TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jednym słowem żaden.
1
Przypomnicie mi nazwisko tego dziada z Polski, który nazwał Messiego leśnym dziadkiem i że się skończył?
0
Najlepszy mecz mundialu nie licząc finału?
1
Ile czasu przepracowaliście w swojej pierwszej pracy? Nie mówimy o jakiejś dorywczej we wakacje tylko pierwsza prawdziwa praca po studiach/szkole
0
Bramka pana ze zdjęcia top 1
0
W sobotę zajęcia na uczelni do 18:45, w niedzielę do 16:15, ale zanim wrócę do domu to będzie 18. Fajnie :]
1
@wasacz A w sensie nauszne, to ma też a i tak rzadko używa, bardziej douszne
0
@wasacz No właśnie raczej z takich rzeczy wszystko ma. Ale coś pasuje kupić bo się losujemy w domu taka tradycja i jakiś niedrogi prezent trzeba zrobic
0
@wasacz Ma te airpodsy do iphone czy jak sie to tam zwie
0
@wasacz Nie ma konsoli, nie gra w żadne gry już ani na PC ani nigdzie
0
@tobiasson92 Dziadzia to już niech idzie na emeryturę bo ciężko go się słucha jak komentuje
0
@UmtitiGOAT No właśnie nie wystarczy bo zapomniałem dodac, że chłop jest abstynentem, takim całkowitym, od zawsze xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@qbuteq Po co mu ta lornetka
0
Potrzebuje pomysłu na prezent dla brata, powiedzmy 2 - 3 stóweczki.
Brat informatyk, DevOps, zainteresowania nowinki techniczne elektroniczne, trochę kalistenika. Pracujący od początku pandemii zdalnie, niczego poza pracą i narzeczoną nie widzi.
0
Jorge Salcedo to gigachad
5
@Rl9k1nG Zapytaj mojej dziewczyny
Tylko jak ją będę miał
0
@Elosek Zamiast 25 min, 40 min jazdy. Niektórzy niestety jadąc 20 km/h stwarzają większe zagrożenie niż jadąc 40-50.
0
Nie wiem po co te dogrywki, dawać karne od razu ale po 10 a nie 5.
0
Ile jest tych blondynek w Brazylii?
0
Chorwacja wygra po dogrywce/karnych. Mark my words
0
To niezły pakieta
3
Dlaczego Szpak komentuje każdy mecz Brazylii na tych mistrzostwach?
3
Póki co najgorsze 45 min ćwierćfinałów tych mistrzostw.
1
@AlexDark00 Mukoko koko euro spoko
1
@FcBarcelonaFanMSN Gdyby ten dzień się nie wydarzył to Ansu dalej byłby przeciętniakiem z paroma golami w sezonie.
1
@VegetaPolska JOAHIM LEF
0
Jest tu ktoś Terytorialsem? Może się podzielić odczuciami jak to wygląda, czy tak ładnie jak na zdjęciach
0
Jutro dzień wolny se wziąłem i humor gituwa
0
Właśnie dziś się zastanawiałem nad wstąpieniem do Legii Akademickiej, a tu to info o powołaniach.