TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Nie widział
xD
0
@dafik85 Otóż tak.
3
Odnośnie Kounde: mega mam beke z tych co go jadą po dzisiejszym meczu. Gość od początku sezonu trzyma dobry poziom, każdy go chwalił jak był najlepszym ŚO podczas kontuzji Araujo, trafił mu się gorszy mecz i od razu, że gwiazdeczka niech wraca na PO i nie płacze, bla bla bla. Ludzie co Wy pierd*licie. Gość jest kozakiem i jego miejsce jest na ŚO a nie PO. Był ŚO w Sevilli, do nas przyszedł grać na stoperze, więc ma prawo chcieć tam grać. PO to pozycja Cancelo, a że nie ma zmiennika to wina tylko i wyłącznie zarządu. Że jest jedna łajza Roberto kontuzjowana i nie ma nikogo innego. Niech Ogrodnik znajdzie jaja i powoła i postawi na kogoś z Barcy B. Przestańcie jechać Julesa. Jest stoperem.
3
@MasterKrzych Już w połowie powinien wejść za niego Raphinha.
0
@Warte No także czekamy na te mecze w najlepszym składzie, jak nie będzie poprawy będzie wiadomo że Xavi nic wiecej nie wyciśnie.
13
3 punkty mi obrazu meczu nie przesłonią, ten mecz był fatalny, w pierwszej połowie szczególnie. Dla Xaviego mecze z Porto, Atletico i Gironą powinny być swego rodzaju finałami.
1
@Danny Gaucho Męczennik dostał 10 dodatkowych asyst za walkę z rasizmem?
0
@626 Setien z farmy wraca
9
@Emhyr Cancelo PO > LO
dzisiejszy mecz tego nie zmienia
1
@Danny Gaucho To coś się nie zgadzają te statystyki bo komentatorzy na eleven mówili o osiemdziesięciu iluś
0
Gość który został zdegradowany do Championship dostał szlagier Chelsea - City? xD
0
@Fantastyczny Chłopiec Nie nie, ten sędzie daje pograć jak w Anglii a nie sędziuje dla pipek
2
@michal26 w końcu Busquets
2
ROMEU JUZ SIE SZYKUJE ZEBY COS ZJEBAC
0
@Losiex Zostaw Busquetsa
0
@oZinho Gol nie zmienia jego słabego meczu
0
Drewniakowi nogi już nie działają to chociaż baniakiem strzelił
1
@Azi I tak by nie przyszedł przez wzgląd na Real i jego historię
2
XABI ALONSO na trenera
3
Ważne, że szatnia jest zjednoczona
0
Rekin za Drewniaka i Raphinha za Jamala w połowie
1
@urbie999 Który ma 170 w kapeluszu
0
Strzały z dystansu: 0
0
Ten pressing to tragedia
0
@lntrowertyk Że Lewy nadal nie umie przyjąć piłki
0
Xavi OUT to już musi się stać
0
araujo kogo on krył? xDDDDDDD
0
Jak nasi głodni grają to ja się nie dziwie, Felix jakieś żele na szybko do japy wciska xD
2
@budel17 Dobrze, że go nie wzieliśmy bo u nas obroncy to w ogole mają zakaz strzałów
0
Cancelo dziś z brameczką. Będzie sobie schodził z lewej flanki do środeczka na prawą nóżkę i niczym grzmot Ronaldo załaduje coś.