0

@Ziemny No to mi odpowiedz, jeśli jesteś taki doedukowany. Mam internet i swoje wyczytałem, teraz prosze o opinie experta

1

@GeneralXavi Odkrycie roku. Nobel dla tego pana

0

@jaras121 Pewnie jakąś tak, skoro proponują

0

@Irmscher10 Bo umiem czytać

0

@Nazio87 Nie, ja pytam, bo mnie to zastanawia

0

Jedno mnie zastanawia, dlaczego panie lekkich obyczajów proponują wersję miłości francuskiej bez zabezpieczenia, skoro tak samo można się zarazić HIVem i innymi syfami jak przy klasyku xD

0

@LS To jaka jest odpowiedź bo nie rozumiem?

0

@LS Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo chyba nie zrozumiales xd

1

@Comentateiro Nie pracuję nigdzie xd

0

@daniel32778 Dokładnie, no i też zależy od osoby (genetyki), ja mam 23 lata a ręce i nogi mam kiepsko owłosione i jeszcze kolor tych włosków jest jasny, tak że z kilku metrów już ich nie widać. Pewnie ludzie myślą, że golę sobie nogi i ręce, a nigdy w życiu nie goliłem :D

2

@Encore THE GUARDIAN
xDDDDDDDDDD

0

@Uukasz_93 Potwierdzam, mnie też 30 st upał nie przeszkadza, żeby wsiąść na rower i zrobić dobre 50 km. Fajnie wiaterek daje jak się zasuwa.

0

@TR3YWAY I ogólnie skład z Gavim Bernardo Dembele Lewym Fatim uważam za mocno zbyt ofensywny, dużo bramek byśmy tracili

1

@Wossi61FCB Wydaję mi się, że w Europie by to nie przeszło. Na bokach przy 3-4-3 muszą grać zawodnicy wybiegani, którzy potrafią latać od bramki do bramki. Europa to nie Katar, myślę że Bernardo i Gavi by nie dali rady grać na tych pozycjach, lepsze zespoły z Europy by nas zajechały i by miały autostradę na bokach do bramki. Nie wiem, ja tego nie widzę, może Xavi coś wykminił :d

1

@panczo Ładnie napisane i brzmi fajnie, ale to nie jest takie proste i nie do końca tak działa

4

@KrwawiaceoczyVEB GIGA CHADi Riad

3

@Adamski69 A dzieci w szkołach za darmo to znaczy jak? Też z ludzi podatków. A jak ktoś nie ma dzieci, to dlaczego ma opłacać jedzenie cudzym dzieciom?

1

@Emhyr Ja bym chętnie zobaczył 3-4-3, Pique/Christensen ,Araujo, Kounde - Azpilicueta, Pedri, de Jong, Alba, - Torres, Lewy, Fati/Depay. Busi na ławce, nie wiem czy Cesar by dał radę na wahadle, ktoś się orientuje jak to było w Chelsea? Jak nie to Dest.

0

@FC1899Barca Świetnie, zgadzam się a szczególnie z tą aborcją

0

@AllBundy Z pewnością przy Pedrim czy Gavim, może nawet Bernardo będzie najlepszy :D

3

Też macie wrażenie, że ten Kessie to będzie straszny niewypał? Coś tam pogra czasami chwile, coraz mniej mniej aż w końcu odejdzie. Taki Alex Song z niego będzie, tak mi się zdaje.
Obym się mylił oczywiście

0

@tbas A Frenkie umie, dlatego niech zostaje

0

@KrystianR To był żart. Oczywiście, że nic

4

@Mario96w Albo psa

3

@tomek8756 Typowa polka

4

@DonAndrzejos OJO bo gruby Laporta ma dziś urodziny i przyjechał do biur na imprezkę zjeść torta i się napić z Amigosami. OJOOOOOOO

22

@Kondziubarca Bardzo dobrze, jeśli chce zostać i wierzy że odniesie sukces w Barcelonie i ma motywację by u nas grać to ja się cieszę i niech zostaje.

0

Nie wiem ale trochę mi się to wszystko dziwne wydaje. Złożyliśmy dwie oferty za Lewego i nawet nie dostaliśmy odpowiedzi. Kolejny raz ją składamy zwiększając ofertę. Przecież Bayern te 40 + 5 będzie traktował jako ofertę wyjściową, gdzie można już zacząć negocjować. (jeśli oczywiście wgl odpowiedzą). Więc jakoś nie widzę, że na tych 40+ 5 się skończy, będą mocno negocjować, mówić że ma rok kontraktu i wcale nie musi teraz odchodzić i albo damy tyle ile będą chcieli, czyli jakieś 50 mln jak nie więcej, albo ostatecznie zostanie i posłusznie będzie ten kolejny rok u nich grał.

2

@FC1899Barca W takim krajobrazie to nawet roz*ebać się jest fajnie samolotem

0

@Suzu Doić fr*jerów z hasu, doić, dadzą więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?