TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 I tak byś od nich dostał w czape
4
@matirix20 Zwykły przygłup z internetu, nie wiem czy na miejscu Materli bym tak spokojnie potrafił siedzieć i odpowiadać
23
Goście dłuższą chwilę byli w stanie utrzymać wynik remisowy, ale w końcu nie dali rady. Balde dogrywał do Lewego, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Wydawało się jednak, że w tej sytuacji mógł być spalony, a wyrysowana linia, jaką otrzymaliśmy od sędziów VAR, była daleka od ideału, delikatnie mówiąc.
HAHA notatnik uczy i bawi
2
@cris2706 Piszesz, że ktoś wyzywa od dzbanów na końcu sam wyzywając ich od dzbanów.
No dzban
19
@Cvzx We wszystkim
1
@AlexDark00 Ta główka teraz Depaya idealnie podsumowuje jego występ nie licząc gola
4
Komentarz usunięty
0
Gavi jak dosiadł dzika Lewego, chciał pokazać jak ma na niego wskoczyć ta laseczka od numeru telefonu
1
Dembele fatalny dziś, out z boiska zapraszam Raphinhe
11
@Kessie Przestań walić z łokcia Kessi
0
Czemu to zaliczył? xd
1
Niech go zdejmie a nie bo zaraz będzie 10 v 10, dawać Gaviego
0
Kessie zabójca, mści się za obrażanie Vinicjusa
0
@Azi Dostał w łeb od Kessiego i coś mu przeskoczyło tylko na minus
2
Dembele odejdź juz
1
Kesssie po pysku daje każdemu
3
@Deviler są rudzi
0
@jacobFCB Jak notatnik będzie śmigał
0
@agaFCB Co Ty wiesz o futbolu, bez alkoholu nie ma futbolu a nam nikt nie płaci jak Messim miliony
18
@agaFCB U nas w B-klasie nie strzeliliśmy gola od 685 dni, żadnego, ani z wolnego ani z gry
5
@Culers Zaraz bogacze z la rambli Ci napiszą, że za tyle to oni dzisiaj kolacje jedzą
0
@cold_play To jakieś 10 cm więcej od Ciebie
0
@Wilczeq Mi mama zakładała długi czas, ale jak się w końcu przemogłem i nauczyłem to uważam, że to bardzo prosta rzecz
0
@Arkon To drugie :D
2
@Bartula A gdzie Papież?
/edit dobra jest xd
5
@Arkon Pochwalam
0
Jutro remis będzie
2
Rundki Ferrari vs Bomba to jest inny wymiar rzeczywistości xD
0
@masq MENTAL potężny Cristiano
0
Jak tam wczoraj się Hektor zaprezentował?