

Dlaczego Szpak komentuje każdy mecz Brazylii na tych mistrzostwach?

3

Póki co najgorsze 45 min ćwierćfinałów tych mistrzostw.

1

@AlexDark00 Mukoko koko euro spoko

1

@FcBarcelonaFanMSN Gdyby ten dzień się nie wydarzył to Ansu dalej byłby przeciętniakiem z paroma golami w sezonie.

1

@VegetaPolska JOAHIM LEF

0

Jest tu ktoś Terytorialsem? Może się podzielić odczuciami jak to wygląda, czy tak ładnie jak na zdjęciach

0

Jutro dzień wolny se wziąłem i humor gituwa

0

Właśnie dziś się zastanawiałem nad wstąpieniem do Legii Akademickiej, a tu to info o powołaniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?