- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 619 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 619 Culés
2
Jestem na kupnie zegarka sportowego/smartwatcha (po wypłacie dopiero :D), budżet 1000-1500 zł, ale preferuję wydać bliżej tej niższej kwoty, no i pogrzebałem trochę, pooglądałem recenzji i na ten moment wygrywa u mnie Suunto 5 peak. Ktoś ma? Albo coś innego poleca w tej cenie? Zależy mi na spoko wyglądzie, jeżdżę dużo na rowerze i ma się dobrze spisywać odnośnie km i prędkości, GPS wiadomo, jakieś powiadomienia, jakości snu i inne duperele. Poproszę opinie
0
@TR3YWAY podbijam, żeby móc to wrócić xd
1
@TR3YWAY żona kupiła mi niedawno galaxy watch 4 i muszę przyznać że wnerwia mnie ten zegarek.
Zależało mi na ciśnieniomierzu to raczej pic na wodę.
Jak idę z wózkiem na spacer to zatrzymuje mi się co chwilę to naliczanie dystansu, raz się samo włącza a raz nie.
Albo siedzę sobie w pracy przed komputerem po czym wstaje do drukarki po papiery gdzie nie ma nawet pol kroku i komunikat coś w stylu wspaniale że prowadzę ruchliwy tryb życia czy jakoś tak.
I jakaś alergia na nadgarstku mi wychodzi, ale może to winna paska, za mocno zapinam czy coś.
No i minus o którym widziałem przed zakupem czyli bateria.
Także nie polecam.
Nie jest to o co dokładnie pytałeś ale eliminuje potencjalny wybór xD
0
@Survier Zrobiłem mały research i chyba w tej cenie ta opcja jest najlepsza, można jeszcze dopłacić do 1300 na Suunto 7, ma lepszego gpsa, ale za to bateria sporo krócej trzyma przy włączonych różnych działaniach, więc chyba 5 peak u mnie wygrywa.
1
@Krystian1588 Dzięki za odpowiedź, marki Samsung nawet nie brałem pod uwagę :D
1
@TR3YWAY ja bardziej będę się skłaniał ku Garminowi, niż Suunto, ale te też chętnie rozważę
0
@Survier Garminy kozak, ale te 2k+ wg mnie