0

@Transu96 I tak byś od nich dostał w czape

4

@matirix20 Zwykły przygłup z internetu, nie wiem czy na miejscu Materli bym tak spokojnie potrafił siedzieć i odpowiadać

23

Goście dłuższą chwilę byli w stanie utrzymać wynik remisowy, ale w końcu nie dali rady. Balde dogrywał do Lewego, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Wydawało się jednak, że w tej sytuacji mógł być spalony, a wyrysowana linia, jaką otrzymaliśmy od sędziów VAR, była daleka od ideału, delikatnie mówiąc.

HAHA notatnik uczy i bawi

2

@cris2706 Piszesz, że ktoś wyzywa od dzbanów na końcu sam wyzywając ich od dzbanów.
No dzban

19

@Cvzx We wszystkim

1

@AlexDark00 Ta główka teraz Depaya idealnie podsumowuje jego występ nie licząc gola

4

Komentarz usunięty

0

Gavi jak dosiadł dzika Lewego, chciał pokazać jak ma na niego wskoczyć ta laseczka od numeru telefonu

1

Dembele fatalny dziś, out z boiska zapraszam Raphinhe

11

@Kessie Przestań walić z łokcia Kessi

0

Czemu to zaliczył? xd

1

Niech go zdejmie a nie bo zaraz będzie 10 v 10, dawać Gaviego

0

Kessie zabójca, mści się za obrażanie Vinicjusa

0

@Azi Dostał w łeb od Kessiego i coś mu przeskoczyło tylko na minus

2

Dembele odejdź juz

1

Kesssie po pysku daje każdemu

3

@Deviler są rudzi

0

@jacobFCB Jak notatnik będzie śmigał

0

@agaFCB Co Ty wiesz o futbolu, bez alkoholu nie ma futbolu a nam nikt nie płaci jak Messim miliony

18

@agaFCB U nas w B-klasie nie strzeliliśmy gola od 685 dni, żadnego, ani z wolnego ani z gry

5

@Culers Zaraz bogacze z la rambli Ci napiszą, że za tyle to oni dzisiaj kolacje jedzą

0

@cold_play To jakieś 10 cm więcej od Ciebie

0

@Wilczeq Mi mama zakładała długi czas, ale jak się w końcu przemogłem i nauczyłem to uważam, że to bardzo prosta rzecz

0

@Arkon To drugie :D

2

@Bartula A gdzie Papież?
/edit dobra jest xd

5

@Arkon Pochwalam

0

Jutro remis będzie

2

Rundki Ferrari vs Bomba to jest inny wymiar rzeczywistości xD

0

@masq MENTAL potężny Cristiano

0

Jak tam wczoraj się Hektor zaprezentował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?