9

@gumaz To ktoś kupił jego koszulkę ? XD

1

Już pomijam chęć/niechęć do Dembele (chce osobiście żeby już wydupiał)
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego gość co kosztował 140 mln miał klauzule 50 mln z czego połowa idzie do niego? xD

1

Dembele oprócz bramki nic, zero. Sprzedać i zapomnieć

1

Dawać te 20 mln za Dembele, nie umie przyjąc nie umie z pilką biegac

3

Czas na długi lot panowie, działa już po 16 min i przez 36h można ile razy się chce

1

@Lucerfi Też :D

0

Co łączy Marcosa Alonso i Tomka Hajto?

0

@matirix20 Raczej Kunde

0

@barcowy1899 Jego miejsce jest w szpitalu

0

Szkoda że nic sie nie dzieje więcej z tym odejściem Dembele

1

Dembele OUT Bernardo IN
MARZENIE

0

@Roobo Ostateczną decyzję kto dostaje opaskę podejmuje trener i nikt inny

3

GIGA Chadi Riad

1

@Culer_1906 Dlatego dał Roberto opaske kapitanską xd

0

@tadzik447 Mówił, że nie wróci jako trener

0

Jak w tym sezonie nie wygramy niczego to kto za rok za Xaviego?

0

Trzeba dać Czawiemu jeszcze 2 sezony, żeby się jako trener przyzwyczaił, za 2 sezony bedziemy oceniać

0

@slayer Busi stoperem nie był. Bardziej pasuje dla Gundo a dla Inigo powinien być jakiś nr bez historii a nie legendarna 5ka

0

Ale se fajnie jutro wstane kolo 8-9 wyspany i ogladne se skrót meczu z nocy

0

No niee, miałem nadzieję na 5-ke u Gundogana, taką koszuleczkę to bym nawet kupił, 14 mu nie pasuje

1

Siady to takie ćwiczenie, że jak nie będziesz ich robił regularnie to nie idzie potem wrócić do nich xD Kolejna próba, dziś mnie ciężar 60% tego co brałem jak byłem w regularnym treningu zatrzymał, oby były kolejne treningi i przełamanie zakwasów

0

Kurde ale leje non stop taka pogoda ponura i ciemno prawie

2

Lewy nie ma ego, żeby sie obrazić na to że nie został kapitanem, ale ma ego żeby o tym gadać w wywiadach

1

@magic10 Chyba warto, mój brat zarabia sporo i ma chyba z 3-4 konta, gdzie indziej ma kase, gdzie indziej jakieś lokaty, jeszcze gdzieś indziej kupuje obligacje itd. Musisz zgłębić temat, poczytać i ogarniesz

4

@Sulimo Ja też mam problem z messengerem, ale troche inny
Zadna laska do mnie nie pisze
A jak ja napisze to żadna nie odpisuje

1

Ten wariacik z mojego awatara za tydzień będzie w Barcelonie na prezentacji
Mark my words

9

Jutro ostatni dzień w robocie. Dokładnie rok i 1 tydzień tam przerobiłem.
Taka rada ode mnie, jak macie się męczyć, psyha siada to nie ma się co zastanawiać tylko odchodzić i zmieniać.

0

Też tak macie, że w weekend jesteście zdecydowanie bardziej głodni w ciągu dnia niż w tygodniu, nawet jeśli nie jecie mniej ?

0

Poleci ktoś jakiś sklep ze skarpetkami? Najlepiej na allegro bo mam smarta.
Jakieś niedrogie najlepiej, skarpetki to nie jest element mojej garderoby, na który mam zamiar wydawać dużo pieniędzy xD A uświadomiłem sobie, że na lato nie mam prawie nic, większość jakichś uczciwych to mam grubych i długich na zimę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?