27

Nie widział



xD

0

@dafik85 Otóż tak.

3

Odnośnie Kounde: mega mam beke z tych co go jadą po dzisiejszym meczu. Gość od początku sezonu trzyma dobry poziom, każdy go chwalił jak był najlepszym ŚO podczas kontuzji Araujo, trafił mu się gorszy mecz i od razu, że gwiazdeczka niech wraca na PO i nie płacze, bla bla bla. Ludzie co Wy pierd*licie. Gość jest kozakiem i jego miejsce jest na ŚO a nie PO. Był ŚO w Sevilli, do nas przyszedł grać na stoperze, więc ma prawo chcieć tam grać. PO to pozycja Cancelo, a że nie ma zmiennika to wina tylko i wyłącznie zarządu. Że jest jedna łajza Roberto kontuzjowana i nie ma nikogo innego. Niech Ogrodnik znajdzie jaja i powoła i postawi na kogoś z Barcy B. Przestańcie jechać Julesa. Jest stoperem.

3

@MasterKrzych Już w połowie powinien wejść za niego Raphinha.

0

@Warte No także czekamy na te mecze w najlepszym składzie, jak nie będzie poprawy będzie wiadomo że Xavi nic wiecej nie wyciśnie.

13

3 punkty mi obrazu meczu nie przesłonią, ten mecz był fatalny, w pierwszej połowie szczególnie. Dla Xaviego mecze z Porto, Atletico i Gironą powinny być swego rodzaju finałami.

1

@Danny Gaucho Męczennik dostał 10 dodatkowych asyst za walkę z rasizmem?

0

@626 Setien z farmy wraca

9

@Emhyr Cancelo PO > LO
dzisiejszy mecz tego nie zmienia

1

@Danny Gaucho To coś się nie zgadzają te statystyki bo komentatorzy na eleven mówili o osiemdziesięciu iluś

0

Gość który został zdegradowany do Championship dostał szlagier Chelsea - City? xD

0

@Fantastyczny Chłopiec Nie nie, ten sędzie daje pograć jak w Anglii a nie sędziuje dla pipek

2

@michal26 w końcu Busquets

2

ROMEU JUZ SIE SZYKUJE ZEBY COS ZJEBAC

0

@Losiex Zostaw Busquetsa

0

@oZinho Gol nie zmienia jego słabego meczu

0

Drewniakowi nogi już nie działają to chociaż baniakiem strzelił

1

@Azi I tak by nie przyszedł przez wzgląd na Real i jego historię

2

XABI ALONSO na trenera

3

Ważne, że szatnia jest zjednoczona

0

Rekin za Drewniaka i Raphinha za Jamala w połowie

1

@urbie999 Który ma 170 w kapeluszu

0

Strzały z dystansu: 0

0

Ten pressing to tragedia

0

@lntrowertyk Że Lewy nadal nie umie przyjąć piłki

0

Xavi OUT to już musi się stać

0

araujo kogo on krył? xDDDDDDD

0

Jak nasi głodni grają to ja się nie dziwie, Felix jakieś żele na szybko do japy wciska xD

2

@budel17 Dobrze, że go nie wzieliśmy bo u nas obroncy to w ogole mają zakaz strzałów

0

Cancelo dziś z brameczką. Będzie sobie schodził z lewej flanki do środeczka na prawą nóżkę i niczym grzmot Ronaldo załaduje coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?