TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej gruba, pijesz?
0
@matirix20 Tomek z fajtsportu
1
@impa No czy w niedziele bedzie robil na budowlance to wątpie
4
@Nazio87 Ale on na razie miał tylko jedną walkę, więc jakie wygrane? Jedna wygrana
2
@Goh Już mu przepadło 44 zł xd
0
@AdiKingu96 Oglądanie za darmo to uczciwa cena
0
@KarwanLaMasia Bombardier nie wygra, on nie umie chodzić nawet, po 30 s brak tlenu i Stifler go zbije. Bagietka też możliwe, że dostanie na dziure. Kupon nie wejdzie
0
@Krisgum A to jednak nie pomogę, bo kojarzę tylko sprawdzone stronki na Słowację i Węgry. Ale jeśli dobrze pamiętam to przez winiety online też kiedyś kupowaliśmy i było ok.
2
Komentarz usunięty
0
@doc Szkoda (znaki)
0
@Krisgum Chyba tak, a na jaki kraj potrzebujesz? Są sprawdzone stronki
0
@tristan87 Z tego co kojarzę to było takie info
0
Też się obawiacie, że Lapcio który obiecał Lewemu że go sprowadzi i nie będzie musiał wracać na treningi Bayernu zaoferuje przed tym 12 lipca 50 baniek?
0
@Criss18Barca Wg badań dorosły facet niepijący kawy może bez problemu CODZIENNIE półlitrowego energetyka wypić, nic mu nie powinno być, chyba że ma coś ze zdrowiem.
1
@pawello10 To niech to robią za darmo
0
@Ali3231 A co on w straży siedzi?
0
@Emhyr
to taki żart oczywiście, bez spiny proszę :DD
1
@LS Super, jeśli uważasz to za godny sposób zarobku to nie mamy o czym gadać.
0
@Malibu Każda tak zaczyna, minie parę miechów, nie będzie kasy tyle ile myslała to i nudesy się zaczną
0
@Jacu327 Zawsze się paru chętnych znajdzie
22
@Pogba Zapytam CIę o to samo jak będziesz miał córkę i będzie robić to samo
2
https://x.com/mrs__honey/status/1545540425250996227
Ciekawe czy tatusiowi się pochwaliła i czy jest dumny z córci, w jaki sposób zamierza zarabiać na życie
0
@tbas To nadal niewiele dobrego
0
Szkoda, że podpisujemy szklankę i niezbyt rozgarniętego życiowo piłkarzyka, a ludzie się jeszcze z tego cieszą. Podpisujemy go tylko dlatego, że żaden klub go nie chciał. Odpowiedzcie sobie dlaczego. Owszem wydaliśmy kupę siana, ale zamiast już pozbyć się raz na zawsze i zapomnieć, wchodzimy znowu do tej samej rzeki. A w trakcie sezonu znowu zaczną się narzekania i te same problemy co wcześniej, może wtedy przejrzycie na oczy.
1
@ranger3120 Nie, firma robiąca silniki elektryczne, dział inżynierii produkcji
0
@Katalończyk 99 No tak się mówi, że pierwszą wypłatę sie powinno przewalić, za miesiąc zobaczę jak z tym będzie faktycznie :D
0
No panowie muszę się pochwalić, dostałem pierwszą w życiu robotę, nie jakaś praktyka studencka za darmo jak wcześniej czy wakacyjna praca w hurtowni, umowa o pracę, pełny etat, za miesiąc stawiam wódeczkę na la bambli
14
@Firestone PUĆ też miał wakacje a pierwszego dnia już zasuwał. Maszyna
29
@Messibestplayerintheworld Pewnie samoloty przylatują i odlatują
24
No i to jest klasa. Jest w klubie swojego życia, ale wie że za wiele nie pogra to chcąc się rozwijać chce iść na wypożyczenie, żeby regularnie grać i tu kiedyś wrócić jeszcze lepszym. A nie jak jakieś Nazara duńskie co usadziły się na stołku i w dupie mają, byleby kasa była i fajny klub, grać przecież nie trzeba.