0

To Newcastle - Arsenal na rozgrzewkę przed daniem głównym dnia dzisiejszego.

9

@bartas97 Bezsensowne porównanie, już na zdj po lewej widać dobrą muskulaturę, szczególnie na łydkach, zaś na prawym zdjęcie jest zbliżone i jest napięcie w udzie dlatego wygląda na większe, tak naprawdę jedno i drugie zdjęcie to mogą być nogi na tym samym poziomie.

1

Czawi co ty gadasz

6

Komentarz usunięty

1

@_barti Kto wie, może wyjdzie to na dobre i pojawi się jakaś nowa, zdrowa prawica.

1

@GeneralXavi Xavi nie świruj, przestań zajeżdżać zawodników i będzie cacy

0

Pedriego zajechali Hiszpanie i Kuman, a de Jonga nasz Czawi. Kolejni do zajechania to Cancelo i Gundogan.

0

Co będzie pierwsze, koniec wojny na Ukrainie czy odnalezienie Grzegorza Borysa?

0

@AmigoBlancos Ten Dejvis idzie do Realu? Nie popisał się w tej akcji ostatniej

4

@Jakchcesz Barszcz z uszkami też se możesz codziennie zrobić do żarcia a jednak je się go we Wigilię 24-ego grudnia. Mam nadzieję, że pomogłem.

0

Szybkie pytanie:
Czy wg Was, jeśli w tym sezonie nie wygramy La Liga ani LM (PK nie liczę bo to drugorzędne trofeum) to czy Xavi powinien zostać na kolejny sezon?
Załóżmy, że w lidze top3 a w LM optymistycznie półfinał.

1

@esem91 Już niedługo zawodnicy pokroju Gundogana nie będą chcieli przychodzić do tego klubu, jeśli tak to będzie wyglądało. I dzięki temu my z roku na rok zamiast się odbudowywać, będziemy coraz mniej znaczącą siłą w Europie i nawet w Hiszpanii.

5

@Comentateiro W punkt.

11

No i tak, zaraz śnigu napado, to sie bedzie to wszystko nosić i brudzić, a potem zaraz Boże Narodzenie, Sylwester i nowy rok, dejcie spokój kto to widział jak ten czas leci

0

@Rewolucja123 Tiktokowski i Alonso

32

Na Onecie stworzyli artykuł pt.: "Świat sportu stracił wiele sław. Ich pożegnaliśmy w ostatnich 12 miesiącach". Obok takiego nazwiska jak Pele pojawiła się postać Mateusza Murańskiego. Kurtyna.

6

@Ojciec5tkidzieci Już chu* z tym Lewym, skąd on tam Mounta wytrzasnąl xD

3

Dziś za Viniego Sokratesa Juniora na Halloween się przebieram

0

@tristan87 Okres świąt BN trwa 40 dni do 2 lutego.

10

@4drian0 Za moich czasów to się kolęda nazywało i łaziło się w święta Bożego Narodzenia

1

@tomek8756 Elegancki rancik, taki puszysty

8

Ten Alvarez jest piękny chłopak i dobrze gra w piłkę, jak Messi wychodził po ósmego balona to pięknie się uśmiechał. Mam nadzieję, że pragnie kiedyś jak jego rodak zagrać dla Barcy i dołożyć dla niej parę La Liga i jakąś LM.

3

@barcanawieki Bo w Polsce mamy mental przegrywów (np. nasza kadra), a Messi jest czempionem, dlatego.

5

Ja już się pogodziłem z odejściem Messiego, gdy odszedł do PSG. Wygrany przez niego mundial dopełnił wszystko, jestem jako fan Barcy i Messiego gotów, by zawiesił buty na kołku i przestał grać w piłę.

0

@LM10GOAT Bardzo podobny do Viniego swoją drogą

0

@DragonxNF Ale on ani nie umarł ani kariery nie zakonczył, nadal gra w reprezentacji i klubie

1

@A4ron Bo nie był wiodącą postacią ani City ani Argentyny.

1

@DonCarletto Dla Puiga

0

@Rastafarnianin Pewnie będą gwizdali

0

@hayek Oby nie Hajto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?