1

@DIPENSE PiS u władzy

1

@mekston Maradona?

19

@DaPidejpi Oni go blokują, nie po to żeby został. Blokują go po to by wycisnąć jak najwięcej hajsu. Głupi nie są by zgniłe jabłko zostawiać

2

@KrychaFCB U mnie leje i wieje jak skurczybyk

10

Co jak co ale dusić, dusić arabów co do jednego eurocenta to w naszym wypadku nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.

1

Dembele z powrotem w Barcelonie, oby nie na długo bo smród jaki pozostawił dalej się ciągnie, więc niech jak najszybciej spada do Paryża na zawsze.

0

Mówiłem wam, celebrowanie bramki z Dembele i Kessim tak się kończy, wypadówa w klubu teraz chłopczyk ma

0

@Ali3231 NO I NIECH WYGINA I ZWALNIA DYSZKE DLA BERNARDO!!!!

0

@sonek Olimp najlepsze

1

@Janas11224 To nie kibice Unii vs Tarnovii tylko Unii zaatakowani przez Zaglębie Sosnowiec

0

@partymaker I pewnie dostali więcej za to jedno wejście niż Ty za miesiąc roboty xd

0

Waleszczyński sobie przetrwał z 20 s walki pewnie ze 100k wleciało :DD

0

LIZAK ez win xddd

0

Niestety ani PPV ani re-transmisje nie działają, nie ma gdzie oglądac xd

0

Hehe Xavi ma kisiel w majtach na myśl o Bernardo i każe go sprowadzić za wszelką cenę do Barcy, a Neymara nie chce w ogólne ale polaki z La bambli lepiej wiedzą że brazol nam da więcej XD

0

@AlwaysBlaugrana Aktualnie, w obecnej formie? Oczywiście

0

Bernardo > Neymar

Nie ma o czym gadać

4

Sobierajski to taki koks że głowa mała, Pająk trenujący całe życie niby a dostał na łeb szybciutko w swoim K1

1

@tbas 168 cm karakan ma

1

Jak PSG nam da za darmo Neymara i opłaci jego pensję to może być. Możemy go wziąć na ławeczke. W innym wypadku nie.

3

@Rust_Cohle Ten grubas jest tak creepy że masakra, cieszę się że go z FAME wywalili, chociaż tam go nie musze oglądac

0

@Nazio_87 Blondzia działaj

1

Bernardo dusisz do końca Pepa i zarząd City. Sam gadał, że nie chce zawodników, którzy chcą odejść. Puszczą go

0

RASIALDO I WARZYWNIAK no to jest duet marzeń :DDD

0

@deco96PL Też poszukuje, ale jest cięzko

0

@Striker No to dobrze sobie radzą xd

0

@FcPortoFan1999 Jej kibice i Unii Tarnów byli skuteczniejsi, jednego trafili

1

Nie no ale żeby był problem ze znalezieniem re-streama patogali to kto by pomysłał, kiedyś był strumyk i wszystko ładnie śmigało a teraz sie sprzedali i nie idzie znalezc ..

0

@DonAndrzejos Dopóki piłka w grze... :)

0

No Bernardo to już czas żeby się nie pojawić na treningu i wymusić transfer, pokaż że ci zależy na Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?