TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Newcastle - Arsenal na rozgrzewkę przed daniem głównym dnia dzisiejszego.
9
@bartas97 Bezsensowne porównanie, już na zdj po lewej widać dobrą muskulaturę, szczególnie na łydkach, zaś na prawym zdjęcie jest zbliżone i jest napięcie w udzie dlatego wygląda na większe, tak naprawdę jedno i drugie zdjęcie to mogą być nogi na tym samym poziomie.
1
Czawi co ty gadasz
6
Komentarz usunięty
1
@_barti Kto wie, może wyjdzie to na dobre i pojawi się jakaś nowa, zdrowa prawica.
1
@GeneralXavi Xavi nie świruj, przestań zajeżdżać zawodników i będzie cacy
0
Pedriego zajechali Hiszpanie i Kuman, a de Jonga nasz Czawi. Kolejni do zajechania to Cancelo i Gundogan.
0
Co będzie pierwsze, koniec wojny na Ukrainie czy odnalezienie Grzegorza Borysa?
0
@AmigoBlancos Ten Dejvis idzie do Realu? Nie popisał się w tej akcji ostatniej
4
@Jakchcesz Barszcz z uszkami też se możesz codziennie zrobić do żarcia a jednak je się go we Wigilię 24-ego grudnia. Mam nadzieję, że pomogłem.
0
Szybkie pytanie:
Czy wg Was, jeśli w tym sezonie nie wygramy La Liga ani LM (PK nie liczę bo to drugorzędne trofeum) to czy Xavi powinien zostać na kolejny sezon?
Załóżmy, że w lidze top3 a w LM optymistycznie półfinał.
1
@esem91 Już niedługo zawodnicy pokroju Gundogana nie będą chcieli przychodzić do tego klubu, jeśli tak to będzie wyglądało. I dzięki temu my z roku na rok zamiast się odbudowywać, będziemy coraz mniej znaczącą siłą w Europie i nawet w Hiszpanii.
5
@Comentateiro W punkt.
11
No i tak, zaraz śnigu napado, to sie bedzie to wszystko nosić i brudzić, a potem zaraz Boże Narodzenie, Sylwester i nowy rok, dejcie spokój kto to widział jak ten czas leci
0
@Rewolucja123 Tiktokowski i Alonso
32
Na Onecie stworzyli artykuł pt.: "Świat sportu stracił wiele sław. Ich pożegnaliśmy w ostatnich 12 miesiącach". Obok takiego nazwiska jak Pele pojawiła się postać Mateusza Murańskiego. Kurtyna.
6
@Ojciec5tkidzieci Już chu* z tym Lewym, skąd on tam Mounta wytrzasnąl xD
3
Dziś za Viniego Sokratesa Juniora na Halloween się przebieram
0
@tristan87 Okres świąt BN trwa 40 dni do 2 lutego.
10
@4drian0 Za moich czasów to się kolęda nazywało i łaziło się w święta Bożego Narodzenia
1
@tomek8756 Elegancki rancik, taki puszysty
8
Ten Alvarez jest piękny chłopak i dobrze gra w piłkę, jak Messi wychodził po ósmego balona to pięknie się uśmiechał. Mam nadzieję, że pragnie kiedyś jak jego rodak zagrać dla Barcy i dołożyć dla niej parę La Liga i jakąś LM.
3
@barcanawieki Bo w Polsce mamy mental przegrywów (np. nasza kadra), a Messi jest czempionem, dlatego.
5
Ja już się pogodziłem z odejściem Messiego, gdy odszedł do PSG. Wygrany przez niego mundial dopełnił wszystko, jestem jako fan Barcy i Messiego gotów, by zawiesił buty na kołku i przestał grać w piłę.
0
@LM10GOAT Bardzo podobny do Viniego swoją drogą
0
@DragonxNF Ale on ani nie umarł ani kariery nie zakonczył, nadal gra w reprezentacji i klubie
1
@A4ron Bo nie był wiodącą postacią ani City ani Argentyny.
1
@DonCarletto Dla Puiga
0
@Rastafarnianin Pewnie będą gwizdali
0
@hayek Oby nie Hajto