0

Dlaczego Ślifka ma innną koszulke?

0

@DawidekFCB A po co pracować? Jak kasa leci i szef sie nie ciska to nie ma sensu

0

@Mario96w No i nie podoba mi się pan

0

@Mario96w Waże 70 kg przy ponad 180 cm wzrostu, jaki ja ulany panie

0

Na siłke sie nie chce
Na rower sie nie chce
To choć na spacer kilka km trzeba dupe ruszyć

11

@barcanawieki no to już ma

1

@PatriBarca Ja kupiłem nowego iphone 11 jakiś miesiąc temu, też mój pierwszy telefon nieandroidowy, całkiem spoko polecam

1

Klima w domu to jednak się czasem przydaje

3

Mame i siostre pojechały na wakacje

Ktos wie jak pralke okiełznać? Co do czego i jak to włączyć

0

@Emhyr MaxTop Sławków Pizza Rossa coś takiego na opakowaniu

0

@koziar Kiza 12-13 zł, ta tyle samo ale za dwie 2x 320 g

0

@Essos Bez podjazdu do Sukcesiliany wg mnie

2

Kupiłem jakąś randomową pizke mrożoną, w porównaniu do pizzy kiza Sukcesiliany to takie gówno że masakra, w kategorii pizz mrożonych dałbym Kizowi 9,5/10 a temu czemuś 3/10

1

@Cotutajsiedzieje Nie w Polsce

19

@shahman 18 dla lewicy też jest bardzo smutne

0

@TaughtMule Dlaczego jeszcze go policja nie zawinęła?

5

@Deviler wyrzsze

0

36

Real nie wygrał ligi z Varem więc trzeba go usunąć

0

@MSN30 Na dunajcu

2

@AduŚ07 Na szczęście nie mój :)

1

Elegancko, od jutra urlop do poniedziałku, w weekend 3-dniowy kawalerski w górach, chlanie żarcie rafting itp piękne życie

2

@marcin62 Marcinka, zmieniłaś płeć?

3

@Krzysztof1987 Cwiczyć min 3h dziennie? Co to za głupoty. Wystarczy 3 razy w tygodniu po 1 h intensywnego treningu żeby rosnąć (wiem po sobie) plus żarcie i regeneracja

4

@Danny Gaucho Jak ja już do niej napisałem, bo było o co

Że jest pierd*lnięta że sie tu zatrudniła xDDDD

3

Zwalniam się z roboty, odchodzę końcem miesiąca.
Dziś do tej roboty przyszła pierwszy dzień moja crush sprzed 2-3 lat, z którą nie miałem za bardzo kontaktu ostatnio

:)

0

Dentyści to robią szmal, dzisiaj 4-ta wizyta u gościa a już mu ponad 1700 zł wypłaciłem, jeszcze drugie tyle przynajmniej mnie czeka, ale no jak sie za dzieciaka nie dbało za bardzo i chodziło raz na trzy lata to tak jest xd

4

Powiem Wam tak: Inigo i Gundogan to świetnie transfery "na już, na teraz", a nie na przyszłość. Jeśli chcemy bić się o LM w tym czy kolejnym sezonie to tacy grajkowie jak najbardziej się przydadzą, a że nie musieliśmy za nich płacić nic to wiadomo wielki plus.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dwie matki nadużywające mefedron

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?