5

@marcin62 Nie no najlepsze jest to, że wziąłbym paru kolegów na orlik i taki sam filmik z tymi samymi strzałami nagralibyśmy w ciągu 20 min xD

0

Dobre to od 19 KSW a potem o 21 madrycioki bez Angola, będzie zabawnie.

1

@Emhyr Nie załapią się do top4. Już te miejsca są zajęte: Girona, 2x madrycioki i my. Co najwyżej top 5.

1

@tristan87 Dokładnie, wszyscy się podniecają tym Roque jakby przychodził Neymar w prime a tu się okaże, że to drugi Douglas xD

1

@LukaszFan Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Obawiam się w tym sezonie, że w lidze max top 2 lub 3 a w LM szybkie odpadnięcie po wyjściu z grupy. Zobaczymy co wtedy z Xavim, jak się ten scenariusz sprawdzi.

1

@FcPortoFan1999 Strata punktów w jutrzejszym meczu po tych słowach Xaviego, o tym mentalu itp. jedynie utwierdzi każdego w przekonaniu że można już się go pozbyć skoro jego pogadanki i nowe metody nic nie dają.

2

@LukaszFan To było celowe wyolbrzymienie, chodzi o klasę przeciwnika.

1

@FcPortoFan1999 Tak mam wywalone, z takimi rywalami za Valverde regularnie wygrywaliśmy 3,4,5 do zera. Czekam na prawdziwe testy. W meczu z Porto pojawia się już presja awansu, a jak wiemy wyniki Xaviego w Europie są po prostu fatalne. Mecze z Atletico i Gironą to też będą testy, dwie czołowe drużyny w Lidze.

4

Jak dla mnie to możemy jutro wygrać nawet 8:0, nie będzie mnie to ruszać, wygrana z ogórkami. Czekam na mecze z Porto, Atletico i Gironą, wtedy zobaczymy ile godzinne pogadanki Xaviego dały.

1

Jak Bayern taki kozak to zobaczymy jak zagrają przeciwko Barcelonie w LM

0

Jude widze, że kontuzja, zobaczymy jak bardzo Real jest teraz zależny od niego.

0

@LaLigaPD Jest ok, ale Rayo też kąsa

0

@P33ck Lepszy Ukrainiec niż Polak Lewandowski

1

Ten duet co komentuje Rayo-Girona to konkuruje w jakiejś konkurencji na najnudniejszy komentarz piłkarski w historii?

0

@Gaz Przecież ich treningi to wyglądają jak zabawa na orliku, a nie prawdziwy trening. Za to na filmikach z siłowni 3/4 robi ćwiczenia źle technicznie.

5

@hayek To wszystko co udało się wymyślić Xaviemu przez 2 lata

6

Taktyka z meczu z Szachtarem, niestety nie udało się strzelić, więc nie miał kto komu skoczyć na plecy podczas cieszyki

https://x.com/i/status/1723286126017044493

2

@Kapitan hawk Zgadza się i jeszcze ich wysoka kaloryczność

0

Ale mnie wkurzają te mecze w niedzielę, zwykle jeszcze o 21. Wolę w sobotę.

0

Balde nie ma się od kogo uczyć na ten moment.

0

@agaFCB Jeśli bardzo chcesz to wyślę na pv

2

@Rust_Cohle No tak, bo nie lubię klubów. Jak już to wolę domówkę.

4

W mieście nieopodal mnie otwarli jakiś tam klub, w którym co piątek i sobotę organizowane są imprezy. Kobiety zarówno w piątek jak i sobotę mają do 22 wstęp free. Faceci muszą płacić.

#PiekłoKobiet

2

W tym sezonie Barca zagrała jeden dobry mecz: 5-0 z Betisem. No jeszcze można dorzucić 5-0 z Antwerp, ale to ogórki. JEDEN MECZ. Reszta nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu, nawet jak zgarnialiśmy 3 pkt. Mecze z Sociedad, Porto, pierwszy mecz z Szachtarem mimo zwycięstw to były mega słabe spotkania. Reszta też bardzo przeciętna.

5

@Luciano99 Czyli masz to o czym @Albatros pisał

1

@Albatros Niestety nie

1

@Mario96w Na to wychodzi

1

@MesQueUnClub96 Ale nie no serio, tam nie ma żadnego pola do wpisania maila czy hasła nawet xD

0

Dlaczego na kafejce nie da się założyć konta? Klikam Załóż konto i jest tylko do wyboru przez fb/twitter/yahoo i coś tam jeszcze a chcę normalnie nie przez żaden portal, a jak kliknę nawet twitter to jest napisane: "Nie udało się zalogować", gdzie chciałem założyć konto XDD

1

@Emhyr Dzięki, o 17:59 jeszcze nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?