0

Drewniak cienki, szkoda że Pique sie obsrał strzelania

1

Almeria w strachu
ŁAAAAAAAAAA

1

@Comfortable_ Mogli wrócić na 24-24 i kolejna dogrywka

4

@JimMorrisonFCB Jak to nie gra, Viniszjus gra

3

@barca2004 No nword november? ja

0

@MesQueUnClub96 No właśnie, powołujesz się na liczby, które nie zawsze są odzwierciedleniem gry danego zawodnika

0

@MesQueUnClub96 raz mu wyszła? Oglądnij sobie każdy mecz tego sezonu a nie jeden

0

@esem91 Raphinha to taki gość, który mimo wszystko robiąc 1-2 akcje przez cały mecz niejednokrotnie daje więcej niż głupiutki Dembele robiąc 100 akcji i kiwek przez cały mecz. Przykład - chociażby asysta do Lewego w ostatnim meczu. Niestety dzbanek ma tu wielu fanów, więc będą pisać że Dembele bóg a Raphinha out bo cienki, ale oni niezbyt mają pojęcie o futbolu

1

@Deviler Pas WKU bardziej prestiżowy

11

@Janiama Lewandowski? HAHAHAAH za co, za 3 gole z Viktorią?

2

@Kessie Hajto był jego egzaminatorem

0

Nie no, ale że aż tak wygląda życie z Czeczeni i Buriacji to bym sobie nie wymyślił, wesele w Czeczeni wygrywa wszystko xDD Jak ktoś chce zobaczyć to polecam te filmiki na tym kanale: https://www.youtube.com/c/ViacheslavZarutskii
Rosjanin, który uciekł do Polski jeszcze przed najazdem na Ukrainę

1

@norbi77 Tak jest

7

Jak tam nakupiliście zniczy? Żeby somsiad widział że was stać, trzeba nakupić więcej, większe i różnorodne

0

@MadafakinGuy Oj od czasów covida to już chyba na największych dziurach czyt. wsiach się tak nie robi

4

@Moderacja Ktoś mi wyjaśni dlaczego mój komentarz z żartem o Kloppie i 3 punktach został usunięty?

1

@Kessie Niestety ale ci debile rzucają się pod maski jak zwierzęta za przeproszeniem a nie ludzie cywilizowani, więc mnie nie dziwi że taka sytuacja miała miejsce, będzie się to częściej działo

0

@P33ck Niech wraca na farmę

5

Wreszcie, po 29 dniach pracy/studiów ciągiem od poniedziałku do niedzieli 2 dni wolnego. :D

4

@Mads +-7 h, w weekend zdarzy sie z 9.

2

@FC1899Barca U mnie na ustawianiu by się nie skończyło, to by był początek

1

@tomek8756 Jakbym miał umiejętności Khabiba to jak najbardziej, bym kładł na ziemie tych patusów, albo sterydów i bym ich do spania układał

0

@Colon Zwycięzców LM z Barcelony

5

@mat32 vision express

1

0

Dziwnym trafem prawie każda sprowadzana gwiazda do Barcelony zawodzi. Może to nie wina zawodników a tego klubu?

3

Dajmy więcej czasu Xaviemu to może za parę lat nawet w LM nie zagramy, bo się nie zakwalifikujemy

0

@tomek8756 Tylko te, które grają na flecie

0

No jeszcze tylko 2 dni i potem 4 dni wolne.

2

@Survier nie znam tego Bilvy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?