TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Roberto w 1 skladzie?
0
Wreszcie mamy kogoś, kto potrafi przylutować zza pola karnego, mam nadzieję że Raphinha będzie z tego często korzystał, a nie tylko wchodzenie z piłką do bramki.
1
@kielon93 telewizor
9
Jak dla mie może być, tylko P$G niech daje ze 100 mln
0
@Nano22 Nie, mam od jakiegoś tygodnia i działało normalnie codziennie, od piątku dopiero świruje, może spróbuję właśnie
0
Witam, pytanko do posiadaczy Delta Media Player, od piątku odtwarzacz mi nie działa, tylko jest napis: "serwis chwilowo niedostępny.", też tak macie?
0
Jutro o 20 rozpoczyna się już mecz czy dopiero prezentacja?
0
@Greenalley Fati to szpital jedynie
1
@Rust_Cohle kurła nie mam tego kanału na DMP
0
Na jaki kanale totki southampton?
1
Silva może przyjść a Gavi na wypożyczenie bez możliwości wykupu, taka opcja też ma sens
1
@kejdzi nie, to taka pasta z neta xd
0
@kejdzi jak ja kocham swoje zycie, najedzony pitcom z dagrasso zero potrzeb
0
@Kamilos84 Co to za 13 latki?
3
@HighestInTheRoom A gdzie napisałem, że kiedyś było inaczej? Stwierdziłem fakt
3
@Uukasz_93 Najpierw kup a potem pisz, że lecisz
0
@Striker A no tak
0
@escarabajo Kto ma dyche w Bayernie
0
Ja cie krynca, ale euro jest drogie, dla takiego niemca i z ich zarobkami wydać 164 euro na koszulke lewego to za darmo prawie, a dla polaka to bardzo duzo pieniedzy
1
Oj wy polaki, Alonso jeszcze wam japy zamknie i odszczekacie
5
@tristan87 Mam nadzieję, że skończy jak kapela w drugiej walce
0
Jak tam panowie, jakieś fajne kukuryny wyrywacie coś?
0
@MesQueUnClub_87 Jeszcze się ta edycja nie zaczęla, ja tez nie ogladam tylko newsa czytalem
2
@Deeespacito Serio, niestety
2
O, widze ze w polskim tancu z gwiazdami wystapi pierwszy raz para chłop-chłop. Ach te lewackie standardy
1
@Janas11224 Szkoda, że mi tak do wypłaty nie leci
0
Od Lewego, wcześniej gola strzeli dla nas Cesar Azpilicueta, mark my words
0
@robsoNele U mnie działa wszystko na razie
0
@bartekvisca Dlatego jeszcze lepsze jest delta media player za 25 zł wszystko LM PL, LL, co prawda w necie ale i tak gituwa
5
@TylkoBarca7273 Nie