0

Ej gruba, pijesz?

0

@matirix20 Tomek z fajtsportu

1

@impa No czy w niedziele bedzie robil na budowlance to wątpie

4

@Nazio87 Ale on na razie miał tylko jedną walkę, więc jakie wygrane? Jedna wygrana

2

@Goh Już mu przepadło 44 zł xd

0

@AdiKingu96 Oglądanie za darmo to uczciwa cena

0

@KarwanLaMasia Bombardier nie wygra, on nie umie chodzić nawet, po 30 s brak tlenu i Stifler go zbije. Bagietka też możliwe, że dostanie na dziure. Kupon nie wejdzie

0

@Krisgum A to jednak nie pomogę, bo kojarzę tylko sprawdzone stronki na Słowację i Węgry. Ale jeśli dobrze pamiętam to przez winiety online też kiedyś kupowaliśmy i było ok.

2

Komentarz usunięty

0

@doc Szkoda (znaki)

0

@Krisgum Chyba tak, a na jaki kraj potrzebujesz? Są sprawdzone stronki

0

@tristan87 Z tego co kojarzę to było takie info

0

Też się obawiacie, że Lapcio który obiecał Lewemu że go sprowadzi i nie będzie musiał wracać na treningi Bayernu zaoferuje przed tym 12 lipca 50 baniek?

0

@Criss18Barca Wg badań dorosły facet niepijący kawy może bez problemu CODZIENNIE półlitrowego energetyka wypić, nic mu nie powinno być, chyba że ma coś ze zdrowiem.

1

@pawello10 To niech to robią za darmo

0

@Ali3231 A co on w straży siedzi?

0

@Emhyr


to taki żart oczywiście, bez spiny proszę :DD

1

@LS Super, jeśli uważasz to za godny sposób zarobku to nie mamy o czym gadać.

0

@Malibu Każda tak zaczyna, minie parę miechów, nie będzie kasy tyle ile myslała to i nudesy się zaczną

0

@Jacu327 Zawsze się paru chętnych znajdzie

22

@Pogba Zapytam CIę o to samo jak będziesz miał córkę i będzie robić to samo

2

https://x.com/mrs__honey/status/1545540425250996227

Ciekawe czy tatusiowi się pochwaliła i czy jest dumny z córci, w jaki sposób zamierza zarabiać na życie

0

@tbas To nadal niewiele dobrego

0

Szkoda, że podpisujemy szklankę i niezbyt rozgarniętego życiowo piłkarzyka, a ludzie się jeszcze z tego cieszą. Podpisujemy go tylko dlatego, że żaden klub go nie chciał. Odpowiedzcie sobie dlaczego. Owszem wydaliśmy kupę siana, ale zamiast już pozbyć się raz na zawsze i zapomnieć, wchodzimy znowu do tej samej rzeki. A w trakcie sezonu znowu zaczną się narzekania i te same problemy co wcześniej, może wtedy przejrzycie na oczy.

1

@ranger3120 Nie, firma robiąca silniki elektryczne, dział inżynierii produkcji

0

@Katalończyk 99 No tak się mówi, że pierwszą wypłatę sie powinno przewalić, za miesiąc zobaczę jak z tym będzie faktycznie :D

0

No panowie muszę się pochwalić, dostałem pierwszą w życiu robotę, nie jakaś praktyka studencka za darmo jak wcześniej czy wakacyjna praca w hurtowni, umowa o pracę, pełny etat, za miesiąc stawiam wódeczkę na la bambli

14

@Firestone PUĆ też miał wakacje a pierwszego dnia już zasuwał. Maszyna

29

@Messibestplayerintheworld Pewnie samoloty przylatują i odlatują

24

No i to jest klasa. Jest w klubie swojego życia, ale wie że za wiele nie pogra to chcąc się rozwijać chce iść na wypożyczenie, żeby regularnie grać i tu kiedyś wrócić jeszcze lepszym. A nie jak jakieś Nazara duńskie co usadziły się na stołku i w dupie mają, byleby kasa była i fajny klub, grać przecież nie trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?