La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

0

Ja cie krynce wyszedłem na chwile na leżak na pole to tak tną komary, jak ja nie nawidze tych małych je*ak leśnych

5

@TR3YWAY to są te od Billa, roznoszą koronawirus

0

@TR3YWAY a zimą jest spokój od tego dziadostwa ;)

0

@tadzik447 I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy zimy :)

0

@tadzik447 za to wstajesz rano ciemno na dworze, gardło boli, musisz iść rano i jest strasznie zimno, same plusy

0

@Antajbandaj wystarczy się ciut grubiej ubrać. Teraz to nawet w samych gaciach jest ciężko @MesQueUnClub_87 a że jest ciemno to jakiś problem to stanowi?

0

@tadzik447 Oczywiście i jest to jeden z głównych problemów okresu zimowego. Brak słońca i ciągłe poczucie ciemności powoduje, że mamy mniej energii do działania, mamy też mniej endorfin, które są hormonem szczęścia i wiele osób doświadcza tzw. depresji sezonowej. Poczytaj o tym.

0

@MesQueUnClub_87 Ja w pokoju mam prawie cały czas ciemno, więc mnie to nie przeszkadza :D A wolę wyjść zimą na dwór i trochę grubiej się ubrać niż najlżej jak się tylko da i tak zdychać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?