TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DIPENSE PiS u władzy
1
@mekston Maradona?
19
@DaPidejpi Oni go blokują, nie po to żeby został. Blokują go po to by wycisnąć jak najwięcej hajsu. Głupi nie są by zgniłe jabłko zostawiać
2
@KrychaFCB U mnie leje i wieje jak skurczybyk
10
Co jak co ale dusić, dusić arabów co do jednego eurocenta to w naszym wypadku nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.
1
Dembele z powrotem w Barcelonie, oby nie na długo bo smród jaki pozostawił dalej się ciągnie, więc niech jak najszybciej spada do Paryża na zawsze.
0
Mówiłem wam, celebrowanie bramki z Dembele i Kessim tak się kończy, wypadówa w klubu teraz chłopczyk ma
0
@Ali3231 NO I NIECH WYGINA I ZWALNIA DYSZKE DLA BERNARDO!!!!
0
@sonek Olimp najlepsze
1
@Janas11224 To nie kibice Unii vs Tarnovii tylko Unii zaatakowani przez Zaglębie Sosnowiec
0
@partymaker I pewnie dostali więcej za to jedno wejście niż Ty za miesiąc roboty xd
0
Waleszczyński sobie przetrwał z 20 s walki pewnie ze 100k wleciało :DD
0
LIZAK ez win xddd
0
Niestety ani PPV ani re-transmisje nie działają, nie ma gdzie oglądac xd
0
Hehe Xavi ma kisiel w majtach na myśl o Bernardo i każe go sprowadzić za wszelką cenę do Barcy, a Neymara nie chce w ogólne ale polaki z La bambli lepiej wiedzą że brazol nam da więcej XD
0
@AlwaysBlaugrana Aktualnie, w obecnej formie? Oczywiście
0
Bernardo > Neymar
Nie ma o czym gadać
4
Sobierajski to taki koks że głowa mała, Pająk trenujący całe życie niby a dostał na łeb szybciutko w swoim K1
1
@tbas 168 cm karakan ma
1
Jak PSG nam da za darmo Neymara i opłaci jego pensję to może być. Możemy go wziąć na ławeczke. W innym wypadku nie.
3
@Rust_Cohle Ten grubas jest tak creepy że masakra, cieszę się że go z FAME wywalili, chociaż tam go nie musze oglądac
0
@Nazio_87 Blondzia działaj
1
Bernardo dusisz do końca Pepa i zarząd City. Sam gadał, że nie chce zawodników, którzy chcą odejść. Puszczą go
0
RASIALDO I WARZYWNIAK no to jest duet marzeń :DDD
0
@deco96PL Też poszukuje, ale jest cięzko
0
@Striker No to dobrze sobie radzą xd
0
@FcPortoFan1999 Jej kibice i Unii Tarnów byli skuteczniejsi, jednego trafili
1
Nie no ale żeby był problem ze znalezieniem re-streama patogali to kto by pomysłał, kiedyś był strumyk i wszystko ładnie śmigało a teraz sie sprzedali i nie idzie znalezc ..
0
@DonAndrzejos Dopóki piłka w grze... :)
0
No Bernardo to już czas żeby się nie pojawić na treningu i wymusić transfer, pokaż że ci zależy na Barcelonie