TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drewniak cienki, szkoda że Pique sie obsrał strzelania
1
Almeria w strachu
ŁAAAAAAAAAA
1
@Comfortable_ Mogli wrócić na 24-24 i kolejna dogrywka
4
@JimMorrisonFCB Jak to nie gra, Viniszjus gra
3
@barca2004 No nword november? ja
0
@MesQueUnClub96 No właśnie, powołujesz się na liczby, które nie zawsze są odzwierciedleniem gry danego zawodnika
0
@MesQueUnClub96 raz mu wyszła? Oglądnij sobie każdy mecz tego sezonu a nie jeden
0
@esem91 Raphinha to taki gość, który mimo wszystko robiąc 1-2 akcje przez cały mecz niejednokrotnie daje więcej niż głupiutki Dembele robiąc 100 akcji i kiwek przez cały mecz. Przykład - chociażby asysta do Lewego w ostatnim meczu. Niestety dzbanek ma tu wielu fanów, więc będą pisać że Dembele bóg a Raphinha out bo cienki, ale oni niezbyt mają pojęcie o futbolu
1
@Deviler Pas WKU bardziej prestiżowy
11
@Janiama Lewandowski? HAHAHAAH za co, za 3 gole z Viktorią?
2
@Kessie Hajto był jego egzaminatorem
0
Nie no, ale że aż tak wygląda życie z Czeczeni i Buriacji to bym sobie nie wymyślił, wesele w Czeczeni wygrywa wszystko xDD Jak ktoś chce zobaczyć to polecam te filmiki na tym kanale: https://www.youtube.com/c/ViacheslavZarutskii
Rosjanin, który uciekł do Polski jeszcze przed najazdem na Ukrainę
1
@norbi77 Tak jest
7
Jak tam nakupiliście zniczy? Żeby somsiad widział że was stać, trzeba nakupić więcej, większe i różnorodne
0
@MadafakinGuy Oj od czasów covida to już chyba na największych dziurach czyt. wsiach się tak nie robi
4
@Moderacja Ktoś mi wyjaśni dlaczego mój komentarz z żartem o Kloppie i 3 punktach został usunięty?
1
@Kessie Niestety ale ci debile rzucają się pod maski jak zwierzęta za przeproszeniem a nie ludzie cywilizowani, więc mnie nie dziwi że taka sytuacja miała miejsce, będzie się to częściej działo
0
@P33ck Niech wraca na farmę
5
Wreszcie, po 29 dniach pracy/studiów ciągiem od poniedziałku do niedzieli 2 dni wolnego. :D
4
@Mads +-7 h, w weekend zdarzy sie z 9.
2
@FC1899Barca U mnie na ustawianiu by się nie skończyło, to by był początek
1
@tomek8756 Jakbym miał umiejętności Khabiba to jak najbardziej, bym kładł na ziemie tych patusów, albo sterydów i bym ich do spania układał
0
@Colon Zwycięzców LM z Barcelony
5
@mat32 vision express
1
https://nettu.pl/wp-content/uploads/2022/09/kon-z-valony-min.jpg
świetna lektura
0
Dziwnym trafem prawie każda sprowadzana gwiazda do Barcelony zawodzi. Może to nie wina zawodników a tego klubu?
3
Dajmy więcej czasu Xaviemu to może za parę lat nawet w LM nie zagramy, bo się nie zakwalifikujemy
0
@tomek8756 Tylko te, które grają na flecie
0
No jeszcze tylko 2 dni i potem 4 dni wolne.
2
@Survier nie znam tego Bilvy