TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kredon Tak jest, Jacek /edit, mozesz podać na priv linka, jestem ciekaw artykulu, zweryfikuje czy prawda napisana
43
Mojemu koledze z klasy zdiagnozowano 4 miesiące temu aplazję szpiku, od ostatniego czwartku chłopaka już nie ma z nami na tym świecie. 23 lata. Życie nie jest sprawiedliwe.
0
@P33ck Dzięki, oglądne
2
@Deviler Byłem u barbera włosy + broda 1h 20 min, żaden problem wysiedzieć
0
@wroclawskifan Wziąłem jakieś lacosty z przeceny, ale na przyszlość bede wiedział jak bede zamawiał :)
0
Polecicie jakiś zestaw majtów na zalando, powiedzmy 3-5 pak w spoko cenie?
0
@DawidGraczyk10 W sklepie Barcelony
0
na jakim szanelu dzis dziady vs live?
0
Komentarz usunięty
2
@mateusz1989VeB Byłem zwolennikiem sprzedania go wcześniej, a teraz nie przedłużania z nim umowy i nadal uważam, że popełniamy błąd. Nawet jeśli wygramy LM a on strzeli hat-tricka zdania nie zmienię.
1
@Kapitan hawk W Sevilli już -3
5
Dobrze, że pozbywamy się niechcianych zawodników, jeszcze Umtiti, Nazario, Dest i Depay
0
@Janas11224 Mi tam to nie przeszkadza, zmieniam co dwa dni
1
@Oskar00 A wychwalany tu w niebiosa wielki Bombele?
0
Zdejmijcie tego mudzina
1
Almeria całkiem Ok jak na grę w 10.
0
na jakim kanale biali
0
@jankijaneczek Tak
0
@Joe_Pesci etuo.pl kupowałem parę dni temu i jest gitarka
0
@MarcinVeB10 Przykro mi
0
Jakby ktoś szukał fajnego sportowego smartwatcha, w dodatku elegancko wyglądającego to polecam Suunto 5 peak. Mam od kilku dni i jest supcio. Warty swojej ceny, ale też nie cena z kosmosu jak to z niektórymi na rynku. Jakby ktoś miał pytanko odnośnie to śmiało.
2
@Kusco15 Kolega prosi o linka
3
Jak Bernardo przyjdzie to będzie jeszcze większym wzmocnieniem niż Lewy. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
1
@MesQueUnClub_87 Czereśnie
Borówki
Nektarynki
Mandarynki
Pomelo
1
@Pablit Ja chce by grał kosztem Gaviego.
Nie ma za co
2
Ide zaraz na rower, kogo wam przywieźć? Bernardo?
0
@Kante Wyprowadzenie się do miasta.
A tak serio to drugi router
2
@kiper09 Masz rację, możemy się już pożegnać z mistrzostwem Hiszpanii, trzeba się skupić na PK
0
Jak Ten Hag wyleci z United, a Xavi z Barcelony to łysy do nas
1
@Rewolucja123 Jedna? Wracaj na matematykę