0

Chyba mnie Centaurus dopadł, gardło mnie boli 3ci dzień i kaszle

5

No to Xavi zostanie zweryfikowany w tym sezonie, jak nie będzie trypletu takim składem to out i dawać Kloppa.

1

@DLFCB Zgadzam się, u mnie sytuacja dziś wygląda tak samo

0

Depay out musi zrobić i to szybko bo tak to nie bedzie koszuleczek Lewego z 9 jeszcze

1

@Deviler W takim razie gdzie indziej usunal albo z powrotem dodal xd

6

Pedri i Gavi to mogliby być synowie Lewego a teraz będą mu patelnie wystawiać

0

@xVENUMx Opis na ig już dawno usunął

1

@Pawel13sz milion pienscet sto dziewiencset

1

@Kamiloza91 Wgranie ligi i LM i PK

0

Co ten psychol śpiewa XDDDDD

0

@Barca1922 Na transfermarkt ma obok flagi Bośni flagę niemiecką więc tak napisałem xD

9

*Wbijają Alemany i Lapcio*
Salihamidzić: "W czym wam mogę pomóc chłopaki?"
Alemany: "W sprzedaniu nam Lewego"
Salihamidzić: "A, to dobre jest"
*Lapcio wali niemca z bebecha*

0

Czemu ten Raphinha nie wziął/ nie dali mu numeru 11 od razu? I tak ostatecznie będzie z tym numerem biegał, bo niby z jakim, pod napastnika skrzydłowego idealny numer

1

@klopx No to by się zgadzało wszystko

1

Teraz zauważyłem, że Raphinha ma taką sama marynarkę jaką miałem na studniówce xD

4

Lapcio GAPIE CI SIE NA BEBECH

1

Biedny Raphinha, każdy ma go w dupie bo tylko Lewy i Lewy xD

28

Mój stary mówi to pewnie o niego chodzi

0

Alemany i Lapcio dopinają transfer Lewego i Kunde, dlatego Raphinha się przedłuża, wyjdą na prezentacje i ogłoszą oba transfery
#tak bedzie

0

@Destroyer_of_Worlds W szpitalu w Barcelonie

0

@Burixon Chłopie, jeśli to prawda że mógł być Mbappe zamiast dzbanelka to to mnie boli, a nie jakiś Mahrez

0

Kundel uciekł z Sevilli i jedzie stopem do Barcelony, Juli na trasie go widział

3

@Cule1234 Pewnie Cesar Azpilicueta, a Wy się jaracie

4

@Deviler Nigdy, za duże mam karabiny i nie jestem w stanie dosięgnąć całych pleców, szczególnie środka

3

@kondzix2115 Gavi to średniak, w wieku 17 lat tak stwierdzasz
OK, weź teraz je*nij barana w ściane

1

Odkopałem swój komentarz sprzed 3 lat o Roberto:

"Nie rozumiem też fenomenu Sergiego Roberto. Koleś nie jest żadnym prawym obrońcą, nie ma do tej pozycji predyspozycji i się po prostu nie nadaje na prawą flankę. W środku też nie pogra, mamy przesyt, jest Busi, Rakieta (mam nadzieję, że odejdzie, jak nie w tym to przyszłym sezonie), Vidal, de Jong, Alena, Puig. Większość cules jest zaślepiona golem na 6-1 z PSG i rajdem z el Clasico dzięki któremu Messi trafił na 3-2, ale nie oszukujmy się, Roberto to średniak i jest trzymany tylko dlatego, że jest wychowaniem. Mam nadzieję, że jego też sprzedamy w ciągu najbliższych 2-3 lat."

Jakże wtedy zostałem zjechany, przecież on może zagrać na prawie wszystkich pozycjach, świetny zmiennik, ma ciąg na bramke itp xD
Trochę się narracja ludzi na stronie zmieniła co do niego, miałem rację że nic z niego nie będzie.

0

@jeyx77x Ale on ma zostać jutro zaprezentowany

1

@IronSanHybrid Jedziesz z kur*ą MURAN jedziesz

4

@tbas Hipokryzja ludzi nie zna granic. Lewy ma rok kontraktu z Bayernem - ale jak to, przecież chce odejść, to szwaby nie mają prawa mu zabronić, z niewolnika nie ma pracownika itp., Frenkie ma kontrakt z Barcą, którą kocha jako klub i chce dalej dla niej grać - za dużo kasy dostaje, za słabo gra, sprzedać itp. Jedno wielkie XD. Mam nadzieję, że Frenkie zostanie, zagra świetny sezon, będzie naszym najlepszym pomocnikiem i zamknie japę hejterkom.

1

@Pawel13sz Jak Barca info tak mówi to tak musi być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?