TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom moja kierowniczka dała łapkę w górę tej wiadomości o tym że mamy wolne (jest na urlopie od dziś), ale myślę że to tier 1
0
@Gaucho jestem nowy, raczej by mnie nie wkręcały xd w dodatku na czacie kilkuosobowym, gdzie jest też inna nowa dziewczyna
5
Nie ma to jak już iść się kłaść spać, żeby wstać o 6 do roboty, a tu nagle na Messengerze koleżanki z pracy piszą, że nie ma prądu w zakładzie i jutro wszyscy mają wolne xD
0
@Survier Garminy kozak, ale te 2k+ wg mnie
1
@Krystian1588 Dzięki za odpowiedź, marki Samsung nawet nie brałem pod uwagę :D
0
@Survier Zrobiłem mały research i chyba w tej cenie ta opcja jest najlepsza, można jeszcze dopłacić do 1300 na Suunto 7, ma lepszego gpsa, ale za to bateria sporo krócej trzyma przy włączonych różnych działaniach, więc chyba 5 peak u mnie wygrywa.
2
Jestem na kupnie zegarka sportowego/smartwatcha (po wypłacie dopiero :D), budżet 1000-1500 zł, ale preferuję wydać bliżej tej niższej kwoty, no i pogrzebałem trochę, pooglądałem recenzji i na ten moment wygrywa u mnie Suunto 5 peak. Ktoś ma? Albo coś innego poleca w tej cenie? Zależy mi na spoko wyglądzie, jeżdżę dużo na rowerze i ma się dobrze spisywać odnośnie km i prędkości, GPS wiadomo, jakieś powiadomienia, jakości snu i inne duperele. Poproszę opinie
2
Wasi starzy (ojcowie) też oglądają przed spaniem jakieś koncerty disco polo w tv, prawdopodobnie tylko po to by oglądnąć młode, wijące się na scenie kukuryny?
0
@Luciano99 Fajnego masz starego
0
Tęsknie za Coutinho, za wcześnie się go pozbyliśmy, teraz z takimi grajkami dookoła na pewno by odpalił, jak bombel tyle szans dostał to i Cou powinien
:>
1
@Striker Dlatego nie będę oglądał, dobrze, że w lidze hiszpańskiej gramy o normalnych dla nas godzinach :D
7
Pisanie w 2k22 "Potwierdzam, byłem tym treningiem, tą szafką" itp. nie jest już smieszne jak cos boomerzy
0
No i jak sądzicie, zagra jutro Lewy z dziewiątką? Czy Depay na razie bedzie mial
0
@Isso89 Wszystko fajnie smiga , zakupiłem, tylko Viaply nie widzę a pisales że jest?
8
Barca - Real w tym sezonie
1
Przecież w podstawie i tak będzie grał dziadek kolega Xaviego Pique i Araujo, jak będą zdrowi to żul i duńczyk za wiele nie pograją
0
@Isso89 Wow to wygląda kozacko za taką cene, dzięki
0
@Isso89 Super, a jakie kanały tam są? Jakieś wybrane czy jak to wygląda?
0
@Isso89 Ile kosztuje i na jaki czas?
0
@Striker Po czym wnioskujesz, że gość jest jednym z najlepszych ŚO na rynku?
0
@tbas Nie, ale boki obrony to powinien być priorytet od początku okienka a nie kolejny ŚO jeszcze za taką kasę, drugi Lenglet.
0
@JimMorrisonFCB I nadal nie ma zmiennika, nice try
0
Wszyscy tylko: dawać Kounde bla bla kolejny napastnik bla bla.
A na LO mamy dziadka Albę bez zmiennika, a na PO średnio ogarniającego Desta bez zmiennika (Roberto nie liczę bo to odpad). Zobaczcie ile bramek w ostatnich latach traciliśmy przez boki obrony.
1
@taris Nikogo, Pique, Eric, Christensen, Araujo i od biedy Azpilicueta wystarczą, nie ma co przepłacać tyle kasy za gościa, który może być drugim Lengletem
0
@TR3YWAY I tak go nie chciałem, za dużo za niego
0
Chelsea’s £55m bid for Jules Koundé was submitted during the afternoon and it’s still discussed with Sevilla on payment terms, structure and more. Talks on also right now. ???????? #CFC
Chelsea, waiting for final green light as they know Barcelona are still pushing with the player.
Romano
2
@LS Coś tam umie ale sie stresuje i popełnia błędy, nic nadzwyczajnego
1
Kurła, ale w robocie się dłuży jak nic do roboty nie ma, męczarnie te 8:10 wysiedzieć
9
@Krystian1588 Pique go na dupeczki wiezie
1
@Janas11224 Różnica między stadionową a meczową