0

@maroon Małopolska, panie nie wiem jakie są rodzaje uli nie znam się ale patrząc w google to chyba leżaki albo kombinowane

0

Chce ktoś 17 uli wraz z pszczółkami odkupić? Dziadkowi poszło biodro i nie ma szans dalej biznesu kręcić

2

Dziki idealnie podsumował jak to Polki mają w naszym kraju ciężko w porównaniu do facetów


1

@marko111122 Przy wadze poniżej 70 kg miałem rekord 85 kg (całkiem spoko wynik jak na taką wagę i duży wzrost wg mnie)

0

Witam w ten ostatni, świąteczny dzień. Pytanko odnośnie telefonu, jako że mój pancerny OnePlus 3t ma prawie 5 lat myślę nad zastąpieniem go. Zastanawiam się nad spróbowaniem pierwszy raz w życiu iPhone'a. Kasa jest, ale szkoda mi wydawać na jakąś 14-ke, bo może okazać się że iOS mi nie spasuje i będę chciał wrócić do Androida. I teraz pytanie: który model polecicie, żeby był to już dobry model, ale nie kosztujący tyle co te najnowsze po ponad 5 tyś i więcej? Iphone 12? Byłby git na pierwszy Iphone i czy jest jeszcze w 2023 sens go kupić?

2

@ranger3120 Jak sie nie znasz to co za różnica o co zapytasz - on i tak może Ci nakłamać a Ty nawet nie bedziesz w stanie zweryfikować tego czy mówi prawdę, weź kogoś co się zna

0

@gumaz W całości pewnie ani razu

1

Macie te kolke jeszce?

12

@darek60 Jak ona jego uderzyła to jak najbardziej miał prawo jej oddać

4

@Medium Do zamrażary tylko wódeczka i whisky

0

Witam moto świr znawców, ktoś mi jest w stanie powiedzieć gdzie znajdę informację z jaką siłą należy dokręcać czujnik poziomu oleju do samochodu Honda Civic VIII ?

0

Nigdy nie kumałem tej fascynacji zwierzętami serio. Dla mnie w porównaniu do ludzi to są tak tępe istoty co też jest potwierdzone naukowo. Pamiętajcie, że Bóg dał nam, ludziom zwierzęta jako pokarm, pożywienie.

1

Czawi sie starego obsrał i dlatego Fati w pierwszym gra?

0

@Cotutajsiedzieje W garażu za darmo.
Gdybym chciał publicznej to w pracy multisport, dopłacałbym coś koło 60-70 zł za 10 wejść miesięcznie

3

Przychodzi baba do lekarza a lekarz w Irlandii

6

Ja pierdziele, może i jesteś starym boomerem, ale co to za gówno za przeproszeniem jest? https://img01.ztat.net/article/spp-media-p1/a75d798b072340f693cebf0a824e7579/9d671af5a0c94cf88551af877596e539.jpg?imwidth=1800&filter=packshot

Kiedyś były 3 pary butów na krzyż z nike czy adidasa i wszystkie eleganckie, klasyczne a teraz jest wybór spośród setek a każde wyglądają jak ścieki jakieś

6

@IronSanHybrid Wstek z jedynką mu się pomylił, każdemu się może zdarzyc

0

@Luciano99 Nie no dziś właśnie

0

Kurde od listopada człowiek nie był na siłce ani razu. Pasuje w końcu wrócić, to jest ten dzień

0

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 @Deathwing112 @Medium @Hosh @Danny Gaucho @pride1899 @Deviler Dobra już po spróbowaniu.

Jak na mrożoną pitce to bardzo spoko, nie wiem czy jadłem lepszą, na pewno trochę ostra, więc jeśli ktoś nie lubi ostrego jedzenia to mu nie spasuje. Wyrazisty smak, ciasto jak to ciasto w mrożonkach - bez szału ale i tak dobre. Makro fajne, dużo węgli i białka, tłuszczu niestety też ale przy tych składnikach to nie ma się co dziwić. Daje 9/10 kupię drugi raz na pewno

0

Kupiłem pitce od Kizo double pepperoni, jadł ktoś ? Da sie zjesc?

0

@jaras121 Ale średnio proszą mnie o to co 2 dni. Same nie są w stanie choć raz dupy ruszyć, wyjść ze strefy komfortu i przynieść?

1

@Kinginiesta W naszym biurze znajdują się 3 teamy, więc w jednym momencie jak najbardziej zdarza się że jest +-15 bab i ja

5

No jeszcze jutro i tylko tydzień następny i w końcu zmiana stanowiska w robocie. Nie polecam na team 10 osobowy być jedynym chłopem, to co te baby mają w głowach i pier*olą za głupoty zamiast pracować to w głowie się nie mieści. A no i jeszcze nasze równouprawnienie: Ch*j że będzie ich w biurze 15 i tak poproszą ciebie żebyś przyniósł baniak z wodą 15 l to same nie dadzą rady.

2

Kurde no ale tego, że przyjdzie mi rower bez pedałów to się nie spodziewałem (ale teraz jak sprawdziłem to faktycznie na zdjęciach nie ma, ani w opisie też nic o nich nie ma xD)

4

@MesQueUnClub96 Dostaje w łeb (ta dziewczyna)

0

@Nieznajomy Jakoś te ubrania "kolarskie" mnie nie przekonują, jeżdęę już 3 lata w miarę regularnie i wiem w czym się dobrze czuje, nie potrzebuje takich pro ubrać dedykowanych :D

5

@Rewolucja123 Counter Strike 2.

0

Kurde zamówiłem w końcu pierwszą prawdziwą szosę gravelka i już prawie 5k poszło a tu jeszcze trzeba kask dokupić, światełka, koszyki na bidony, bidony i komputerek i kolejne 1300 pójdzie w piz*u

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?