1

@Pawci023x pół litra na godzine

1

Chciałbym zobaczyć minę mojej szefowej, jak jej powiem że dostałem wezwanie do wojska na szkolenia i mnie nie będzie przez miesiąc w robocie XD

0

@Janas11224 U nas w domu 2 hondy, też się dobrze trzymają jak na 19 i 14 lat.

0

Południowa brama - trener Angolów

0

Nie podoba mi się ten mundial. Teoretycznie słabsze drużyny grają zachowawczo, byleby nie stracić bramki w pierwszej połowie, a potem liczą że wcisną jakiegoś babola w końcówce.

3

Powoli wychodzi na to, na tym mundialu że Polska jest jedyną drużyną, która nie umie grać w piłkę

2

0

Może Walia zremisować/wygrać? Bo nie oglądam, a na nich postawiłem w typerze w pracy xd

12

Oglądam drugi raz Narcosa, pierwszy raz już dobre 3 lata temu. Kurde ten serial jest mega dobry, wciągający. Przy wielu filmach/serialach się "męczę" oglądając, a tu jest odwrotnie. Siedzi fest.

1

@HighestInTheRoom Ja postawiłem 1:1, więc na ten remis liczę

1

Postawilem z lidze typerów w pracy 2-1 dla Meksyku, po tym meczu proponujecie ten wynik zwiększyć?

1

Gdzie dostanę teraz legalnie AK-47?

1

@wasacz Skąd wiesz ze nie mamy? myślisz że obrony przeciwrakietowe obejmują każdy cm granicy?

6

Kurde no a wczoraj zatankowałem do pełna, a pojechałbym jeszcze raz

0

@bartekvisca A Muslera jest?

4

Komentarz usunięty

0

@(C)Puyol Jutro bedzie

2

"I na miłość boską ludzie lubcie się trochę bardziej"

Po raz kolejny ten klasyczek wjechał, piękny serial, oglądnięty nie raz nie dwa i będzie oglądany kolejne X razy.

4

@Medium 14-ego dnia będą smakowały jak gówno z rzygami.

1

Pytanko do moto świrów. Będę przymierzał się do kupna swojego pierwszego samochodu. Budżet do 15 tyś., mógłbym wydać więcej, ale jako że to pierwsze, chcę się trochę pobawić, bez obaw, że stuknę, zarysuję itp. Bardzo cenię sobie wygodę jazdy, dlatego myślałem nad automatem, pytanko czy w tej cenie znajdę coś sensownego (wiadomo że używka z niemałym przebiegiem), ale żeby pojeździło jeszcze trochę, do pracy 20 km w jedną stronę i z powrotem i czasem po mieście. Ktoś coś poradzi w tym temacie?

0

@draxidox Też polecam Chorwację, byłem dwa razy, piękny kraj, mógłbym jeździć co roku.

1

Może i Kaczor gada głupoty, co nie zmienia faktu że w dzisiejszych czasach młode dziewczyny 18-25 chleją dużo więcej niż kiedyś, sam widzę po swoich koleżankach

1

Włączyłbym real, ale zawsze jak włączam to strzelają

0

@Kgorecki2500 Co to za upoś?

0

@PerpetuousDreamer Po robocie za robotę?

1

Dajcie mnie już ten mundial, przynajmniej będzie co robić w te ciemne, chłodne wieczory po robocie.

1

@Lionel_Messi10 Ćwiczy zapasy na famemma z Muranem

0

Dajcie temu ferrariemu kogoś kto umie prosto cios bić i ma kondychę i go robi

1

Lew był groźny ŁAAAAAAAAAAAA

0

Dembele w bramkarza celowal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?