0

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Roberto w 1 skladzie?

0

Wreszcie mamy kogoś, kto potrafi przylutować zza pola karnego, mam nadzieję że Raphinha będzie z tego często korzystał, a nie tylko wchodzenie z piłką do bramki.

1

@kielon93 telewizor

9

Jak dla mie może być, tylko P$G niech daje ze 100 mln

0

@Nano22 Nie, mam od jakiegoś tygodnia i działało normalnie codziennie, od piątku dopiero świruje, może spróbuję właśnie

0

Witam, pytanko do posiadaczy Delta Media Player, od piątku odtwarzacz mi nie działa, tylko jest napis: "serwis chwilowo niedostępny.", też tak macie?

0

Jutro o 20 rozpoczyna się już mecz czy dopiero prezentacja?

0

@Greenalley Fati to szpital jedynie

1

@Rust_Cohle kurła nie mam tego kanału na DMP

0

Na jaki kanale totki southampton?

1

Silva może przyjść a Gavi na wypożyczenie bez możliwości wykupu, taka opcja też ma sens

1

@kejdzi nie, to taka pasta z neta xd

0

@kejdzi jak ja kocham swoje zycie, najedzony pitcom z dagrasso zero potrzeb

0

@Kamilos84 Co to za 13 latki?

3

@HighestInTheRoom A gdzie napisałem, że kiedyś było inaczej? Stwierdziłem fakt

3

@Uukasz_93 Najpierw kup a potem pisz, że lecisz

0

@Striker A no tak

0

@escarabajo Kto ma dyche w Bayernie

0

Ja cie krynca, ale euro jest drogie, dla takiego niemca i z ich zarobkami wydać 164 euro na koszulke lewego to za darmo prawie, a dla polaka to bardzo duzo pieniedzy

1

Oj wy polaki, Alonso jeszcze wam japy zamknie i odszczekacie

5

@tristan87 Mam nadzieję, że skończy jak kapela w drugiej walce

0

Jak tam panowie, jakieś fajne kukuryny wyrywacie coś?

0

@MesQueUnClub_87 Jeszcze się ta edycja nie zaczęla, ja tez nie ogladam tylko newsa czytalem

2

@Deeespacito Serio, niestety

2

O, widze ze w polskim tancu z gwiazdami wystapi pierwszy raz para chłop-chłop. Ach te lewackie standardy

1

@Janas11224 Szkoda, że mi tak do wypłaty nie leci

0

Od Lewego, wcześniej gola strzeli dla nas Cesar Azpilicueta, mark my words

0

@robsoNele U mnie działa wszystko na razie

0

@bartekvisca Dlatego jeszcze lepsze jest delta media player za 25 zł wszystko LM PL, LL, co prawda w necie ale i tak gituwa

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?