TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD 60% z każdej wypłaty od sierpnia odkąd pracuję odkładam.
0
Ktoś mi wytłumaczy zachowanie Roberto z akcji bramkowej?
64
@Hrzan A co Ci to przeszkadza?
0
@Rudy432 Szeliga 1v1 w oktagonie by deniska zrobił
0
@Kluivert_P Don diego jedynie
0
Jedyny rywal dla Labrygi to Don Diego
0
I teraz sobie wyobraźcie Denisa labrygę na załeckiego xddd
0
Ja bym się nie zdziwił jakby on nie miał żadnej kontuzji, po prostu taktyka jak najman-kasjo - nie uda się ubić w pierwszych sekundach to trzeba coś wymyśleć żeby nie przegrać w walce to symuluje kontuzję i nielegalne kopnięcia
0
Kiedyś przewagą HL nad FAME było krótkie studio i praktycznie brak przerw, płynność jednej walki po drugiej, widzę że już to zje*ali
5
@Pawlak1992 Tak
0
@Kidd Nówka, trek domane 2 al disc
0
No i w końcu pierwsza szosa na lato kupiona
0
@Lanosss Legendami polskiego e-sportu
3
Eh jak sobie przypomnę jak kiedyś czekałem na każdy mecz Barcy, a teraz nawet mi bez różnicy czy mecz oglądnę czy nie to aż jakoś przykro. Chyba człowiek stary się robi
1
@draxidox Pograłby
3
@FcBarcelonaFanMSN No to chyba jeszcze zależy od wagi, ja mam 182 a dalej noszę S/M bo jestem szczupły
0
Dzwoni papuga
muwi że musi sie udać
0
Fati by w piłkę nie trafił więc
0
Dobrze widze? young leosia na camp nou na banerze? xd
0
Roberto, Fati
Czawi kim ty grasz, nie było większych oguruw?
0
No i postanowione, na wiosnę ta oto piękność będzie kupowana
https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/domane/domane-al/domane-al-2-disc/p/33083/?colorCode=blue_black
1
Złozyłem wypowiedzenie i nagle menadżer sobie o mnie przypomniał, że w sumie to może lepsze stanowisko i zarobki
4
Widze, że na la rambli najgorętszy ostatnio temat to gówno
0
@ArterkHD To zamszowe czy biale?
0
@cris50 Tak, nie wiem tylko czy samobójstwo czy wypadek ale pewnie nikt nie wie
0
@bartas97 Studenci Agh mają (czyli ja tez)
0
@gumaz Po zdjęciach wygląda na kobietę
0
@ViscaElBarca98 Nie z okna tylko z piętra na parter, a te zdjęcia widziałem, masakra
2
W Krakowie, w jednym z budynków AGH student/ka skoczył/a z 5 piętra na parter, nie żyje. Masakra
7
@DonCarletto Przecież to nie jest prawdziwy ksiądz