TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Laporta ma bebech XD
1
@Striker Przynajmniej może wejść na boisko. Dembele ze szpitala nie wejdzie
17
@Kondziubarca Bardzo zły wybór.
Jeden gra w piłkę, drugi leży w szpitalu 3/4 sezonu.
3
@pt9 Miałem tą koszule co na dzi$kach byłem
24
mój stary miał nową kobiete i mówił mi że jest w porządku
0
@Compadre Dziękuję, świetnie te mu to przekażesz, niech się nie podlizuje.
0
@Cwaniak4 Nie mam :D
2
@Messibestplayerintheworld Bez przesady ale nazywanie Xaviego wspaniałym trenerem nie jest jeszcze właściwe, to że u araba wygrał ligę o niczym nie świadczy, dopiero w Europie może udowodnić czy jest świetnym trenerem.
0
@Ruchks Zawsze to jakieś pocieszenie, dzięki xD No z brwią to by było już za grubo
1
@tomek8756 Ci z CKE chyba należą do tych 31%
0
@Arno Niby niewiele ale dla mnie to była duża różnica xD
1
@Vebrol No chodzi o to, że pewność pod względem wyglądu, po prostu dobrze się czułem w zaroście, lepiej niż bez, dużo lepiej
7
Ja pier*ole, zamówiłem nowy trymer do zarostu, chciałem przetestować, ustawiłem długość na maksymalną czyli 10 mm, jednak źle nałożyłem nakładkę, przejechałem po żuchwie i praktycznie do 0 ... xD No i musiałem się zgolić na 0, znowu wyglądam jak dzieciak lat 15, każdy mi powtarzał, że w zaroście mi dobrze itp. teraz moja pewność siebie spadła z poziomu niskiego do zera xd No i żeby nie było nie mam aż takiego dobrego gęstego zarostu szybko rosnącego, zapuszczałem od listopada przycinając go, ponad pół roku... i weź tu teraz czekaj znowu tyle
Niefajny dzień dla mnie możecie mnie dobić jakim jestem debilem
2
@Messibestplayerintheworld Sebę Kota powinien zatrudnić Xavi
0
Trafnie ktoś zauważył, plota o zainteresowaniu Ronaldo Barcy ma jedynie wkurzyć Bayern, który podobno o niego zabiega, Lewy do Barcy Ronaldo do Bayernu i cacy
0
Na notatniku nawet el fujarek newsa o Ronaldo do Barcy nagryzmolił xD
0
@patrykzmc2000 DARIO AS se beke kręci
19
CR7 is coming
znaki
0
@Mroziu W finale LM wszedł z ławki
0
Powiem Wam, że te informacje na temat Christensena, który rzekomo próbuje unikać ważnych meczów są mega niepokojące. Gościowi podobno siada psycha i wymyśla problemy z brzuchem, latanie do kibla itp. żeby nie grać w wielkich meczach. Jeśli to faktycznie prawda to lipa, przecież w Barcelonie jest wiele meczów o dużą stawkę, El Clasico, LM, Athletico itp. Niby nikt nie spodziewa się go jako gracza 1 składu, ale zawsze może tak się stać, że będzie kontuzja i Andreas wyjdzie w pierwszym składzie, a jeśli gość już przed meczem sra w gacie to jest lipa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
Ale by teraz mundial siedział we wakacje, upał zimne piwko i mecze to kurła musieli odwalić jakiś listopad u arabów...
0
Komentarz z meczyków: Gardzę typem. Deklarował rok temu w lipcu , ze kibice mają być spokojni, bo nigdzie sie nie wybiera, kwestia czasu jak podpisze kontrakt.Na początku chciał tam chyba 4mln, jak mu dali, to chciał 5, pozniej 6 itd, az w koncu Milan stwierdził, że podbija wynagrodzenie , bo i tak pójdzie gdzie indziej. Nie wiem ile dostanie w Barcie, choc przypuszczam, że mniej.
Jak milan chciał go pogonić w styczniu, to powiedział, ze zostaje.
Zwykły smieć, bez honoru, tak jak Calhanoglu, czy Donnaruma.
Jest to prawda? Nie śledziłem nigdy Milanu ani włoskiej, chodzi o Kessiego ofc
1
@Kgorecki2500 Po bokach nie jest już tak kolorowo
4
@aleksandrowielki Przecież Azpilicueta nie przyjdzie za darmo, ma rok kontraktu
3
@doc Dobra dogadajmy się, 200 zł i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus.
0
Na meczykach napisali, że Kessie podpisał kontrakt do 2028 xD
5
@tristan87 Pójdzie se pierd*lnąć whishy bo co mu pozostanie
5
Na treningu pojawił się dziś też Thierry Henry
https://pbs.twimg.com/media/FWz5zgNXoAImbK9?format=jpg&name=large
13
@Cule1234 Do 21 miał dać odpowiedź ale gra w fortnajta i zapomniał