TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@gumaz To ktoś kupił jego koszulkę ? XD
1
Już pomijam chęć/niechęć do Dembele (chce osobiście żeby już wydupiał)
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego gość co kosztował 140 mln miał klauzule 50 mln z czego połowa idzie do niego? xD
1
@Dawid445 https://allegro.pl/oferta/baseus-uchwyt-magnetyczny-na-telefon-do-kratki-7655527826?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=11b5a285-3423-4134-9927-2ac834dcd098#fajnatelewizja
1
Dembele oprócz bramki nic, zero. Sprzedać i zapomnieć
1
Dawać te 20 mln za Dembele, nie umie przyjąc nie umie z pilką biegac
3
Czas na długi lot panowie, działa już po 16 min i przez 36h można ile razy się chce
1
@Lucerfi Też :D
0
Co łączy Marcosa Alonso i Tomka Hajto?
0
@matirix20 Raczej Kunde
0
@barcowy1899 Jego miejsce jest w szpitalu
0
Szkoda że nic sie nie dzieje więcej z tym odejściem Dembele
1
Dembele OUT Bernardo IN
MARZENIE
0
@Roobo Ostateczną decyzję kto dostaje opaskę podejmuje trener i nikt inny
3
GIGA Chadi Riad
1
@Culer_1906 Dlatego dał Roberto opaske kapitanską xd
0
@tadzik447 Mówił, że nie wróci jako trener
0
Jak w tym sezonie nie wygramy niczego to kto za rok za Xaviego?
0
Trzeba dać Czawiemu jeszcze 2 sezony, żeby się jako trener przyzwyczaił, za 2 sezony bedziemy oceniać
0
@slayer Busi stoperem nie był. Bardziej pasuje dla Gundo a dla Inigo powinien być jakiś nr bez historii a nie legendarna 5ka
0
Ale se fajnie jutro wstane kolo 8-9 wyspany i ogladne se skrót meczu z nocy
0
No niee, miałem nadzieję na 5-ke u Gundogana, taką koszuleczkę to bym nawet kupił, 14 mu nie pasuje
1
Siady to takie ćwiczenie, że jak nie będziesz ich robił regularnie to nie idzie potem wrócić do nich xD Kolejna próba, dziś mnie ciężar 60% tego co brałem jak byłem w regularnym treningu zatrzymał, oby były kolejne treningi i przełamanie zakwasów
0
Kurde ale leje non stop taka pogoda ponura i ciemno prawie
2
Lewy nie ma ego, żeby sie obrazić na to że nie został kapitanem, ale ma ego żeby o tym gadać w wywiadach
1
@magic10 Chyba warto, mój brat zarabia sporo i ma chyba z 3-4 konta, gdzie indziej ma kase, gdzie indziej jakieś lokaty, jeszcze gdzieś indziej kupuje obligacje itd. Musisz zgłębić temat, poczytać i ogarniesz
4
@Sulimo Ja też mam problem z messengerem, ale troche inny
Zadna laska do mnie nie pisze
A jak ja napisze to żadna nie odpisuje
1
Ten wariacik z mojego awatara za tydzień będzie w Barcelonie na prezentacji
Mark my words
9
Jutro ostatni dzień w robocie. Dokładnie rok i 1 tydzień tam przerobiłem.
Taka rada ode mnie, jak macie się męczyć, psyha siada to nie ma się co zastanawiać tylko odchodzić i zmieniać.
0
Też tak macie, że w weekend jesteście zdecydowanie bardziej głodni w ciągu dnia niż w tygodniu, nawet jeśli nie jecie mniej ?
0
Poleci ktoś jakiś sklep ze skarpetkami? Najlepiej na allegro bo mam smarta.
Jakieś niedrogie najlepiej, skarpetki to nie jest element mojej garderoby, na który mam zamiar wydawać dużo pieniędzy xD A uświadomiłem sobie, że na lato nie mam prawie nic, większość jakichś uczciwych to mam grubych i długich na zimę