0

@K4tsuuu No może nie pod względem sportowym, ale ogólnie fajną robote robił Bomba na konfach itd

0

nie no jak faktycznie zawinęli Pawła Bombę to lipa, dzień przed galą, najlepszej waleczki nie będzie :/

0

@barcelonaLM Szklanki nam nie trzeba. Bernardo

8

@tbas Kolana ma pewnie zdrowsze niż Dembulance

0

Tyle tych informacji ale czekamy na oficjalki, Kessi, Dembulance, Cancelo

1

@cchesterr43 Myślę, że podobną ofertę przyjęła NATSU kilka lat temu

0

Czysto teoretycznie: ciekawe jakby się świat zachował jakby Polska od tylca, gdzie Ukraina nie ma żadnych wojsk, zaczęła przejmować ich ziemie

2

@MesQueUnClub_87 To nie tak jak myślisz, już gdzieś to słyszałem od kobiety

0

Zobaczycie, że Cancelo "zcanceluje" Viniszjusa w klasyku

1

@Kidd Jak przyjdą to ich zaproszę na kawę i rozmowę

0

Jak przyjdzie już tylko Cancelo to będę zadowolony, bo taka kadra powinna nam wystarczyć, ale jak przyjdzie jeszcze Bernardo to będę wniebowzięty.

8

11 wystarczy, przecież po wakacjach są wypoczęci to nie potrzeba zmian. Jak w B-klasie

7

Barca: -Chcemy za Kessiego 20 mln
Araby: -Damy Wam 15
Barca: -Ale my chcemy 20
Araby: -No to 12
Barca: -ok

12

Jednak tylko 11-12 za Kessiego, jeszcze mniej xd

0

Bernardo czeka na Barcę, gdyby było inaczej to już by gdzieś odszedł albo wyraźnie dał znać, że zostaje w City. Potrzeba nam takich graczy, którzy chcą u nas grać + mają mega doświadczenie, chociażby z wygrywania LM i super jakość i umiejętności. Nie porównujcie go do Coutinho no proszę Was...

9

@tbas I móżdżku

2

@looki Od ostatnich 3 dni widziałem z 10 razy

1

@krol211 Może ma jakieś ambicje sportowe jeszcze, nie pomyślałeś?

0

@PaPo Ja korzystam

1

@LambiPL no za pare - parenaście lat jak będzie trochę wiecej grosza przy duszy - kto wie :D

1

@Messibestplayerintheworld Dadzą galon ropy i paczke fajek, Barcelona płaci 50% pensji

0

Jeden z nielicznych minusów życia na wsi: nie ma za bardzo co zamówić do jedzenia, bo albo dziadostwo, a jak coś dobrego w okolicy to nie dowożą, bo za daleko.

0

Dembele chciałby zostać w "zdrowym środowisku" sam nie będąc zdrowym przez 90% czasu, fizycznie i mentalnie chyba też.

2

Real w tym sezonie będzie równie słaby jak w zeszłym (a może i słabszy).
Pytanie czy Barcelona będzie lepsza, bo Ligę to powinniśmy wygrać bez problemu, ale w końcu w LM zamieszajmy.

4

@tristan87 Jak zwykle w punkt panie Januszu

2

@AduŚ07 Coś takiego, fajnie przeceniona, pojemność 0,8 L, zapalnik piezoelektryczny (nie wymaga zapalniczki), wszystko się mieści w środku w garnku (nawet kartusz 100g), w sam raz na zaparzenie wody na kawke, herbate czy zalanie jakiegoś liofa
https://www.skalnik.pl/kuchenka-fms-x3-fire-maple-655125

3

@D10SLEO Chyba top 5 w PSG

1

@Compadre no kucheneczka na gaz, więc kartusz oczywiście też jest potrzebny

2

@tristan87 Spokojnie, odpaliłem sobie na zewnątrz, a już w połowie miesiąca czeka mnie 9 dni poza domem i głównie spanie w namiocie to siądzie fest

4

Ale se fajną kuchenkę turystyczną kupiłem, jest kox, czuje że bede zadowolony z zakupu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?