TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Tyle popkornu to chyba musieli z jakiegoś kina zaje*ać
0
Po tej wojnie terytorium Ukrainy jeszcze się zwiększy
0
Tak odnosząc się do wpisu JarekS odnośnie sytuacji w Warszawie, mam bardzo podobne wrażenie nt. Krakowa, jestem w nim raz na miesiąc jakoś i też w autobusach, w Galerii Krakowskiej czy na ulicach słyszę tylko język ukraiński i widzę bardzo dużo czarnoskórych/mulatych ludzi.
1
Auba w Barcelonie > Lewy w Bacelonie
Zapraszam do dyskusji, ale w sumie nie a o czym bo to jest fakt, jeśli ktoś myśli inaczej to ma klapki na oczach
0
@MarioVeB! Chyba niestety może
Antyludzkie państwo jak to Zbysiu dobrze mówił
0
@TaKeSe nie wiem, nie pamiętam i nie chce mi się myśleć
myśle że jest git
0
co tam sie na tym cafe bernabeu dzieje xDD brakuje admina?
2
@partymaker Ten koment o tym samym imieniu Arda to mój.
A ciekawe czy Ty wszystko w swoim życiu na poważnie bierzesz :DD
11
@Emhyr Ale statystyki to nie wszystko. Jeśli chodzi o grę i wpływ na zespół to Modrić>Rakiet
0
@Tomo1989 Już jeden Arda z Turcji był. Skończyło się tak że wyje**ł dziennikarzowi w łeb w samolocie
4
@Encore Pod twoją obronę uciekamy się potężny Mateu Alemany
0
Jaki numer dla Gundogana w Barcy obstawiacie, 5-ka po busim?
0
@Emhyr Jeśli nie do nas to niech idzie do Arabów a nie zostaje w Europie
0
Jak oglądam tego Petru to mi się przypomina słynny cytat Zbysia Stonogi
4
@dv7wisnia chłopie litr wódki nie jednemu uratował już zycie
0
@dv7wisnia litr wódki
0
Odeszli byście z roboty nie mając znalezionej następnej?
2
@hayek Przypomniała mi się historia, którą opowiadał Bolec xD
1
@Deviler No tak do 50-ki
0
@MrPGG Ciul ze zwycięzcą LM Gundoganem kupmy se młodego nieopierzonego brazola kota w worku
0
@LionelM95 Czyli po 3 idziesz do spania?
3
@barcelonaLM Chyba ryzyko kontuzji odbytu
0
Zdecydowałem się ostatecznie kupić iPhone'a 11, pierwszy raz ugryzione jabłko. Pewnie wymagań wielkich nie miałem, w końcu przez ostatnie 5 lat używałem Oneplusa 3t (swoją drogą zaje**sty telefon, 5 lat użytkowania i zero problemów). Jak na razie wrażenia całkiem ok, intuicyjny, faceID na pewno na plus zamiast palucha, aparat ładne zjęcia robi, nie zacina ani nie zwiesza. Ciekawe ile na nim pociągne. Kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do Appla, ale może jednak się przekonam i tej marki będę kupował telefony w przyszłości.
6
@bartas97 tylko B
0
Malboro palić chciał w moim aucie OO łaa łaa
1
@Sau_Ron apiary
0
Ile dajecie czasu Xaviemu w Barcelonie jeszcze? Ja mu daje rok, max 2
0
Gundogan i Bernardo show w finale a zaraz po nim obaj oświadczają, że idą do Barcelony
0
@dominiczek12 Ranczo
0
@626 Nie nawet z pensją 1 euro