TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego Ślifka ma innną koszulke?
0
@DawidekFCB A po co pracować? Jak kasa leci i szef sie nie ciska to nie ma sensu
0
@Mario96w No i nie podoba mi się pan
0
@Mario96w Waże 70 kg przy ponad 180 cm wzrostu, jaki ja ulany panie
0
Na siłke sie nie chce
Na rower sie nie chce
To choć na spacer kilka km trzeba dupe ruszyć
11
@barcanawieki no to już ma
1
@PatriBarca Ja kupiłem nowego iphone 11 jakiś miesiąc temu, też mój pierwszy telefon nieandroidowy, całkiem spoko polecam
1
Klima w domu to jednak się czasem przydaje
3
Mame i siostre pojechały na wakacje
Ktos wie jak pralke okiełznać? Co do czego i jak to włączyć
0
@Emhyr MaxTop Sławków Pizza Rossa coś takiego na opakowaniu
0
@koziar Kiza 12-13 zł, ta tyle samo ale za dwie 2x 320 g
0
@Essos Bez podjazdu do Sukcesiliany wg mnie
2
Kupiłem jakąś randomową pizke mrożoną, w porównaniu do pizzy kiza Sukcesiliany to takie gówno że masakra, w kategorii pizz mrożonych dałbym Kizowi 9,5/10 a temu czemuś 3/10
1
@Cotutajsiedzieje Nie w Polsce
19
@shahman 18 dla lewicy też jest bardzo smutne
0
@TaughtMule Dlaczego jeszcze go policja nie zawinęła?
5
@Deviler wyrzsze
0
dobrze mi poszła matóra?
https://pbs.twimg.com/media/F0bkl70XwAEptqo?format=png&name=small
36
Real nie wygrał ligi z Varem więc trzeba go usunąć
0
@MSN30 Na dunajcu
2
@AduŚ07 Na szczęście nie mój :)
1
Elegancko, od jutra urlop do poniedziałku, w weekend 3-dniowy kawalerski w górach, chlanie żarcie rafting itp piękne życie
2
@marcin62 Marcinka, zmieniłaś płeć?
3
@Krzysztof1987 Cwiczyć min 3h dziennie? Co to za głupoty. Wystarczy 3 razy w tygodniu po 1 h intensywnego treningu żeby rosnąć (wiem po sobie) plus żarcie i regeneracja
4
@Danny Gaucho Jak ja już do niej napisałem, bo było o co
Że jest pierd*lnięta że sie tu zatrudniła xDDDD
3
Zwalniam się z roboty, odchodzę końcem miesiąca.
Dziś do tej roboty przyszła pierwszy dzień moja crush sprzed 2-3 lat, z którą nie miałem za bardzo kontaktu ostatnio
:)
0
Dentyści to robią szmal, dzisiaj 4-ta wizyta u gościa a już mu ponad 1700 zł wypłaciłem, jeszcze drugie tyle przynajmniej mnie czeka, ale no jak sie za dzieciaka nie dbało za bardzo i chodziło raz na trzy lata to tak jest xd
4
Powiem Wam tak: Inigo i Gundogan to świetnie transfery "na już, na teraz", a nie na przyszłość. Jeśli chcemy bić się o LM w tym czy kolejnym sezonie to tacy grajkowie jak najbardziej się przydadzą, a że nie musieliśmy za nich płacić nic to wiadomo wielki plus.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dwie matki nadużywające mefedron
8
@bartekvisca xD